Čelovka LEDLENSER NEO 10R (500984) černá

Značka: LEDLENSER , Kategorie: Svítilny / Baterky
Kód zboží: LED500984

Běžecká čelovka pro náročné
Nejvýkonnější běžecká čelovka z řady NEO nese označení 10R. Nabízí světelný výkon až 600 lm s dosvitem až na 150 metrů. Dobíjecí akumulátor vydrží napájet svítilnu...

Zjistit dostupnost

LEDLENSER NEO 10R, černá


Nyní by měli dávat větší pozor všichni příznivci sportu, zejména běhání a cyklistiky. Dovolujeme si vám představit čelovou svítilnu Ledlenser Neo 10R, která je určena pro všechny, kteří rádi dávají svému tělu zabrat v pozdních hodinách za snížené viditelnosti. Jezdíte brzy ráno na kole do práce a je ještě tma? I pro tuto situaci má čelovka využití. Jde o nejvýkonnější svítilnu z řady Neo od firmy Ledlenser a každému uživateli přinese komfort i bezpečí.


Pohodlí a bezpečnost


Čelovka váží 179 gramů, a vy ji tak na hlavě sotva ucítíte. Navíc výhodou přispívající ke komfortu je i to, že není uchycena na hlavě pouze řemínkem, jako je tomu například u jiných typů z řady Neo, ale v zadní části obsahuje vertikální bateriový slot, a tak se váha baterií rozloží na větší plochu. Pokud se rozhodnete, že nechcete mít svítilnu upnutou na čele, dodává se spolu s Neo 10R hrudní pás, pro umístění na tělo. Pro zvýšení bezpečnosti je na zadní části umístěné červené světlo, a běžec tak bude osvětlen ze všech stran.


Nejsilnější čelovka z řady Ledlenser Neo. Vynikající parametry pro maximální sportovní výkony.

Výkon nejvyšší třídy


Jak již bylo řečeno, Ledlenser Neo 10R je nejvýkonnější čelovkou své řady a potvrzují to i její parametry. Svítivost o hodnotě 600 lumenů vám skutečně sebere dech. Svítilna dokáže dosvítit až na vzdálenost 150 metrů, a vy tak budete mít za každé situace přehled, zda před vámi není nějaká nebezpečná překážka. Čelovce dodávají energii dobíjecí baterie, které ji při ideálních podmínkách dokážou udržet v akci až dlouhých 120 hodin bez nutnosti nabití. Samotné napájení probíhá pomocí USB.
  Chytré technologie


Čelovka je vybavena několika chytrými technologiemi, které přispívají ještě většímu komfortu svého uživatele, a zároveň také dokážou prodlužovat životnost celého výrobku. Proti přehřátí ho chrání Temperature Control System. Uživatel si může individuálně vybrat mezi třemi hodnotami světelného toku v rámci režimu Smart Light Technology. Při vzájemné spolupráci čočky a reflektoru může pracovat Advanced Focus System, který nemá ve světě obdoby. Umožňuje přechod paprsku světla z širokého kruhu až do ostrého svazku a naopak.
  Odolnost na maximální úrovni


Spolu s technologiemi a režimy, prodlužuje životnost čelovky také její samotná konstrukce. Ta je navržena tak, aby svítilna prošla přísnými testy a vysloužila si certifikát s normou IP54, což značí vysokou odolnost proti prachu a vodě. Nemusíte se tak už bát vyběhnout si za deštivého počasí, nebo když bude venku větrno, čelovka s vámi vydrží po celou dobu tréninku a vždy bude připravena pro nové použití.

Běžecká čelovka pro náročné
Nejvýkonnější běžecká čelovka z řady NEO nese označení 10R. Nabízí světelný výkon až 600 lm s dosvitem až na 150 metrů. Dobíjecí akumulátor vydrží napájet svítilnu až 120 hodin. Součástí balení je hrudní pás, díky němuž můžete svítidlo nosit připevněné na těle a zamezit oslňování při běhu ve skupině.

Prodlužovací zdroj
Díky prodlužovacímu kabelu je možné uložit zapojený zdroj pod oblečení, nebo do batohu a životnost akumulátoru ještě prodloužit. Polohovatelná hlavice, hrudní pás pro upevnění svítidla na tělo běžce, prodlužovací kabel pro možnost uložení akumulátoru mimo hlavu, vertikální bateriový box pro větší komfort při běhu, odolná proti prachu a vodě dle indexu IP54, funkce včasného varování vybíjení baterií, akumulátor dobíjitelný přes USB, zadní červené světlo.

Technické specifikace:

 • Hmotnost: 179 g
 • Kapacita baterie: 11.84 Wh
 • Baterie: dobíjecí , Li-ion
 • Dobíjení: Ano
 • LED: Xtreme LED
 • Certifikát odolnosti: IP54

ENERGY SAVING PROGRAM

 • Dosah světla: 150/100/20 m
 • Světelný tok: 600/250/10 lm
 • Doba svícení: 10/15/120 h

CONSTANT CURRENT

 • Dosah světla: 130/ 20 m
 • Světelný tok: 400/10 lm
 • Doba svícení: 6/ 70 h

Obsah balení:
3x nabíjecí AAA
USB kabel
hrudní pás
prodlužovací kabel

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 84 měsíců
Partnumber 500984
Další parametry
Zdroj energie aku (Li-ion)
400 lumenů
Maximální dosvit 150 m
Naklápěcí svítilna ano
Počet režimů svícení 5
IP54
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.8 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 14.4 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací