Čelovka LEDLENSER MH6 (501502) černá

Značka: LEDLENSER , Kategorie: Svítilny / Baterky
Kód zboží: LED501502

Dobíjecí outdoorová čelovka
Nová čelová svítilna Ledlenser MH6 je vyvinuta speciálně pro náročné outdoorové aktivity. Její akumulátor je možné dobíjet přes mikro-USB, ale lze jej také zcela...

Zjistit dostupnost

LEDLENSER MH6, černá


Čelovka LEDLENSER MH6 vám nabídne přehled o okolí ve dne i v noci. Jde o ideálního společníka pro všechny milovníky outdoorových dobrodružství. Univerzální využití najde zařízení u všech, od rybářů přes kempaře až po pracovníky v dolech. Nejenže si ji lze pohodlně upevnit na čelo pomocí měkkého pásku. S hmotností 93 gramů ji na hlavě ani neucítíte! Pásek lze kdykoliv vyjmout a vyprat.


Až 20 hodin svícení


Čelovka je vybavená LED světlem s dlouhou životností. Pomocí technologie Advanced Focus si můžete upravovat zaostření jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu či dozadu. U přístroje si jednoduše nastavíte dosah světla na dva režimy, a to 40/120 metrů se světelným tokem 20/200 lumenů. Zařízení pohání Li-Ion dobíjecí baterie s kapacitou 3,26 Wh, která mu zajistí až 20 hodin provozu na jedno nabití. V balení najdete baterii i s USB kabelem, abyste žádné příslušenství nemuseli dokupovat samostatně.


 


Čelovku v případě potřeby snadno proměníte v ruční svítilnu.

 Advanced Focus


Jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu či dozadu si tok světla zaostříte a rozostříte dle aktuálních potřeb. Systém Advanced Focus je pokročilý a užitečný, čelovky LEDLENSER ho používají jako jediné na světě. Technologie vznikla spojením čočky a reflektoru.


 Smart Light


Technologie Smart Light zaručí, že si v závislosti na konkrétním použití můžete nastavit jednotlivé parametry svícení tak, abyste docílili ideálního toku světla. Čelovka nabízí světelný tok 20 nebo 200 lm s dosahem 40/120 metrů.


 Dobíjecí baterie


Uvnitř zařízení se nachází dobíjecí Li-Ion baterie s kapacitou 11,84 Wh. V závislosti na nastaveném dosvitu a intenzitě záření zajistí baterie čelovce na jedno nabití funkčnost v rozmezí 5 hodin (dosah 40 m, světelný tok 20 lm) až 20 hodin (dosah 120 m, světelný tok 200 lm). Baterii dobijete jednoduše přes USB ze svého notebooku, zásuvky v autě, dokovací stanice a podobně.


 Rapid Focus


Výčet šikovných funkcí čelovky ještě nekončí. Přístroji nechybí ani systém Rapid Focus. Ten dokáže upravit zaostření světelného toku v závislosti na prostředí, ve kterém LED světlo zapínáte. Vždy proto máte zaručený ideální tok světla, ať už v konkrétní situaci potřebujete ostré, nebo spíše jemnější osvětlení. 


 


 Odolnost IPX6


Čelovku s sebou můžete vzít do každého prostředí. Nedělá jí problém žádné počasí včetně sněhu nebo deště. Přístroj je navíc velmi odolný proti nárazu a pádu z výšky, aby se nerozbil, ani když vám vyklouzne z ruky nebo spadne z hlavy při rychlém pohybu.


 Ochrana proti přehřátí


Provoz svítilny je zcela bezpečný. Můžete ji mít nasazenou na hlavě celý den, aniž by hrozilo jakékoliv nebezpečí. Přístroj disponuje systémem Temperature Control, který jej chrání proti přehřátí, aby nehrozilo riziko vzniku nehody. 


 Pozlacené kontakty


Použití zlata k pozlacení konektorů není náhoda. Jde o skvělý elektrický vodič, který odolává korozi a vyniká také chemickou odolností. Svítilny díky pozlaceným konektorům vydrží dlouho bezchybně funkční. Energie z baterií navíc neohřívá kontakty, aby nedošlo k poruše elektroniky.

Dobíjecí outdoorová čelovka
Nová čelová svítilna Ledlenser MH6 je vyvinuta speciálně pro náročné outdoorové aktivity. Její akumulátor je možné dobíjet přes mikro-USB, ale lze jej také zcela nahradit tužkovými bateriemi AAA. Na úsporný režim dokáže svítit až 20 hodin. Při maximálním výkonu 200 lm dosvítí na vzdálenost 120 m. Outdoorová nadšenci ocení v neposlední řadě její váhu: pouhých 93 g včetně baterií. Díky kombinaci s pohodlným elastickým (a reflexním) páskem (který se dá odpojit a vyprat) čelovku na hlavě skoro nepocítíte ani po celodenním nošení.

Odolná vůči dešti či sněhu
Svítilna je nadprůměrně odolná podle standardů IPX6, tudíž nezklame ani při dešti či sněžení, ani při pádu z výšky. Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce Smart Light Technology, součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření. Temperature Control Systém chrání čelovku proti přehřátí. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivnímu poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje.

Technické specifikace:

  • Dosah světla: 120/40 m
  • Světelný tok: 200/20 lm
  • Doba svícení:5/20 h
  • Hmotnost: 93 g
  • Baterie: 1 x Li-ion
  • Kapacita baterie: 3.26 Wh
  • Dobíjení: Ano
  • LED: Power LED, Červená LED
  • Certifikát odolnosti: IPX6

Obsah balení:
1x Li-ion akumulátor
USB kabel

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 84 měsíců
Partnumber 501502
Další parametry
Zdroj energie aku (Li-ion)
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.8 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 10.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací