Chladnička AEG Santo SKD71800C0 bílá

Značka: AEG , Kategorie: Vestavné chladničky
Kód zboží: 1 419 454

Lednice v energetické třídě A+ s objemem lednice/mrazničky: 310/0 s automatickým odmrazováním chladničky

Zjistit dostupnost

Dokonale čerstvé potraviny každý den

S  ledničkou AEG Santo SKD71800C0 v bílé barvě už nebudete muset nakupovat potraviny každý den. Chladnička nabízí extra velký chladicí prostor, do kterého s přehledem uskladníte všechny potřebné potraviny na dlouhou dobu. Už žádné každodenní nákupy v obchodě. Lednice disponuje až 310 litry luxusním chladícím prostorem a energetickou třídou A++. Jedná se o vestavěný spotřebič, který jednoduše zapadne do čisté linie vaší kuchyně.


Lednice pro velkou rodinu

Praktické rozmístění potravin umožňuje ideálně řešený prostor se 4 policemi v plné šířce, 1 flexibilní policí a se skly s obrubou vpředu a vzadu. V lednici AEG Santo SKD71800C0 naleznete oddělovač lahví, do které pohodlně naskládáte např. láhve s vínem. Dále v příslušenství lednice najdete 2 držáky na 6 vajíček.

Všechny potraviny budou dokonale čerstvé po dlouhou dobu díky regulovaným skladovacím podmínkám. Lednice nabízí technologii Dynamic Air, která dokáže udržovat stálou a rovnoměrnou teplotu v celé chladničce a tak udržuje čerstvé potraviny, co nejdéle může. Integrované LED osvětlení je mnohem jasnější a úpornější než klasické žárovky. Proto bude každý kout vaší lednice jasně osvětlen a vy budete mít mnohem větší přehled o uložených potravinách.

Dotykové ovládání pro snazší obsluhu

Lednice AEG Santo SKD71800C0 je opatřena jednoduchým LCD displejem, kterým můžete pouhým jemným dotykem vybírat jednotlivé funkce. Displej vás bude okamžitě informovat o aktuálním nastavení uvnitř lednice. Uvidíte aktivní funkce jako Coolmatic, Holiday a DynamicAir. Ukazuje teplotu, časovač a jiné funkce.

Nakoupené potraviny co nejdříve zchlaďte

Jakmile otevřete lednici a vložíte do ní nově koupené potraviny, automaticky se v ní zvýší teplota, která bude mít špatný vliv na již uskladněné zásoby. Proto firma AEG opatřila tuto rodinnou lednici funkcí Coolmatic, která zajistí rychlé zchlazení čerstvě nakoupených potravin. A tím nebude docházet k nechtěnému zvyšování teploty uvnitř chladnice.

Doma je podezřelé ticho

Chladnička AEG Santo SKD71800C0 je vyrobena z dokonale promyšlené protihlukové konstrukce a z dílů té nejlepší kvality. Proto také dokáže nabídnout extrémně tichý výkon o hlučnosti 35 dB. Kolikrát si pomyslíte, zda doma vůbec lednici máte. Už žádné nepříjemné bzučení a jiné zvuky linoucí se z elektrospotřebiče. O lednici budete vědět jen tehdy, když budete potřebovat vyndat něco k snědku. Hlučnost nezvyšuje ani integrovaný větrák, který udržuje stejnou teplotu v celé chladničce. O čerstvost potravin je tudíž postaráno ve všech směrech.

Funkce pro zapomnětlivé

Lednička AEG Santo SKD71800C0 poskytuje velmi praktickou funkci zvukového a světelného alarmu při déle otevřených nebo nedovřených dveří. Již nebude docházet k úniku studeného vzduchu z ledničky a nebude klesat kvalita uložených potravin. Zapomenete-li zavřít dvířka lednice, za chvíli vás o tom spotřebič informuje. Jezdíte často na dovolené? Pak jistě využijete nabízenou funkci Holiday, pro minimalizaci spotřeby energie. Ochrání také lednici proti pachům a plísním. Pokud jste byli zvyklí u vaší staré chladničky ručně odmrazovat námrazu, u lednice AEG Santo SKD71800C0 vám již nic podobného nehrozí. Je opatřena automatickým odmrazováním, takže už žádný čas navíc strávený v kuchyni.


Úsporná a praktická lednice

Velice tichá lednice nabízí i zajímavou roční spotřebu 146 kWh, což ukazuje na roční náklady v přibližné částce 526 Kč. Dveře lednice AEG Santo SKD71800C0 jsou umístěny vpravo, ale velmi lehce je v případě potřeby instalujete na levou stranu. Výška spotřebiče činí praktických 1768 mm, a proto do ní bude mít pohodlný přístup i manželka.

Využijte plné kontroly nad veškerým nastavením pomocí pokročilého dotykového ovládání
Ovládejte svou chladničku pouhým letmým dotykem pomocí tohoto pokročilého dotykového ovládání. LCD displej navíc okamžitě zobrazuje informace o aktuálním nastavení.

Tichý spotřebič
Díky promyšlené protihlukové konstrukci a dílům špičkové kvality má tato vysoce výkonná chladnička neobyčejně tichý chod. Všimnete si jí jen tehdy, když jí budete potřebovat.

Dokonale čerstvé potraviny díky regulovaným skladovacím podmínkám
Technologie DynamicAir udržuje stálou a rovnoměrnou teplotu v celé chladničce a zajišťuje tak nejbezpečnější uložení všech vašich čerstvých potravin.

Ostré a rovnoměrné světlo, které rozjasní každý kout vaší chladničky
Technologie LED představuje osvětlení budoucnosti. Uvnitř této chladničky s mrazničkou je každý její kout jasně osvětlen pomocí LED diod.

 • Pro plnou integraci k montáži pevných dveří.
 • Čistá kapacita chladícího prostoru: 310 (l)
 • Extrémně tichá: 35 dB
 • Automatické odmrazování chladící přihrádky
 • Funkce Holiday pro minimalizaci spotřeby a ochranu proti pachům a plísním během dovolené
 • Funkce Coolmatic zajišťuje rychlé zchlazení čerstvých potravin
 • Zvukový a světelný alarm déle otevřených/nedovřených dveří
 • Poličky chladničky: 4 Full Width + 1Flexi shelf , sklo s obrubou vpředu a vzadu.
 • Oddělovač lahví
 • Držák vajec: 2 na 6 vajíček
 • Osvětlení chladničky: 1, Interní LED, Po straně
 • Barva / design chladničky: Bílá
 • Umístění dveřních závěsů: Vpravo, zaměnitelné doleva
 • 1780 mm vestavná výška
 • Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 1768 x 556 x 549
 • Vestavné rozměry (mm): 1780 x 560 x 550

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ vestavba
Konstrukce chladničky jednodveřová
Provedení chladničky monoklimatická
nemá mrazící prostor
Umístění vestavby do skříňky (korpusu)
Objemové vlastnosti
310 l
310 l
Klimatické vlastnosti
SN, T, N, ST
-
Ne
Spotřeba
A+
Spotřeba energie za rok 146 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 526 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 2628 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 5256 Kč
Funkce
ano
Ano
Ne
Dávkovač vody Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Ano
-
35 dB
Barva chladničky bílá
Výška chladničky 176.8 cm
Šířka chladničky 56 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 55.6 cm
Výška výrobku 176.8 cm
Hloubka výrobku 54.9 cm
Hmotnost výrobku 55.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 60.5 cm
Výška balení 184.0 cm
Hloubka balení 60.0 cm
Hmotnost balení 57.0 kg

Příslušenství k tomuto produktu