Brýle pro virtuální realitu Sony PlayStation VR (PS719844051)

Značka: Sony , Kategorie: Virtuální realita
Kód zboží: SONPLAYSTATIONVR

Brýle pro virtuální realitu

Zjistit dostupnost

Live the game


Ponoř se nových úžasných světů, ocitni se ve středu úžasného herního vesmíru a zažij nový způsob hraní se soupravou PlayStation VR.

Využívá systém PS4


Souprava PlayStation VR je nejnovějším členem rodiny PS4 – pokud vlastníš některou konzoli PS4, můžeš používat soupravu PS VR; připoj soupravu k systému PS4, přidej kameru PlayStation Camera* a můžeš zapomenout na svět kolem.

Podívej se do budoucnosti


5,7" obrazovka OLED
S přizpůsobenou obrazovkou OLED ožijí neuvěřitelně reálná 3D prostředí.
Výhled v rozsahu 360 stupňů
Ať se otočíš jakýmkoli směrem, pohltí tě hloubka obrazu soupravy PS VR v rozsahu 360 stupňů a staneš se součástí živého, dýchajícího světa s plynulým rozsahem pohybu.
120 snímků za sekundu
Kombinace plynulého obrazu a ultranízké latence zajišťuje neuvěřitelně pohlcující herní svět.

Dechberoucí zvuk


3D Audio
Objev nový rozměr zvuku s převratnou technologií 3D Audio, která umožňuje přesně vnímat směr a vzdálenost zvuků, které přicházejí shora, zdola a ze všech stran.
Vestavěný mikrofon
Chatuj se svými přáteli online, prober herní taktiku a více se ponoř do virtuálního světa s použitím mikrofonu integrovaného do soupravy.

Hraj si v nových světech


Nové světy čekající na každého: od vysokooktanových sportů budoucnosti ve hře RIGS: Mechanized Combat League po potápění v mořích plných žraloků ve hře PlayStation VR Worlds, jízdu v úžasných superautech ve hře DRIVECLUB VR nebo strhující hrůzu ve hře Until Dawn: Rush of Blood a mnoho dalších.

Vstup do hry


PlayStation Camera
S duálními objektivy a 3D hloubkovými snímači sleduje kamera PlayStation Camera polohu soupravy, pohybového ovladače PlayStation Move a světelné lišty ovladače DUALSHOCK 4 všude, kde jsi, čímž zajišťuje, že jsi stále v centru svého herního světa ve virtuální realitě.

Přesné sledování
Devět indikátorů LED umístěných na přední a zadní straně soupravy PS VR je sledováno kamerou PlayStation Camera, což zajišťuje totální přesnost polohy v herním světě kdekoli v místnosti.

Kompletní kontrola


Ovladač DUALSHOCK 4
Oblíbené přesné ovládání systému PS4 dostává se soupravou PS VR nový rozměr; každá hra je kompatibilní s bezdrátovým ovladačem DUALSHOCK 4 a současné neustálé sledování světelné lišty ještě více vylepšuje pohyb ve hře.
Pohybový ovladač PlayStation Move
Zapoj do hry své ruce a měj svoje zážitky ve virtuální realitě plně pod kontrolou. Budeš mít lepší a uvěřitelnější pocit, že tam skutečně jsi.

Hrajte společně


Promítej své zážitky v soupravě PS VR přímo na televizní obrazovku díky zrcadlovému režimu, který umožní tvým přátelům a rodině vidět to, co ty, a nahlédnout tak do tvého virtuálního světa.

Pozvi své přátele do hry v samostatném režimu, kdy se na obrazovce televizoru zobrazuje odlišná část akce z pohledu druhého hráče.

360stupňový Media Player (mediální přehrávač)


Sleduj videa a prohlížej si fotografie ve 360stupňovém zobrazení prostřednictvím aplikace Media Player systému PS4; připoj do svého systému PS4 zařízení USB s nahraným 360stupňovým obsahem pořízeným kamerou s ekvidistantní válcovou projekcí. Vyber v možnostech aplikace Media Player položku „VR mode“ (režim virtuální reality) a ocitneš se v samém centru svých obrázků a filmů.

Poznej nové světy Žij hrou
Od okamžiku, kdy si nasadíš soupravu PlayStation VR, nový systém virtuální reality pro systém PlayStation 4, budeš prožívat hry zcela novým způsobem. Přímo v centru dění zažiješ každý detail podivuhodných nových světů – a budeš mít pocit, že jsi přímo ve hře.

Inovace PlayStation
PlayStation vždy nabízel zážitky překračující hranice představivosti, od 3D her po rozšířenou realitu. Toto dědictví nyní se soupravou PS VR otevírá novou kapitolu. Tak projdi obrazovkou a vstup do hry.

Hraj a prožívej hru naplno
Už jsi hrál hry, ve kterých jsi ztrácel pojem o čase. Ale co hry, při kterých zapomeneš, kde jsi? Přesně tohle zajistí souprava PS VR – vtáhne tě do hry s dosud nepoznaným pocitem reality.

Máš systém PS4? Pak jsi připraven používat soupravu PS VR
Stačí zapojit a hrát. Souprava PS VR je podporována systémem PlayStation 4, můžeš je tedy jednoduše propojit a během pár sekund si dopřát nové zážitky.

Posouvání hranic hraní
Souprava PS VR ti umožní hrát způsobem a na místech, o nichž se ti dříve ani nesnilo, a to díky moderní speciální obrazovce OLED, která se vyznačuje mimořádně plynulým, 360stupňovým zobrazením s frekvencí 120 Hz a opravdovým 3D zvukem, se kterým uslyšíš vše kolem sebe. Můžeš se tedy ponořit do her speciálně navržených pro soupravu PS VR, včetně her RIGS Mechanized Combat League a VR Worlds.

Určeno pro každého S designem, který splývá s realitou
Souprava byla navržena tak, aby byla co nejlehčí a nejpohodlnější. Bez námahy se nasazuje i sundává a k její minimální hmotnosti přispívá nastavitelný náhlavní oblouk, který padne každému.

Hrajte společně Ponoř se do hry a vtáhni do ní ostatní
Dej ostatním možnost užít si hru s tebou nebo proti tobě prostřednictvím sociální obrazovky PlayStation VR. Promítej to, co vidíš v soupravě, na televizní obrazovku, ať se ostatní mohou zapojit do akce. I když se úplně ponoříš do vlastního světa, můžeš dovolit ostatním, aby se přidali.

Hrajte společně
Ponoř se do hry a vtáhni do ní ostatní
Dej ostatním možnost užít si hru s tebou nebo proti tobě prostřednictvím sociální obrazovky PlayStation VR. Promítej to, co vidíš v soupravě, na televizní obrazovku, ať se ostatní mohou zapojit do akce. I když se úplně ponoříš do vlastního světa, můžeš dovolit ostatním, aby se přidali.

Technické specifikace Způsob zobrazení: OLED
Velikost obrazovky: 5,7 palce
Rozlišení obrazovky: 1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080 pro každé oko)
Obnovovací frekvence: 120 Hz, 60 Hz
Zorné pole: Přibližně 100 stupňů
Senzory: Akcelerometr, gyroskop
Připojovací rozhraní: HDMI, USB

Připojení VR headset: HDMI, AUX, Stereo Headphone Jack
Processor unit: HDMI TV, HDMI PS4, USB, HDMI, AUX

Funkce - Processor Unit 3D audio processing, Social Screen (mirroring mode, separate mode), Cinematic mode

Obsah balení VR headset × 1
Processor unit × 1
VR headset connection cable × 1
HDMI cable × 1
USB cable × 1
Stereo headphones × 1 (with a complete set of earpiece)
AC power cord × 1
AC adaptor × 1

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber PS719844051
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 21.0 cm
Výška balení 26.1 cm
Hloubka balení 36.2 cm
Hmotnost balení 3.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu