Chladnička s mrazničkou Beko CSA 29022 X nerez

Kód zboží: 216 272
Informační list: zde

Lednice v energetické třídě A+ s objemem lednice/ mrazničky :175/87 s automatickým odmrazováním chladničky a antibakteriální úpravou

Zjistit dostupnost

Oblíbená klasika

Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou Beko CSA 29022 za příjemnou cenu poskytne vše, co od lednice očekáváte. Nerezové provedení, jednoduché křivky a nestárnoucí design, skvěle zapadne do jakékoliv kuchyně. Se svou roční spotřebou 257 kWh/rok spadá do energetické třídy A+, a nebude tak pro vaši domácnost finanční zátěží.


Samoodmrazovací systém i tichý chod

Svou hlučností 40 dB odpovídá lednice dnešním standardům. Tichý chod se lehce ztratí v ruchu běžné domácnosti, a to i v menších prostorech bytů. 1,70 m vysoká chladnička s mrazničkou Beko CSA 29022 má dvoje dveře, které oddělují chladicí část od mrazicí. Celkově nabízí 247 l objemu, z toho 87 l v mrazničce. V různých úrovních spotřebiče tak uskladníte spoustu druhů potravin. Dojde-li k výpadku elektrické energie, neotvírejte dveře. Chlazené i zmrzlé potraviny by měly zůstat uchovány bez rizika zkažení celých 18 hodin.

Prostor chladničky se odmrazuje automaticky pomocí technologie NoFrost, která redukuje tvorbu ledu. Odmražená voda stéká do odčerpávací trubice přes sběrnou nádobu na zadní straně spotřebiče. Nebudete si tak muset lámat hlavu s nežádoucími nánosy ledu na stěnách lednice. Odmrazování mrazničky je také velmi jednoduché. Spotřebič je jednou až dvakrát ročně nutné odpojit ze sítě a vyčistit. Celý proces usnadní zvláštní nádržka pro sběr odmražené vody.

Vždy pečlivě uskladněné potraviny

Vnitřní prostor chladničky je vybaven 3 nastavitelnými policemi z tvrzeného skla, jejichž umístění můžete libovolně měnit či zcela vyjmout podle aktuální potřeby. Ve spodní části najdete průhledný šuplík na ovoce a zeleninu, ve dveřích pak můžete využít 4 průhledné přihrádky. Jejich rozestupy jsou dostatečně vzdáleny a jsou tedy primárně určeny pro uskladnění lahví, Tetra Paků i plechovek.

Aby byly vaše potraviny vždy v bezpečí před plísněmi a bakteriemi, je lednice Beko CSA 29022 vybavena antibakteriálním těsněním, které vytváří bariéru chránící vnitřek chladničky. Nemusíte se tak bát nežádoucích mikroorganismů. Při instalaci chladničky je možné změnit stranu otevírání dvířek a výšku dopilovat nastavitelnými nožičkami.

Potraviny pro celou Vaši rodinu se vejdou do této velmi oblíbené kombinované chladničky. Moderní design doplňuje chytře a účelně vyřešený vnitřní prostor. Uvnitř naleznete skleněné police a speciální zásuvky pro skladování různých druhů mléčných výrobků. Nechybí oddělení na zeleninu a ovoce. Vajíčka můžete umístit do speciálního držáku, který je ochrání proti rozbití. V této lednici najdete místo také pro nápoje. Pokud si rádi dopřáváte chlazené pití, určitě se bude hodit zásobník na ledové kostky. Mrazák je rozdělen na tři samostatné boxy. Výhodou je nastavitelné oboustrané otevírání dveří. BEKO CSA 29022X je v nerezovém provedení a spadá do energetické třídy A+. (BEKO CSA 29022 je v bílém provedení)

Antibakteriální těsnění
Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od než

 • Energetická třída A+
 • Spotřeba (kWh/ 24 hod) 0,7
 • Klimatická třída SN
 • Typ chlazenístatické
 • Objem (l) 175
 • Objem mrazáku (l) 87
 • Hlučnost (dB) 42
 • Výška (cm)171
 • Šířka (cm)54
 • Hloubka (cm)60
 • Hmotnost (kg)53
 • Barva:nerez
 • Mrazicí kapacita (kg/24 hod)3
 • Akumulační doba (hod)18
 • Automatické odmrazování Ano
 • Skleněné police Ano
 • Antibakteriální ochrana Ag+Ano
 • Specialitašuplíky v mrazáku a šuplíky na zeleninu: 1
 • Specialitavýklopky v mrazáku: 1

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky kombinovaná
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
247 l
175 l
87 l
3
Klimatické vlastnosti
ST, SN
Ne
****
3.5 kg/24 hod
18 hod.
Ne
Spotřeba
A+
0.7 kWh
Spotřeba energie za rok 257 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 925 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 4626 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 9252 Kč
Funkce
chladničky
Ne
Ne
Ne
Dávkovač vody Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Ano
-
Ano
42 dB
Barva chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 171 cm
Šířka chladničky 54 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 54.0 cm
Výška výrobku 171.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 54.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 66.0 cm
Výška balení 173.0 cm
Hloubka balení 58.0 cm
Hmotnost balení 58.0 kg

Příslušenství k tomuto produktu