Chladnička Beko RDM 6126 new bílá

navíc sleva 10 %
doprava zdarma
33% sleva
 • Vedlejší obrázek
 • Energetický štítek JPG

Lednice v energetické třídě A+ s objemem lednice/ mrazničky :125/45 s automatickým odmrazováním chladničky a antibakteriální úpravou

Více informací »
Záruka: 24 měsíců
Značka: Beko
Kategorie: Chladničky kombinované s mrazničkou
Kód zboží: 456 218
Ener. štítek:
Informační list: zde
Sdílet
Oblíbený produkt
Vytisknout stránku Hlídat cenu
Doporučená MOC: 7 490 Kč
Ušetříte: 33 % = 2 500 Kč

Naše cena s DPH: 4 990

4 124 Kč bez DPH

Dostupnost zboží

Ihned k odeslání, u Vás již 2.9.2016ihned k odběru na 1 výdejně

Koupit na splátky 499 Kč / 11 splátek

Ideální pro každou domácnost, chatu i kancelář


Kombinovaná vysoce praktická skříňková chladnička Beko RDM 6126 new s mrazákem je díky svým příjemně nevelkým rozměrům ideální pro každou domácnost, chatu ale třeba i kancelář. Lednička Beko RDM 6126 new potěší vaše oko zvenku i zevnitř. Je vybavena jak automatickým odmrazováním, tak i antibakteriální úpravou. Disponuje objemem celých 170 litrů (125/45 na chladničku/mrazák).

Praktická a přehledná


Osvětlení vnitřního prostoru ledničky Beko RDM 6126 new vám zajistí zabudovaná žárovka s příjemným světlem. Velikost chladničky Beko RDM 6126 new i vnitřní uspořádání polic a záchytných systémů na dvířkách je praktická a přehledná. Nechybí ani výsuvný box na zeleninu a ovoce, který jistě oceníte.

Prostor chladničky Beko RDM 6126 new rozčleňují tři police z bezpečnostního skla, dvě jsou výškově nastavitelné. Stejně tak vás potěší i přítomnost praktických polic ve dveřích, skladovat v nich můžete například vejce či láhve. Mrazicí box disponuje vyjímatelnou mřížkou, můžete v něm tedy skladovat i rozměrnější potraviny.


Efektivní způsob chlazení


Chladnička Beko RDM 6126 new pracuje s jedním kompresorem a využívá statického způsobu chlazení. Její chod je velice tichý a dosahuje hlučnosti okolo 39 dB. Mrazící kapacita je 4 kilogramy za den a akumulační doba ledničky Beko RDM 6126 new je výrobcem garantována na 19 hodin.

Extrémné nízká spotřeba


Chladnička Beko RDM 6126 new se díky své nízké spotřebě řadí do energetické třídy A+. Do této třídy patří pouze chladničky s výjimečně silnou izolační vrstvou a zvláště účinně vybaveným chladicím okruhem (udržují přesně požadovanou teplotu). Chladnička Beko RDM 6126 new vám oproti průměrné chladničce ušetří spoustu peněz – spotřebuje maximálně 42 % jejich běžné spotřeby. Její spotřeba v rámci jednoho dne nepřekročí ani pouhých 0,56 kWh, což je 204 kWh za rok.Čistota a delší trvanlivost potravin


Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle těžké udržovat v čistotě a tak se stává ideálním prostředím pro růst bakterií. Díky přidání antimikrobiálních látek zůstává těsnění bez nežádoucích mikroorganismů a je proti nim také vytvářena antibakteriální bariéra chránící vnitřek chladničky. Antibakteriální ochranná vrstva AG+ v chladničce Beko RDM 6126 new vytváří nepříznivé podmínky pro množení bakterií. To má pozitivní vliv nejen na její čistotu, ale také na trvanlivost potravin v ní uložených.

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky dvoudveřová
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
Umístění mrazícího prostoru
Umístění mrazícího prostoru
Podle umístění mrazícího prostoru rozdělujeme kombinované chladničky na:

- dvoudveřové chladničky, kde je mrazící prostor umístěn v horní části. Tyto chladničky jsou vybaveny 1 kompresorem a teplota v mrazničce je regulována podle termostatu, který je umístěn v chladící části

- kombinace, kde je mrazící prostor umístěn v dolní části. Ty mohou být vybaveny 1 nebo 2 kompresory.

2-kompresorová kombinace je standardně vybavena 2 termostaty a kompresory jsou na sobě funkčně nezávislé.
1-kompresorová kombinace může být vybavena jedním, ale také v dnešní době 2 termostaty a přepustným ventilem, kde lze nastavit pro každý prostor nezávislou teplotu.
mraznička nahoře
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem
Objem celkem
*objem celkem užitný
170 l
Objem chladničky
Objem chladničky
Označuje užitný vnitřní objem chladničky, který je využitelný pro chlazení potravin.
Při výběru chladničky nezapomeňte správně odhadnout potřebný objem podle plánovaného využití chladničky a počtu lidí v domácnosti.

125 l
Objem mrazničky
Objem mrazničky
Označuje užitný vnitřní objem mrazničky, který je využitelný pro mrazení potravin.
Velikost mrazničky se neurčuje počtem členů Vaší domácnosti, nýbrž Vašemi potřebami a životním stylem.
45 l
Počet oddělených prostor v mrazničce
Počet oddělených prostor v mrazničce
Zde uvádíme počet ukládacích míst, tedy šuplíky (přihrádky). Může jít i o kombinaci výklopné přihrádky se šuplíky.
2
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída
Klimatická třída
Klimatická třída určuje optimální teplotu prostředí, při které daný spotřebič pracuje. Pro optimální spotřebu zvolte vhodné umístění spotřebiče. Berte v úvahu, že teplota v místnosti má vliv jak na spotřebu elektrické energie, tak na optimální výkon výrobku. Používané zkratky mají následující význam:

SN - okolní teplota od +10°C do +32°C
N - okolní teplota od +16°C do +32°C
ST - okolní teplota od +18°C do +38°C
T - okolní teplota od +18°C do +43°C
SN, ST
Nulová zóna (0-3°C)
Nulová zóna (0-3°C)
Do této speciální zásuvky vniká chladnější vzduch, který umožńuje udržovat teplotu v rozsahu blízkém 0°C.
Je vhodná pro potraviny, které se lehce kazí, jako ryby, maso nebo uzeniny. Kvalita potravin se zde lépe udrží.
Ne
Hvězdičkové označení mrazícího prostoru
Hvězdičkové označení mrazícího prostoru
Hvězdičky můžeme najít na dvířkách, výrobních štítcích nebo v katalozích chladících zařízení. Označují parametry prostoru s teplotou pod bodem mrazu.

Jedna hvězdička značí nízkoteplotní prostor s teplotou -6°C nebo nižší, určený pro krátkodobé uchování zmrazených potravin, naopak čtyři hvězdičky označují nízkoteplotní prostor s teplotou -18°C nebo nižší, určený pro dlouhodobé skladování zmrazených potravin.
****
Mrazící výkon
Mrazící výkon
Mrazící výkon uvádí, kolik kg čerstvých potravin je mrazák schopen zamrazit během 24 h.
4 kg/24 hod
Doba skladování při poruše
Doba skladování při poruše
Tato doba určuje, jak dlouho Vám vydrží zmrazené potraviny při výpadku proudu.
19 hod.
Beznámrazová = nofrost
Beznámrazová = nofrost
Může jít o chladničku s ventilačním systémem, obvykle jde pak o systém ventilace v prostoru mrazničky, kdy se na potravinách ani v prostoru mrazničky netvoří námraza.
Ne
Spotřeba
Energetická třída
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
A+
Spotřeba energie
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití.
0.55 kWh
Spotřeba energie za rok 204 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 734 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 3672 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 7344 Kč
Funkce
Automatické odmrazování
Automatické odmrazování
Tato funkce zamezuje tvorbě ledu na vnitřních stěnách chladničky. Námraza na stěnách totiž tepelně izoluje, snižuje chladící výkon a zvyšuje spotřebu energie.

U mrazniček, které jsou vybaveny systémem "Nofrost", nedochází k námraze na stěnách, neboť teplý a tím pádem vlhký vzduch je odveden pomocí ventilátoru mimo prostor mrazničy, kde je odvhlčen (vysušen) a opět vrácen zpět do mrazničky.
chladničky
Oddělená regulace
Oddělená regulace
Oddělené regulace umožňují nastavovat teplotu pro ledničku a pro mrazák zvlášť.
Ne
Superchlazení
Superchlazení
Pro chladící část lze aktivovat funkci super chlazení, která sníží teplotu v chladící části, a pokud není vypnuta manuálně, sama se vypne po max. 6 hodinách a teplota v chladničce se opět ustálí na zvolené nastavené hodnotě. Tuto funkci se doporučuje využít např. v případě vkládání většího množství potravin.
Ne
Supermrazení
Supermrazení
V mrazničce lze aktivovat funkci super mrazení, která snižuje teplotu v mrazícím prostoru. Funkce super mrazení by se měla použít vždy při vkládání většího množství potravin určených ke zmrazení.
Ne
Dávkovač vody Ne
Výrobník ledu
Výrobník ledu
Díky výrobníku můžete pohodlně dávkovat led přímo do sklenice k vašim nápojům.
Ne
Varovný signál
Varovný signál
Jde o akustický nebo vizuální signál upozorňující na zvýšenou teplotu.
Ne
Displej
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem.
Ne
Distribuce
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
oficiální ČR
Další parametry
Změna otevírání dveří
Změna otevírání dveří
U spotřebiče je možné provést změnu otevírání dvířek z levého na pravé a naopak.
Ano
Rozšířená záruka
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce).
-
Antibakteriální úprava
Antibakteriální úprava
Po celou dobu životnosti chladničky zastavuje povlak s účinnou látkou na stěnách chladničky látkovou výměnu mikroorganizmů, jako jsou bakterie a plísně, a tím brání jejich růstu a rozmnožování. Případný přenos bakterií a plísní z vnitřních stěn na skladované potraviny není možný.
Ano
Hlučnost u chlazení
Hlučnost u chlazení
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.
39 dB
Barva chladničky bílá
Výška chladničky 121 cm
Šířka chladničky 54 cm
Rozměry
Šířka výrobku 54.0 cm
Výška výrobku 121.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 50.0 kg
Šířka balení 57.6 cm
Výška balení 127.4 cm
Hloubka balení 63.3 cm
Hmotnost balení 54.0 kg

Parametry

 • Energetická třída: A+
 • Spotřeba (kWh/rok): 204
 • Klimatická třída: SN-ST
 • Typ chlazení: Statické
 • Objem chladničky (l): 125
 • Objem mrazničky (l): 45
 • Hlučnost (dB): 39
 • Hmotnost (kg): 50
 • Barva: Bílá
 • Mrazicí kapacita (kg/24 hod): 4
 • Akumulační doba (hod): 19
 • Automatické odmrazování: Ano
 • Skleněné police: Ano
 • Vnitřní osvětlení: Standardní
 • Držák lahví: Ne
 • Výrobník ledu: Ne
 • Antibakteriální ochrana: Antibakteriálně upravené těsnění

Rozměry

 • Výška (cm): 121
 • Šířka (cm): 54
 • Hloubka (cm): 60

Dokumentace k tomuto produktu

Poslední uživatelské recenze:

| Zákazník (anonymní)
Moc spokojen ,jak při objednání,tak doručení zásilky.
rychlost,kvalita,perfektní dodání.
| Zdeněk
Objednal jsem pod pergolu jako lednici na nápoje a pochutiny na gril. Na první pohled dobré zpracování, není hlučná a svou první rodinnou párty přežila, chladila a vychladila 180 piv. Zatím za jedna. ;-)
Prostorná a tichá lednice. Dobré zpracování.
zatím nic

Všechny recenze zákazníků (19) >>

Akce Velké spotřebiče Vestavné spotřebiče Malé spotřebiče TV, Audio, Video Počítače Foto, kamery Mobily, GPS Příslušenství
Dílna, zahrada Dům, domácnost Chovatelské potřeby Sport, outdoor Hračky, Lego, Škola Péče o dítě Parfémy
Telefonické objednávky 575 500 500
Košík 0 ks za 0 Kč