Cestovní kufr Suit Popcat TR-1140/3-50

Kód zboží: 1 235 528

Luxusní palubní kufr značky Suit o objemu 35 l, vybavený TSA kódovým zámkem a otočnými kolečky pro nejnáročnější cestovatele. Vhodný i do nízkonákladových společností.

Zjistit dostupnost

Luxusní cestovní kufr POPCAT značky Suit splňující požadavky nejnáročnějších cestovatelů.

Leopard „letí“ a v letošním roce nejsou žádné známky jeho zkrocení. Tento velký tisk bude letos k vidění na šatech, svetrech, kabelkách, obuvi a nyní, díky této kolekci, i na cestovních kufrech. Leopard je elegantní módní motiv, který křičí „podívej se na mě!“ A to je přesně to co děláme v této nové kolekci. V kombinaci s oslnivou modrou barvou a s živým odstínem kobaltu jsou tyto nové kufry určeny právě pro nebojácné. Říkáme, jděte do toho!

Do této módní kolekce zapracoval SUITSUIT ® ty nejkvalitnější materiály, které se dají v dnešním světě výroby kufrů použít, aby byly schopny zvládnout úskalí dnešních cest. To vše je podepřeno 10-ti letou omezenou zárukou.

Kolečka zn. HINOMOTO – nejkvalitnější kolečka na trhu, japonská výroba, vyrobená z:
Uchycení: Polypropylen / Kolo: Polyamid 6 / Pneumatika: Polyuretan.
TSA zapuštěný kódový zámek, YKK ZIP – tyto zipy jsou považovány za nekvalitnější na světovém trhu a jsou používány na výrobcích největších módních značek.

Vnitřní podšívka je vyrobena ze směsi bavlny a polyesteru. Horní a boční madlo značky HINOMOTO Japan. Ale hlavně jedinečný módní design…..

Kufry jsou extrémně lehké a odolné proti nárazu díky kvalitnímu materiálu ABS / PC. Mají lehký výsuvný systém, luxusní interiér s prostorem na víku a vnitřní kapsy.

Kufr je navržen přesně tak, aby splňoval požadavky nízkonákladových leteckých společností např. RyanAir, WizzAir apod. na kabinové zavazadlo!

Cena je uvedena za 1ks zobrazené velikosti S.

 • velikost S (small)
 • materiál: ABS / polykarbonát
 • rozměr: 50(52) x 34 x 20 cm (52) = výška kufru včetně koleček a horního madla
 • objem: 35 l
 • hmotnost: 2,5 kg
 • doporučená nosnost 10 kg
 • lehký a odolný proti nárazu
 • výsuvný systém s nastavitelnou výškou ve více polohách
 • SUITSUIT ® značkový interiér s úložným prostorem na straně víka, jistící popruhy a vnitřní kapsy
 • silná kola HINOMOTO® Japan pro velký komfort při užívání
 • TSA kódový zámek

TSA zámek (Transportation Security Administration)

 • nezbytný pro lety do USA, Austrálie, Japonska kde je letištní bezpečnostní služba oprávněna zkontrolovat obsah zavazadla i za použití násilí, pokud je uzamčeno.
 • TSA zámek umožňuje odemknout a opětovné zamknout vaše zavazadlo, aniž by při kontrole hrozilo poškození zámku a zrušení Vámi nastaveného kódu, protože pracovník TSA je vybaven univerzálním „MASTER“ klíčem.

DESETILETÁ PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA
Na naše výrobky jsme velmi hrdí, a proto nabízíme desetiletou záruku od data zakoupení na jakékoliv vady materiálu nebo výrobní vady. Tato záruka zahrnuje zdarma opravu nebo výměnu tohoto cestovního kufru v zemi zakoupení. Více informací k záruce naleznete v reklamačním řádu.

Záruka 120 měsíců
Další parametry
Objem kufru 30 – 60 l
Kolečka Ano
Zámek Ne
TSA zámek Ano
Druh zavazadla skořepina
Integrovaná hrací deska Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 52.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 2.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.0 cm
Výška balení 52.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg