CD přehrávač Denon DCD-800NE černý

Značka: Denon , Kategorie: CD přehrávače
Kód zboží: DENDCD800NEB

CD přehrávač, zvuk Advanced AL32 Processing Plus, režim Pure Direct, anti-vibrační dizajn, přehrávání Hi-res formátů přes USB (FLAC, WAV, AIFF, ALAC, DSD 2.8/5.6MHz

Zjistit dostupnost

Denon DCD-800NE, černá


Nezáleží na tom, z jakého zdroje si hudbu pouštíte. CD přehrávač Denon DCD-800NE zaručí, že vždy bude znít perfektně, abyste si ji mohli vychutnat naplno i při vysoké hlasitosti. Přístroj využívá kvalitní Denon zesilovače a moderní technologie ke zprostředkování křišťálově čistého zvuku bez zpožďování či zkreslení. Pokročilé zpracování audio stopy pozná i laik, jelikož rozdíl je skutečně hodně výrazný. Vyzkoušejte např. DAC Master Clock pro audio bez šumu nebo režim Pure Direct, a hned vám bude jasné, o čem je řeč.


Široká škála podporovaných formátů


Přehrávač vám umožní oprášit staré CD nosiče, které vám domácnost rozezní v rytmu zlatých devadesátek. Zařízení si bez problémů poradí nejen s klasickými disky koupenými v obchodě, ale také vypálenými nosiči. Podporuje širokou škálu formátů, např. MP3, WMA, FLAC, WAV, AIFF, ALAC a další. Kromě CD mechaniky můžete využít také USB konektor pro zapojení flashdisku či jiného externího zdroje s uloženou hudbou. Aktuální track vidíte na přehledném displeji a přehrávač jednoduše ovládáte za pomoci tlačítek.


DCD-800NE
Dopřejte si dokonalost audio souborů ve vysokém rozlišení nebo přehrávání z disků díky CD přehrávači Denon DCD-800NE s vestavěným USB portem.

Poslouchejte hudbu ve vysokém rozlišení a špičkově reprodukované skladby pomocí CD přehrávače Denon DCD-800NE s integrovaným USB portem. Díky kombinaci pokročilého zpracování zvuku Advanced AL32 Processing Plus a inovované struktuře obvodů jsou nahrávky reprodukované přesně a překrásně věrné svému originálu. Více než pouhý CD přehrávač, je DCD-800NE zdrojem vysoce kvalitních audio signálů pro zesilovač a jeho USB port podporuje přehrávání souborů ve vysokém rozlišení, až do PCM192/24 a DSD 2.8 MHz/5.6 MHz. Anti-vibrační design redukuje negativní audio vliv těžkých komponentů, takže kvalita zvuku dosahuje požadovaného standardu firmy Denon. Díky více jak 100letým zkušenostem v oblasti výroby audio komponentů můžete věřit, že se nám povedlo dosáhnout zvuk ve vysokém rozlišení, který předčí vaše očekávání.

POKROČILÉ ZPRACOVÁNÍ AL32 PROCESSING PLUS
CD přehrávač DCD-800NE je vybaven technologií pokročilého zpracování zvuku Advanced AL32 Processing Plus, tvořící špičkovou technologii Denon pro zpracování analogových zvukových signálů. Tato technologie využívá algoritmů pro interpolaci dat, která podporuje audio zdroje s vysokým rozlišením. Tyto algoritmy interpolují body, které by měly existovat před a po přenosu velkého množství dat na dosažení hladkého průběhu, který se blíží původnímu signálu. Tím, že se opatrně obnoví data, která byla ztracena při digitálním nahrávání, je přehrávaný zvuk velmi detailní, bez rušení, přesně lokalizován, bohatě expresivní i ve spodním rozsahu a krásně věrný původnímu zvuku. Skladby tak budete poslouchat tak, jak to zamýšlel sám jejich autor.

VĚRNOST ZVUKU POSTAVENÉ NA PEČLIVĚ VYBRANÝCH KOMPONENTECH
Díky více než 100letým zkušenostem v oblasti vývoje a výroby prémiových audio produktů se můžete spolehnout, že Váš produkt Denon prošel velmi důsledným testováním. Celkový vzhled, kvalita zvuku a jednotnost designu DCD-800NE stejně jako i jeho Hi-Fi komponenty jsou vyrobeny tak, aby vydrželi dlouhá léta.

PODPORA CD, CD-R/RW, MP3, WMA A USB
Hudbu si můžete přehrávat jak z rozšířených disků, tak i přes USB port, kde si přehrajete hudbu ve vysokém rozlišení. DCD-800NE podporuje CD, CD-R/RW, MP3 a WMA formáty. Nebo, pokud chcete poslouchat hudbu ze souborů s vysokým rozlišením jako jsou DSD 2.8 MHz/5.6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, ALAC, stačí připojit USB zařízení na kterém tyto soubory máte uložené. DCD-800NE Vám nabízí všechny tyto moderní způsoby poslechu.

Anti-vibrační design pro nejčistší zvuk
Anti-vibrační design redukuje negativní zvukové vlivy těžkých komponentů použitých na stavbu zesilovače, takže výsledná kvalita zvuku splňuje náročné standardy firmy Denon. Napájecí transformátor je umístěný co nejvíce vespod šasi DCD-800NE, těsně nad izolaci, aby jeho vibrace co nejméně ovlivňovali hudební signál. Tímto postupem je docíleno, že vnější vibrace neovlivňují celkovou čistotu zvuku.

DAC Master Clock design obvodů
Pro přesnou synchronizaci digitálních obvodů používá DCD-800NE DAC Master Clock design obvodů, který D/A převodníku nastavuje prioritu, když jsou mu dodávány časovací signály. Hlavní časovač (Master Clock) má výjimečnou kvalitu zpracování a je umístěn přímo u D/A převodníku čím potlačuje jeho jitter efekt a docílí tak optimální přesnosti D/A převodů. Zároveň slouží jako reference pro časy polovodičových operací a optimalizuje zvukové obvody. DCD-800NE je vybaven dvěma oscilátory, jeden pro každou vzorkovací frekvenci (44,1 kHz a 48 kHz). Obvod DAC Master Clock má výjimečné uplatnění zejména pro vícenásobné vzorkovací frekvence od 44,1kHz do 192kHz, dokonce také až pro DCD5.6MHz, bez zaokrouhlování.

Obvody s minimalizovanými signálovými trasami
Plošné spoje obvodových desek v přehrávači DCD-800NE jsou promyšleně navrženy tak, aby byli cesta signálu tak krátká, jak je to jen možné. Díky kratším obvodům je dosaženo menšího vzájemného rušení mezi obvody a levým a pravým kanálem. Negativní vlivy na samotný audio signál jsou tak minimalizované jak to jde. Jako důsledek těchto změn v délce signálových cest je DCD-800NE schopný reprodukovat zvuk čistě, vysoce transparentně a věrně tak jako byla jeho originální podoba.

Režim Pure Direct
Poslouchejte hudbu na DCD-800NE se zapnutým Pure Direct režimem. Tato funkce zajišťuje, že se signál dostává přímo do zesilovače a obchází tak jakékoliv DSP zpracování, které by mohlo signál ovlivnit. To co uslyšíte, je čistý, velice detailní a přesný zvuk.

Optický a koaxiální digitální výstup
DCD-800NE je vybaven jedním optickým a jedním koaxiálním digitálním výstupem, které slouží k připojení na digitální vstup zesilovače nebo AV receiveru.

Více jak 100 let leader v audio technologiích
Firma Denon, založena v roce 1910, má bohaté zkušenosti s tím, jak být „Prvními“ v oblasti audio technologií – od prvního Japonského výrobce audio elektroniky, až po výrobu prvního komerčně prodávaného CD přehrávače. Toto soustředěné investování do oblasti výzkumu a vývoje zabezpečuje, že jsme schopni našim zákazníkům přinášet vždy ty nejnovější technologie a dopřát jim tak nejvyšší kvalitu při každém poslechu hudby.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Přehr. média CD-R, CD, CD-RW
Přehrávané formáty WMA, WAV, ALAC, FLAC, DSD, AIFF, MP3
Ano
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
1
Koaxiální výstupy 1
Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.4 cm
Výška výrobku 10.7 cm
Hloubka výrobku 27.3 cm
Hmotnost výrobku 4.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.5 cm
Výška balení 19.7 cm
Hloubka balení 51.8 cm
Hmotnost balení 5.8 kg
Více informací Méně informací