Cestovní kufr na kolečkách Coleman ON THE ROAD 40 (černá), 3370 g, včetně integrovaného 10L batůžku, který lze použít i samostatně

Značka: Coleman , Kategorie: Cestovní
Kód zboží: 565 332

Menší cestovní kufr na kolečkách o objemu 40 l s praktickým odnímatelným příručním batohem a pláštěnkou. Praktická výškově nastavitelná rukojeť.

Zjistit dostupnost

Užijte si dovolenou se zavazadlem, které vám padne!


Kdo by nemiloval cestování? Je to báječná příležitost jak si odpočinout nebo poznat svět. A i když cestujete za obchodní schůzkou, je třeba, abyste se cítili pohodlně, jako kdybyste jeli na dovolenou. K pohodlné cestě potřebujete hodně faktorů a jedním z velmi důležitých je, jaké zavazadlo zvolíte. Co takhle kufřík s batůžkem na kolečkách?Když cestujete za zážitky, chcete si je užít na plno a nechcete se trápit s těžkým zavazadlem. Také proč, když může pohodlně jet. Pro tažení má kufřík velmi pohodlnou plastovou rukojeť na teleskopickém rameni. Snadné vysouvání rukojeti je uzpůsobené stiskem tlačítka přímo na ní. Také zajištění zavazadla proti pohybu není opomenuto. S tímto kufrem je radost cestovat od samého počátku zabouchnutí dveří, kdy vyrážíte směr letiště.


Odepněte batůžek a vyrazte na výlet!


Dokonale zpracovaná souprava kufříku vám poskytne spoustu prostoru a vy nebudete muset dělat rozhodnutí co vzít na cestu a co si odpustit. Do tohoto kufru se vejde vše potřebné, a tak je balení o poznání lehčí. Cestovní kufr se pyšní velmi tichými kolečky, nebudete po cestě vyrušovat sebe ani ostatní. A pokud byste potřebovali kufřík poponést, jsou u něho dvě příjemná a měkká držadla - jedno najdete klasicky ve vrchní části, druhé na boku pro lepší komfort nošení kufru například do schodů. Kompresní popruhy zajistí tvar celého zavazadla, a tak můžete bez obav využívat obou držadel.Jestli už jste dorazili na místo určení, možná se chystáte na výlet. V takovou chvíli potřebujete menší zavazadlo, které je skladné a zároveň vám nabídne pohodlí při výletech nebo výšlapech. Na kufříku je připnutý 10l batůžek, který lze odepnout a použít samostatně. Nemusíte ho s sebou extra balit, prostě jede s vámi. Jednoduše kufr necháte v místě, kde jste ubytovaní a vyrazíte pohodlně s malým batůžkem.

Taška na kolečkách o objemu 40l, s výsuvným madlem a odpojitelným příručním batůžkem. Rozměry: 35×52×21+8 cm. Madlo - 3 stupně nastavení. Uzamykatelná hlavní komora (dodáváno bez zámku), praktické vyztužení nejvíce namáhaných částí. Pláštěnka. Spousta organizérů. Hmotnost: 3,37 kg.

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem kufru 30 – 60 l
Zámek Ne
TSA zámek Ne
Kolečka Ano
Druh zavazadla textil
Možnost rozšíření Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 35.0 cm
Hloubka balení 45.0 cm
Hmotnost balení 3.4 kg