Brýle pro virtuální realitu Samsung Gear VR 2018 + Controller (SM-R325NZVAXEZ) černé (vrácené zboží 8800298002)

bazar
Značka: Samsung , Kategorie: Virtuální realita
Kód zboží: -9106449

Bazar - vrácené zboží 8800298002

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800298002

Podívejte se do nového světa

Zná to každý milovník her nebo scifi filmů. Každý by se rád aspoň na jediný den ocitnul v prostředí, ve kterém se pohybuje jeho hlavní hrdina či hrdinka a každý by se na vlastní kůži přesvědčil, že to tam skutečně vypadá tak, jak to zná z obrazovky. Díky brýlím pro virtuální realitu Samsung Gear VR toto bude umožněno každému vlastníkovi mobilního telefonu Samsung Galaxy Note8.


Nový pohled na virtuální realitu

Jste milovník her a vlastníte mobilní telefon Samsung Galaxy Note8? V tom případě můžete jásat. Díky brýlím pro virtuální realitu můžete pohlédnout do vámi milovaného světa, který jste doposud znali pouze z obrazovky. Po nasazení brýlí se však ocitnete v dech beroucí virtuální realitě, která vás uchvátí. Brýle jsou skvěle ergonomicky vyvinuty, a tudíž vás nebudou po nasazení nijak omezovat. Hlavním kritériem pro používání těchto brýlí, byl pro vývojáře uživatelský komfort, který nesporně figuruje na té nejvyšší úrovni. Náhlavní popruh a příjemné polstrování zaručí, že do minuty nebudete vědět, že máte nějaké brýle nasazeny. Jsou také velmi lehké a i pro to, bude vaše brouzdání virtuální realitou jeden obrovský a neopakovatelný zážitek.


Rychlý přenos

Brýle nejsou jen komfortní, ale také praktické. Jejich zapojování nezabere žádný čas, který by vás později omezoval v čase stráveném ve virtuálním prostředí. Brýle Samsung Gear VR jsou vybaveny novým typem konektoru s názvem USB-C, díky kterému je jednoduše spárujete s vaším chytrým telefonem. Ihned po připojení se na vás rozprostře obrovské zorné pole virtuální reality s rozsahem až 101 stupňů. Zpětná kompatibilita je také vyřešena. V balení naleznete kromě brýlí Samsung Gear VR také adaptér, pomocí kterého změníte konektor USB-C na konektor micro USB.

Kompatibilní s Galaxy

Jednoduše připojte k vašemu Gear VR port, který potřebujete, a jste připraveni na výpravu do světa virtuální reality. Kompatibilita: Galaxy Note8, S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge, A8.

Vráceno - Použito

Pohodlně se nosí
Je tak snadné ztratit se ve světě virtuální reality, protože jsme nový Gear VR navrhnuli ještě lehčí.

Vydejte se na cestu
Zatímco budete plně pohlceni prozkoumáváním neznámých míst, realitu světa okolo vás nebudete ani vnímat. Gear VR sedí tváři neskutečně pohodlně a bezpečně díky dobře navrženému popruhu, zatímco pěnová výztuž eliminuje pronikání světla k vašim očím.

Komfortní design
Pokud máte v plánu strávit větší množství času zábavy s vaším Gear VR, můžete být klidní. Při vytváření designu nového Gear VR jsme mysleli především na vaše pohodlí, aby vám nabídnul tolik komfortu, kolik jen potřebujete.

Intuitivní a přirozené ovládání
Gear VR ovladač slouží jako dálkový ovladač pro navigaci ve virtuální realitě nebo jej můžete využít jako klasický gamepad se spouští a obhájit vítězství v bitvách. Ovladač je zkonstruován pro snadné a přirozené používání v jedné ruce.

Jak ovládat Gear VR
1. Touchpad: Stiskem a posunutím prstu vybírejte a navigujte 2. Tlačítko Zpět + tlačítko Domů: Stiskněte pro přechod zpět nebo domů 3. Tlačítko Hlasitost: Stiskněte pro zvýšení nebo snížení hlasitosti 4. Spoušť: Stiskněte pro zahájení akce

Objevujte nové dimenze
Vydejte se objevovat nové země a spatřete kouzelná místa. Nyní prostřednictvím 101° širokého zorného pole optických čoček. Gyro senzor a akcelerometr zabezpečují, že se ve virtuální realitě hýbete plynule díky přesnému sledování pohybu vaší hlavy.

Užívejte si virtuální párty
Je jedno, zda jsou vaši přátelé na odlišném světadíle nebo ve vedlejším pokoji. Oculus Rooms a Parties vám dávají šanci setkat se a strávit spolu skvělý čas trochu jinak, než jste byli dosud zvyklí. Stačí, abyste si nasadili Gear VR a setkali se ve virtuální místnosti Oculus Room.

800 aplikací a ještě mnohem více
S Gear VR vám nehrozí, že byste se nudili. Naopak. Otevírá se před vámi neuvěřitelně pestrá škála her, aplikací a nezvyklých zážitků. Už jen zjistit, co všechno je možné s Gear VR zažít, je samo o sobě nekončící cestou, na kterou stojí za to se vypravit.

Kompatibilní s Galaxy
Nezáleží na tom, jestli je váš Galaxy smartphone vybaven Micro USB nebo USB-C konektorem. Jednoduše připojte k vašemu Gear VR port, který potřebujete, a jste připraveni na výpravu do světa virtuální reality. Kompatibilita: Galaxy Note8, S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge, A8

Nové brýle na virtuální realitu Gear VR, které jsou kompatibilní s telefonem Galaxy Note8.

Záruka 24 měsíců
Partnumber SM-R325NZVAXEZ
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.8 cm
Výška výrobku 9.9 cm
Hloubka výrobku 12.2 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.1 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 24.8 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací