CALGON 1 kg

Značka: Calgon , Kategorie: Ostatní
Kód zboží: ESP5997321701806

Řekněte NE vodnímu kameni a nečistotám hromadícím se za bubnem, ve filtru i hadicích pračky a použijte nový CALGON 2v1, který ji spolehlivě ochrání. Díky svému neutralizačnímu účinku odstraní...

Zjistit dostupnost

CALGON, 1 kg


Vyzrajte na nečistoty, ať už na vašem oblečení, tak v pračce samotné. Calgon ji bude spolehlivě chránit před tvorbou vodního kamene, se kterým není radno si zahrávat. Vodní kámen se usazuje v místech za bubnem, ve filtru i v hadicích. Nepříznivě ovlivňuje výkon vaší pračky a účinnost praní se tak postupně snižuje. Calgon přidávejte při každém praní k pracímu prášku do přihrádky pro hlavní praní. Díky tomu, že zamezí usazování vodního kamene ve vláknech, zůstane tak vaše prádlo měkké a hebké. Toto 1kg balení vám vystačí na vyprání asi 20 praček prádla. Rychle se rozpouští a působí ihned od počátku praní. Těšte se z efektivity praní a prodloužené životnosti vaší pračky.

Řekněte NE vodnímu kameni a nečistotám hromadícím se za bubnem, ve filtru i hadicích pračky a použijte nový CALGON 2v1, který ji spolehlivě ochrání. Díky svému neutralizačnímu účinku odstraní všechny nečistoty a vodní kámen, které nepříznivě ovlivňují výkon pračky a účinnost praní. Pro dosažení maximální účinnosti používejte CALGON 2v1 při každém praní a přidejte jej k pracímu prostředku do přihrádky pro hlavní praní. Dbejte o svou pračku a ona vám vaši péči oplatí vždy skvělými výsledky.

Parametry a specifikace:

Doporučené dávkování:
100 ml - velmi tvrdá voda
70 ml - tvrdá voda
35 ml - středně tvrdá voda

  • Objem balení (kg) 1

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.5 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 22.0 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací