Chladnička s mrazničkou Gorenje Advanced N6X2NMX nerez

Kód zboží: GORN6X2NMX

Beznámrazová lednice Gorenje v en.třídě A++ o objemu chladničky 222 l/ mrazničky 85 l s hlučností 42 dB. Technologie IonAir, MultiFlow, AdaptTech a další

Zjistit dostupnost

Lednička Gorenje N6X2NMX, nerez 


Začíná vaše lednice pomalu ale jistě dosluhovat? Neberte to jako pohromu... Konečně máte příležitost pořídit si moderní kousek Gorenje, který vám usnadní práci ve všech směrech!


Pro koho je určená?


Éra starých lednic skončila a vy můžete v kuchyni pomalu dělat místo novým, vylepšeným modelům. Vaši pozornost si, díky antibakteriální technologii IonAir a dalším funkčním prvkům, zaslouží kráska Gorenje, která je vyrobena z kvalitního a dobře omyvatelného nerezu, má objem 307 litrů a nikdy ji nemusíte rozmrazovat. Vnitřní bohatý prostor zahrnuje:


 • 4 skleněné police
 • Velkou zásuvku na zeleninu s regulací vlhkosti CrispZone
 • Dvě přihrádky ve dveřích
 • Polici na láhve s pevným krytem
 • Nádobu na sýr či máslo
 • Podstavec na vajíčka
 • 3 průhledné boxy v mrazáku

Zdravé prostředí pro vaše jídlo


Aby se potraviny uvnitř chladničky příliš rychle nekazily je potřeba zajistit trvalou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. V případě spotřebiče Gorenje má tento úkol na starosti větrací systém MultiFlow 360°, který zahrnuje až 14 větracích vstupů. Úspěch systému je zaručen rovnoměrným rozptylováním záporně nabitých iontů a studeného vzduchu kolem potravin a to v každém koutě chladničky.    


 


Prověřená kvalita


Vsaďte na kvalitu prověřenou nezávislým testem! Tento spotřebič se může pyšnit Značkou kvality dTest a vy tak získáte jen ty nejspolehlivější pomocníky do domácnosti.


 


 


 


Lednice Gorenje je vybavena technologií IonAir, která napodobuje přirozený proces ionizace a navíc osvěžuje vzduch v chladicí části.

 


Konec rychlému kažení potravin!


Málokdo si uvědomuje, že neustálé otevírání dveří chladničky urychluje proces kažení potravin. Každý závan teplého vzduchu totiž narušuje vnitřní teplotu spotřebiče a vyvádí ji z rovnováhy. Lednička Gorenje se ale dokáže přizpůsobit a to díky technologii senzorů AdaptTech. Po 7 dnů zaznamenává vaše návyky, tedy jak často a kdy dvířka otevíráte. Na základě zjištěných údajů si pak sama reguluje teplotu tak, aby zajistila maximální čerstvost všech potravin. 
 


Zaměřeno na ovoce a zeleninu 


Nejnáchylnějšími potravinami je ovoce a zelenina. Nejsou vakuově balené ani uzavřené ve sklenicích, a proto je potřeba je spotřebovat poměrně rychle. Jenže co když zrovna nemáte na salát chuť? Řešení nabízí velká zásuvka v chladicí části CrispZone, která je pro tento druh surovin přímo určená. Je totiž vybavena systémem HumidityControl, prostřednictvím něhož můžete uvnitř zásuvky pohodlně seřizovat jednotlivé úrovně vlhkosti. Rajčata, borůvky a další zdravé pochoutky si tak déle zachovávají své vitamíny, čerstvost a výbornou chuť.

 


Výjimečně velký prostor 


Pokud žijete sami, nejspíš vás to zrovna netrápí. Jste-li ale obklopeni velkou rodinou, moc dobře víte, jak je těžké naskládat všechny ty hromady jídla do jednoho malého mrazáku. Přestaňte se při nákupech omezovat a zásobte se surovinami na časy, kdy se vám nebude chtít odcházet z domu. Výrobce zahrnul do výbavy spotřebiče Gorenje mimo jiné také XXL šuplík, kam se vejdou i potraviny větších rozměrů. V boxu si vše můžete přehledně poskládat do různých krabiček podle svého gusta. 

 


Už žádné odmrazování


U starších typů ledniček je velkou nevýhodou krusta ledu, která se postupem času vytvoří v mrazáku. Jednou za rok nám tak nezbývá než vyndat všechno jídlo, spotřebič vypnout z elektrické energie a spotřebič odmrazit. Díky vylepšenému systému NoFrost je této otravné činnosti konec. Systém má hned dvě výhody – v mrazáku se postará o nánosy ledu, v chladicí části zase vytvoří dokonalé, vlhké mikroklima a zabrání tak postupnému vysychání potravin. Jídlo si můžete vychutnat naplno i několik dní po tom, co jste ho přinesli ze supermarketu.

 


Svěží vzduch


Je vám líto vyhodit nespotřebovanou cibuli? Milujete zrající sýry? Máme pro vás dobrou zprávu v podobě prostoru MultiBox, který umožňuje skladování všech potravin s výrazným aroma. Přihrádka má omezený přísun vzduchu, což na jedné straně zamezí vysychání surovin, na straně druhé pak minimalizuje šíření pachů po celé chladničce. MultiBox můžete navíc využít jako držák na vajíčka a jeho víčko použít jako tvořítko na led.  

 


Záruka čerstvosti 


Když se jídlo skladuje, postupně dochází ke ztrátě jeho lahodné chuti a k vyprchání živin. Co ale stojí zatím, aby ovoce, zelenina a další potraviny vydržely dlouho čerstvé a na první pohled vás lákaly k nakousnutí? Odpověď je jednoduchá – perfektní klima. Součástí modelu Gorenje je pokročilá IonAir technologie, která napodobuje přirozený proces ionizace a osvěžuje vzduch v chladničce. O to, aby se pak potřebný kyslík dostal do všech koutů, se starají ty nejlepší ventilační systémy. 


 


  


Místo pro láhve 


Někdy je všech těch lahví s mlékem, moštem či vodou moc a tak nezbývá, než je položit naležato do jednoho z šuplíků. Když je ale špatně zavřete, tekutiny vytečou a vy se můžete pustit do úklidu. Kráska Gorenje, svou hlubokou policí ve dveřích, myslí i na 2,5 litrové láhve! Samozřejmostí je pak bezpečnostní systém, který všechny sklenice pevně drží a zabraňuje tak jejich nechtěnému pádu. Ve dveřích je navíc praktický mechanismus SimpleSlide, který vám umožní s jednotlivými policemi lehce manipulovat nahoru a dolů. 

MultiFlow 360°
Dokonalý větrací systém zajišťuje díky 14 větracím vstupům trvalou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu uvnitř chadničky, a udržuje tak v celém jejím prostoru stabilní a rovnoměrnou teplotu. Ve spojení s technologií IonAir tento systém vytváří to nejzdravější prostředí pro potraviny uložené v chladničce. Záporně nabité ionty jsou totiž neustále rozptylovány společně se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin na každé úrovni chladničky. Tímto výjimečným spojením technologie IonAir s technologií MultiFlow 360° jsou vybaveny všechny modely NoFrost nové generace chladniček ION generation.

Technologie IonAir
Přírodní mikroklima uvnitř chladničky
Technologie IonAir zajišťuje přírodní prostředí tím, že neustále dodává záporně nabité ionty do prostoru chladničky. Záporně nabité ionty jsou přirozenými čističi vzduchu – zajišťují pocit čerstvého vzduchu v lese, v blízkosti vodopádů nebo po dešti. Záporně nabité ionty, které pocházejí přímo z přirozeného prostředí, vytvářejí to nejzdravější prostředí pro ukládání potravin. Technologie IonAir ničí většinu bakterií uvnitř spotřebiče, odstraňuje zápachy a také zajišťuje optimální úroveň vlhkosti. Takové přirozené mikroklima významně prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin. Technologie IonAir je nejúčinnější ve spojení se systémem MultiFlow 360° nebo DynamiCooling.

AdaptTech
Chladnička, která zná vaše zvyky
Vždy při otevírání chladničky naruší závan venkovního teplého vzduchu stabilní vnitřní teplotu a tím se urychlí proces kažení potravin. AdaptTech je nově vyvinutá technologie senzorů, které „sledují“ zvyky uživatele po 7 dnů a každodenně zaznamenávají období častého otevírání dveří chladničky. Na základě toho spotřebič přizpůsobí svůj provoz a v době častého otevírání dveří si koordinuje teplotu uvnitř chladničky, tak aby zajistil maximální dobu čerstvosti potravin. Zabrání tak teplotnímu šoku, výkyvům teploty a předčasnému kažení potravin.

Hluboká police na láhve ve dveřích
Hluboká police ve dveřích je přizpůsobena tak, aby pojala velké láhve do objemu až 2,5 litru a je vybavena bezpečnostním systémem, který pevně drží láhve a zabraňuje tak jejich pádu při manipulaci se dveřmi.

CrispZone s HumidityControl
Velká zásuvka v chladničce slouží pro ukládání ovoce a zeleniny. Pomocí systému HumidityControl je možné seřizovat úrovně vlhkosti uvnitř zásuvky CrispZone. Ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé, svěží a zachovávají si své vitamíny.

XXL SpaceBox zásuvka
Extra velká zásuvka v mrazničce, kde můžete snadno uskladnit i ty největší kusy potravin.

Technologie NoFrost Plus Kompletně vylepšený systém NoFrost, který nejenom odstraňuje led z mrazničky, ale rovněž brání vysychání potravin v chladničce. „Plus“ znamená doplněk, který jsme přidali k obvyklému označení NoFrost – IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech. Tímto způsobem jsme zajistili dokonalé mikroklima v chladničce, které je neustále vlhké a současně čerstvé. Navíc se v celém spotřebiči nevytváří led.

SimpleSlide police u vratima Izuzetno praktičan mehanizam koji omogućava pomicanje polica u vratima hladnjaka prema gore i dolje. Čak i najvišu bocu moguće je smjestiti u police vrata hladnjaka, jednostavnim podizanjem ili spuštanjem polica.

Technické detaily

 • Energetická třída: A++
 • Rozměry (šxvxh): 60 × 185 × 64 cm
 • Otevírání dveří: Levé/pravé otvírání dveří
 • Materiál dveří: Originál nerez s úpravou proti otiskům prstů
 • Provedení (barva): Šedá metalíza
 • Slot-in: možnost zabudování chladničky do výklenku šíře 60 cm
 • Klimatické třídy: SN, ST, N, T
 • 1 kompresor
 • Brutto/netto objem: 329 / 307 l.
 • Objem chladničky: brutto/netto: 231 / 222 l.
 • Objem mrazničky: brutto/netto: 98 / 85 l.
 • Zmrazovací výkon: 5 kg/24h
 • Skladovací doba při poruše: 18 h
 • Elektronické ovládání na dvířkách
 • Display: LED display
 • Zvukový alarm otevřených dveří
 • Digitální ukazatel teploty
 • Zvukový a světelný signál zvýšené teploty v chladničce: bílý signál
 • CrispZone s HumidityControl: velká zásuvka na zeleninu s regulací vlhkosti
 • IonAir s Multiflow 360° - cirkulace ionizovaného vzduchu přes 14 ventilačních otvorů
 • AdaptTech chlazení - inteligentní paměťový systém
 • NoFrost Plus
 • Zásobník na vejce / led: 1 x 7
 • SimpleSlide výškově nastavitelný systém dveřních polic: 2
 • Vnitřní osvětlení: LED osvětlení ze stropu
 • 4 skleněné police
 • Držák na láhve
 • Police na láhve s pevným krytem
 • Úložné prostory na sýr a máslo: MultiBox
 • XXL SpaceBox zásuvka
 • Prostor pro mrazení: 3 zásuvky
 • Spotřeba el. energie kWh/24 h: 0,64 kWh
 • Úroveň hluku: 42 dB
 • Rozměry (šxvxh): 60 × 185 × 64 cm
 • Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 64 × 191 × 75 cm
 • Netto váha: 68 kg
 • Brutto váha: 70,5 kg
 • Příkon: 120 w
 • Jištění: 10 A

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky kombinovaná
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
307 l
222 l
85 l
3
Klimatické vlastnosti
T, SN, N, ST
5 kg/24 hod
18 hod.
Ano
Spotřeba
A++
0.64 kWh
Spotřeba energie za rok 235 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 846 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 4230 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 8460 Kč
Funkce
chladničky a mrazničky (nofrost)
Ne
Ne
Dávkovač vody Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Ano
-
Ano
Typ osvětlení LED
42 dB
Ano
Barva chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 185 cm
Šířka chladničky 60 cm
Hloubka chladničky 64 cm
Retro chladničky Ne
Značka kvality dTest Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 185.0 cm
Hloubka výrobku 64.0 cm
Hmotnost výrobku 68.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 64.0 cm
Výška balení 191.0 cm
Hloubka balení 75.0 cm
Hmotnost balení 70.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu