CD přehrávač Denon DCD-800NE + zesilovač PMA-800NE + set repro Polk Signature S55E stříbrný/bílý

Značka: Denon , Kategorie: CD přehrávače
Kód zboží: DENDCD800NESPSET

CD přehrávač, zvuk Advanced AL32 Processing Plus, režim Pure Direct, anti-vibrační dizajn, přehrávání Hi-res formátů přes USB (FLAC, WAV, AIFF, ALAC, DSD 2.8/5.6MHz

Zjistit dostupnost

CD přehrávač Denon DCD-800NE + zesilovač + set reproduktorů Polk


Denon DCD-800NE, stříbrná
Nezáleží na tom, z jakého zdroje si hudbu pouštíte. CD přehrávač Denon DCD-800NE zaručí, že vždy bude znít perfektně, abyste si ji mohli vychutnat naplno i při vysoké hlasitosti. Přístroj využívá kvalitní Denon zesilovače a moderní technologie ke zprostředkování křišťálově čistého zvuku bez zpožďování či zkreslení. Pokročilé zpracování audio stopy pozná i laik, jelikož rozdíl je skutečně hodně výrazný. Vyzkoušejte např. DAC Master Clock pro audio bez šumu nebo režim Pure Direct, a hned vám bude jasné, o čem je řeč.

Široká škála podporovaných formátů

Přehrávač vám umožní oprášit staré CD nosiče, které vám domácnost rozezní v rytmu zlatých devadesátek. Zařízení si bez problémů poradí nejen s klasickými disky koupenými v obchodě, ale také vypálenými nosiči. Podporuje širokou škálu formátů, např. MP3, WMA, FLAC, WAV, AIFF, ALAC a další. Kromě CD mechaniky můžete využít také USB konektor pro zapojení flashdisku či jiného externího zdroje s uloženou hudbou. Aktuální track vidíte na přehledném displeji a přehrávač jednoduše ovládáte za pomoci tlačítek.

Denon PMA-800NE, stříbrná

Posuňte laťku prémiového zvuku na zcela novou úroveň se zesilovačem Denon PMA-800NE. Daří se mu to zejména zásluhou digitálních vstupů a integrovanému gramofonovému předzesilovači. Právě tato kombinace totiž zajistí, že si užijete nejhlubší basy i detailní výšky, a to ve vysokém rozlišení prostřednictvím 192kHz/24bit D/A převodníku.

Naprosto špičkový zvuk

S výkonem 85 W (4 Ohmy) na kanál si přitom můžete být jisti tím, že zesilovač dokonale rozezní i vaše výkonné reproduktory, čemuž napomáhá nejen více než 100letá zkušenost výrobce s audio technikou, ale i to, že má základ převzatý z vyšších modelů na AHC tranzistorech s 2 až 3násobnou kapacitou přenosu elektrického proudu oproti běžným audio výkonovým tranzistorům nebo signal level divided construction (S.L.D.C.) pro jemnější zesílení a udržení zvukových detailů.

Vše potřebné k němu přitom připojíte díky 3 optickým a 1 koaxiálního vstupu.

Pokročilé módy

Tento model má k dispozici také analogový mód, který mu umožňuje pracovat jako výhradně analogový zesilovač, takže z provozu vyřadí koaxiální i optické digitální vstupy, aby zamezil nežádoucímu vysokofrekvenčnímu rušení analogové sekce a zprostředkoval ještě působivější poslech. Stejně tak nabízí i Stop mód mikro-procesoru, který automaticky ukončující všechny aktuálně běžící operace mikro-procesoru, aby audio signál ochránil před vnějším rušením. Kvalitu zvuku nicméně na zcela novou úroveň pozvedává i antivibrační design, abyste si užili hudbu dokonale čistou i zásluhou uchycení prostřednictvím 1,6 mm tlustého ocelového plechu.

Set repro Polk Signature S55E sloupové, 2 ks, bílá

Ať už si chcete užívat oblíbené filmy naplno s neuvěřitelně věrným zvukem, nebo se jen zaposlouchat do melodie oblíbených interpretů, v každém případě oceníte set dvou reproduktorů Polk Signature S55E. Ten přináší celou řadu technologických vychytávek a nezapomíná ani na podporu technologie Dynamic Balance, abyste si užili vše bez ohledu na to, co zrovna posloucháte.

Výškové měniče má vyrobené z teryleneu a polypropylenové kužele vyztužené slídou pro dokonale čisté basy i výšky a minimalizaci zkreslení zvuku. To v kombinaci s dalšími vyhledávanými technologiemi znamená, že dokáže přesně reprodukovat zvuky o frekvenčním rozsahu 32 Hz až 40 kHz, takže se i uprostřed obýváku budete cítit přímo jako v koncertní síti či v nahrávacím studiu.

Polk Power Port Deep Bass

Ještě výraznější basy navíc zaručuje technologie Power Port s patentovaným designem, který zajišťuje lepší proudění vzduchu pro ještě dunivější zvuky.

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu