Čerpadlo Gardena 2000/2 Li-18 1749-20

Značka: Gardena , Kategorie: Ostatní čerpadla
Kód zboží: GDR174920

Akumulátorové čerpadlo do sudu 18 V s maximální výtlačnou kapacitou 2000 l/h a výtlačnou výškou 20 m. Výškově nastavitelné pro flexibilní použití. Dodáváno včetně akumulátoru a nabíječky.

Zjistit dostupnost

Gardena 2000/2 Li-18 1749-20

Gardena 2000/2 Li-18 je čerpadlo do sudu, které vám umožní čerpat dešťovou vodu, kterou můžete využít pro zavlažování zahrady. Poháněno je přitom lithium-iontovým akumulátorem, takže nejste nijak omezeni nutností zásuvky v okolí. Součástí sady je přitom kromě samotného čerpadla i akumulátor a nabíječku.


40měsíční záruka

Společnost Gardena na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku na 40 měsíců. Pro její získání je nutné se zaregistrovat na www.gardena.com/warranty do 3 měsíců od data nákupu.  

Systematická akumulátorová technologie

Čerpadlo má vyměnitelný lithium-iontový akumulátor pro vysoký výkon a zároveň i snadnou případnou výměnu. Informace o stavu nabití přináší LED a kompatibilita je garantována se všemi akumulátorovými přístroji z řady HeartBeat System 18 V.  

Výkonné a všestranné

K dispozici jsou hned tři úrovně výkonu, který tak můžete přizpůsobit vašim požadavkům na jednotlivé činnosti.  

Pojistka chodu nasucho

Ve výbavě čerpadla je i pojistka proti chodu nasucho, takže se nemůže poškodit nedostatkem čerpané tekutiny.  

Snadné použití

Používání usnadňuje výškově nastavitelná teleskopická trubka. Proud vody pak lze regulovat pomocí regulačního a uzavíracího ventilu.  

Bezpečný provoz

O bezproblémový provoz se stará speciální patka s integrovaným filtračním systémem, která účinně zabraňuje nasávání nečistot.  

Lehký transport

Snadnou manipulaci slibuje teleskopická trubka, kterou lze po použití snadno demontovat a použít ji jako rukojeť. Přenášení prospívá také integrovaný design, kdy lze akumulátor přímo připojit k čerpadlu.


 • Univerzální čerpadlo do sudu je napájeno akumulátorovým systémem GARDENA 18 V, který je nenáročný na údržbu. Lze jej kdykoliv rychle nabít bez paměťového efektu.
 • Pomocí GARDENA čerpadla do sudu 2000/2 Li-18 lze čerpat dešťovou vodu ze zásobníku za účelem zavlažování zahrady GARDENA postřikovači, sprchami nebo zavlažovači.
 • Čerpadlo je díky lithium-iontovému akumulátoru naprosto flexibilní a může se použít všude, kde je umístěn zásobník s vodou nebo další přípojka.
 • Sada obsahuje akumulátor a nabíječku.

Technické parametry:

 • Maximální výtlačná kapacita: 2000 l/h
 • Maximální tlak: 2.0 bar
 • Maximální hloubka ponoru: 1.8 m
 • Maximální výtlačná výška: 20 m
 • Maximální teplota čerpaného média: 35 °C
 • Hmotnost: 2.5 kg

Záruka 40 měsíců na čerpadla 2019:

 • Na tento výrobek poskytuje GARDENA záruku v trvání 40 měsíců. Váš výrobek si musíte zaregistrovat online na www.gardena.com/warranty do 3 měsíců od data jeho nákupu. Podrobnosti o podmínkách záruky najdete v přiloženém návodu k použití nebo online na www.gardena.com/warranty. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonné záruční nároky.

Systematická akumulátorová technologie:

 • Lithium-iontový vyměnitelný akumulátor je výkonný, nenáročný na údržbu, flexibilně se dobíjí a snadno se mění. LED znázorňuje aktuální úroveň nabití akumulátoru. GARDENA akumulátory GARDENA BLi-18 jsou kompatibilní se všemi akumulátorovými přístroji z řady HeartBeat System 18 V.

Vysoký výkon a všestrannost:

 • Se třemi různými úrovněmi výkonu lze výkon čerpadla flexibilně přizpůsobit příslušným požadavkům na zavlažování, a tím jednak optimálně využívat dobu provozu baterie, jednak chránit citlivé rostliny.

Ochrana proti chodu nasucho:

 • Integrovaná bezpečnostní funkce proti chodu nasucho chrání čerpadlo před poškozením v případě nedostatku čerpaného média.

Pohodlná manipulace:

 • Zahnutá teleskopická trubka je výškově nastavitelná. Protékající proud vody lze individuálně regulovat pomocí regulačního a uzavíracího ventilu.

Snadný transport:

 • Teleskopickou trubku lze po použití jednoduše demontovat a pak slouží jako rukojeť. Díky integrovanému designu může být akumulátor přímo připojen k čerpadlu, a tím vytváří kompaktní jednotku především při přepravě.

Bezpečný provoz:

 • Speciální patka s integrovaným filtračním systémem zabraňuje nasávání nečistot a zajišťuje bezproblémový provoz.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ sudové
Zdroj napájení akumulátor
Max. dopravní výška 20 m
Max. hloubka sání 2 m
Max. dopravované množství 2000 l/hod
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.4 cm
Výška balení 44.6 cm
Hloubka balení 26.6 cm
Hmotnost balení 3.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu