Chladnička s mrazničkou Samsung RB38C7B6AS9/EF, Bespoke stříbrná

Kód zboží: SAMRB38C7B6AS9EF
Informační list: zde

Chladnička komb. Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF beznámrazová chladnička s mrazákem • výška 203 cm • objem chladničky 273 l / mrazničky 114 l • energetická třída A • Wifi s AI Energy mode - úspora...

Zjistit dostupnost

Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EFSamsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF


Na míru vašemu životnímu stylu a vkusu


Zdravé stravování je jedním ze základních aspektů spokojeného a dlouhého života. A moderní chladnička, která se o skladování čerstvých potravin dokáže efektivně postarat, vám bude při dodržování vašeho životního stylu spolehlivým partnerem. Dvoudveřový model RB38C7B6AS9/EF od společnosti Samsung vám poskytne dostatek volné kapacity (387 l) k uskladnění vašich objemných víkendových nákupů. Uložte čerstvou zeleninu z farmářských trhů do přizpůsobitelných boxů s optimálním nastavením teploty a využijte všechny inteligentní funkce, které vám pomohou s lepším udržováním ideálních klimatických podmínek uvnitř spotřebiče. Navíc můžete základní model flexibilně rozšiřovat o další konfigurace v podobě přídavného jednodveřového modelu ve dvou velikostech či dokonce dalšího dvoudveřového. Vytvořte si chladničku přesně podle svých představ a kapacitních požadavků.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Klíčové vlastnosti:


 • Inovativní systém Bespoke – přizpůsobení chladničky na míru
 • Twin Cooling Plus™ optimalizuje vnitřní teplotu
 • SpaceMax™ umožňuje větší vnitřní prostor při zachování hloubky 600 mm
 • AI Energy se postará o až 15% úsporu energie
 • Funkce Cool Select+ nabízí několik přednastavených režimů chlazení
 • Multifunkční zásuvku Optimal Fresh+ lze využít na maximum, nebo ji rozdělit na dvě

Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF


Inovativní funkce chlazení. Jedinečný styl.

  


20letá záruka na invertorový kompresor


Kompresor se umí automaticky přizpůsobit potřebám spotřebiče a upravit své fungování dle chlazení. Tím dochází k nízké spotřebě energií i tichému provozu. Společnost Samsung na digitální invertorový kompresor poskytuje až 20letou záruku.


 


 
 


Energeticky úsporná


Šetřit energií je prospěšné nejen pro váš domácí rozpočet, ale v konečném důsledku i pro samotnou planetu. Proto je chladnička Samsung vybavená důmyslnou úspornou technologií, která se postará o snížení spotřeby o až 15 %. Stačí, když si zvolíte Vlastní režim, nastavíte cílovou hodnotu a algoritmy umělé inteligence se už postarají o zbytek. Po překročení stanovené částky se spotřebič automaticky přepne do režimu AI Energy a začne tak optimalizovat nejen samotný cyklus odmrazování, ale dokonce i rychlost kompresoru podle vašich uživatelských vzorců a okolních podmínek.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Dva samostatné chladicí okruhy


Dejte sbohem nepříjemnému mísení pachů. Díky sofistikovanému řešení nezávislého chlazení Twin Cooling bude v chladničce i mrazničce vzduch proudit v uzavřených okruzích, takže vaše uložené pochutiny zůstanou déle čerstvé a šťavnaté – bez toho, aby vzájemně přebírali své aroma. Systém praktických výparníků a ventilátorů pracuje tak, aby se každá položka uložená v policích chladila rovnoměrně a dostalo se jí péče v podobě kombinace optimální vlhkosti a chladu.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Kovové chlazení


Také v průběhu dne nebo noci rádi navštěvujete chladničku? Neustálé otevírání dveří má však za následek pokles v jejím vnitřním prostoru. Proto je zadní strana modelu od společnosti Samsung vybavena speciální kovovou deskou Metal Cooling, která má za úkol nejen chránit její vnitřní komponenty, ale hlavně zadržovat chlad ze vzduchu a obnovovat tak případné tepelné ztráty. Kromě toho hladký povrch desky významně zjednodušuje čištění spotřebiče – při úklidu stačí zadní stranu setřít a máte hotovo.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Nastavte ideální podmínky


Čerstvá domácí limonáda, nápadité chuťovky a plno ovoce – chystáte pro své hosty pohoštění, ale každá položka v chladničce potřebuje rozdílnou teplotu? Žádný problém. Funkce Cool Select+ pro vás má připravených hned několik přednastavených režimů, mezi kterými můžete dle potřeby pohodlně přepínat. Zvolte si úroveň chlazení Cool (2 ℃), Chill (–1 ℃), Soft Freeze (–5 ℃) nebo Freeze (–23 °C ~ -15 °C) a vytvořte svým potravinám ideální podmínky, při kterých si zachovají nejen svou vizuální podobu, ale i původní chuť.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Klíč ke snížení měsíčních nákladů


Jste připraveni pozitivně ovlivnit okolní životní prostředí a obsah své peněženky? Představujeme vám exkluzivní aplikaci SmartThings Energy, která vám pomůže regulovat spotřebu energie a přispět k udržitelnější budoucnosti. Aplikace vám poskytne personalizované tipy, abyste byli ještě efektivnější, což vám umožní pozitivně ovlivnit životní prostředí a zároveň snížit účty za energii. Díky monitorování vašich spotřebičů v reálném čase a porovnávání celkové spotřeby s předcházejícím obdobím vám toto rozhraní pomůže zjistit, kdy spotřebováváte nejvíce energie. V případě, že vám hrozí překročení měsíčních cílů, vás na to aplikace vždy upozorní. Vyzbrojeni těmito poznatky se tak budete moci vyhnout jakýmkoliv nákladným překvapením.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Dvojnásobně delší čerstvost


Chladničky Samsung vynikají neuvěřitelnou flexibilností a variabilností. Jedním z množství vylepšení je i multifunkční zásuvka Optimal Fresh+, jejíž kapacitu můžete využívat na maximum, nebo rozdělit na dvě samostatné jednotky s různými teplotními nastaveními. Levá, chladnější strana skvěle poslouží pro uskladnění masa a napravo můžete s klidným svědomím uchovávat čerstvou zeleninu nebo ovoce ze zahrádky. Suroviny vám tak vydrží až dvojnásobně delší dobu a nebudete tak případným vyhazováním zkažených potravin zbytečně plýtvat jídlem a svými penězi.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Vždy šťavnaté a chutné


Vytahujte z chladničky jen šťavnaté ovoce a zeleninu, které si po zakousnutí zachovají svou křupavou strukturu, aroma, původní chuť a svěžest. O to se postará šikovná zásuvka Humidity Fresh+, která jednoduchým otočením ovládacího knoflíku zajistí ideální prostředí pro skladování s dostatečnou úrovní vlhkosti, jež zachová nejvyšší čerstvost a kvalitu všech vašich surovin.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Okamžité ledové zchlazení


Přichystali jste si na dětskou oslavu domácí nanuky, ale nestihli jste je pořádně zmrazit? Žádný stres. Stačí se dotknout tlačítka s funkcí Power Freeze a chladnička začne do spotřebiče vhánět proud ledového vzduchu, který vašim potravinám dodá za krátkou dobu pevnou formu či vyrobí led. A kdybyste potřebovali jen narychlo zchladit limonády, k tomu skvěle poslouží funkce Power Cool, jež je vychladí na optimální teplotu a vy je můžete okamžitě předložit svým hostům.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Velkorysý objem se standardní hloubkou


Nenechte se zmást. Model RB38C7B6AS9/EF si skutečně zachovává standardní hloubku 600 mm, ale uvnitř vám nabízí nevídaný prostor v kapacitě až 387 litrů. Spotřebič vám tak nebude nevzhledně trčet do prostoru, ale zároveň do něj uložíte mnohem více. Jak je to možné? Designéři společnosti Samsung vyvinuli speciální technologii SpaceMax, která díky vysoce účinné izolaci a zeštíhleným vnitřním stěnám dokáže nabídnout mnohem více volného místa. Inteligentní řešení, jež ocení především početnější rodiny, kde se obvykle dělají větší nákupy.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Tichý provoz, se kterým ušetříte


Bez hluku, s dlouhou životností a energetickou účinností, která se pozitivním způsobem projeví na účtech za elektřinu. O zmiňovaný tichý provoz se postará špičkový digitální invertorový kompresor, na který společnost Samsung poskytuje až 20letou záruku. Ten svou činnost a rychlost automaticky přizpůsobuje požadovanému chladicímu výkonu a přináší vám tak výraznou úsporu při spotřebě elektrické energie.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Krásně se sladí s vaší kuchyní


Stane se ozdobou vaší domácnosti. Model RB38C7B6AS9/EF se pyšní skutečně moderním designem, který vás uchvátí svými čistými minimalistickými liniemi. Se svou standardní hloubkou 600 mm nebude vyčnívat mezi ostatními kuchyňskými skříňkami, ani narušovat vámi starostlivě rozvržený interiér. Eleganci chladničky dále podtrhnou nádherné ploché dveře a stylová zadní strana. To vše je doplněné o praktický skrytý displej, šikovné ploché police na víno či zásobníky na potraviny v elegantním šedém tónování.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF
 


Designová zadní strana pro snazší čištění


Nemáme ji sice na očích, ale občas je nutné vyčistit i zadní stranu spotřebiče. Na komplikovaný systém různorodých cívek a potrubí sedá prach a není vůbec snadné se k nim dostat. Společnost Samsung proto přišla se sofistikovaným řešením v podobě hladké zadní strany Clean Back, která nejen, že působí příjemně a esteticky, ale zároveň jednotlivé komponenty chrání a poskytuje tak mnohem vyšší odolnost chladničky před opotřebováním. Navíc se snadno čistí – stačí setřít nečistoty vlhkým hadříkem a nemusíte se namáhat piplavou a nebezpečnou prací s jednotlivými drobnými částmi chladničky.


Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF

Chladnička komb. Samsung Bespoke RB38C7B6AS9/EF

beznámrazová chladnička s mrazákem • výška 203 cm • objem chladničky 273 l / mrazničky 114 l • energetická třída A • Wifi s AI Energy mode - úspora až 15% • Samsung 10 let záruka na invertorový motor • Bespoke – přizpůsobitelná na míru • Twin Cooling Plus™ – optimalizuje vnitřní teplotu • SpaceMax™ – větší vnitřní prostor při zachování hloubky 600 mm • Cool Select+ – 4 režimy nastavení teploty • V × Š × H: 203 × 59,5 × 65,8 cm

Specifikace

 • Celkový hrubý objem (l): 387 ℓ
 • Čistá šířka (mm): 595 mm
 • Čistá výška spotřebiče s panty (mm): 2 030 mm
 • Čistá hloubka s rukojetí (mm): 658 mm
 • Čistá hmotnost: 103 kg
 • Typ chlazení: Twin Cooling Plus

Kapacita

 • Celkový hrubý objem (l): 387 ℓ
 • Hrubý objem mrazáku (l): 114 ℓ
 • Hrubý objem chladničky (l): 273 ℓ

Fyzické rozměry

 • Čistá šířka (mm): 595 mm
 • Čistá výška spotřebiče s panty (mm): 2 030 mm
 • Čistá výška spotřebiče bez pantů (mm): 2 030 mm
 • Čistá hloubka s rukojetí (mm): 658 mm
 • Čistá hloubka bez rukojeti na dveřích (mm): 658 mm
 • Čistá hloubka bez dveří (mm): 595 mm
 • Šířka balení (mm): 637 mm
 • Výška balení (mm): 2 108 mm
 • Hloubka balení (mm): 740 mm
 • Čistá hmotnost: 103 kg
 • Hmotnost balení (kg): 106 kg

Funkce chlazení

 • Beznámrazová technologie True No Frost: Ano
 • Typ chlazení: Twin Cooling Plus

Funkce chladničky

 • Metal Cooling Plate: Ano
 • Počet polic (celkem): 4 EA
 • Počet skládacích polic: 1 EA
 • Police na víno: Ano
 • Počet přihrádek ve dveřích: 4 EA
 • Přihrádka na vejce (zásobník na vejce): Ano
 • Fresh Zone: Ano
 • Optimal Fresh Zone: Ano
 • Osvětlení interiéru LED: Top LED
 • Materiál polic: Temperované sklo
 • Počet zásuvek na ovoce/zeleninu/maso: 2 EA
 • Funkce rychlé chlazení: Ano

Funkce mrazáku

 • Teplotní zóna (℃): -23~-15,-5,-1,2 °C
 • Počet přihrádek: 3 EA
 • Funkce rychlé mrazení: Ano
 • Výrobník ledu: Ano

Obecná funkce

 • Oboustranné dveře: Ano
 • Výstražný signál dveří: Ano
 • Chladivo: R600a
 • Autonomní doba (nárůst teploty): 9 h

Vnější funkce

 • Typ displeje: Interní
 • Rukojeť na dveřích: Výklenek
 • Barva: Silver Metal
 • Typ dveří: BESPOKE

Výkon

 • Energetická třída: A
 • Roční spotřeba energie: 108 kWh
 • Hladina hluku: 35 dBA
 • Klimatická třída: SN,N,ST,T
 • Kapacita chlazení (kg/24 hod.): 8 kg/24hr

Smart

 • Vestavěná WiFi: Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Samsung 20 let záruka na kompresor
Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky kombinovaná
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
387 l
273 l
114 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 3
Klimatické vlastnosti
SN, T
Ano
****
8 kg / 24 hod.
9 hod.
Ano
Spotřeba
A
Úsporný spotřebič Ano
0.295 kWh
108 kWh/rok
972 Kč
4860 Kč
9720 Kč
Funkce
chladničky a mrazničky (No Frost)
Ano
Ano
Ano
bez dávkovače vody
bez výrobníku ledu
Ano
vnitřní
Ano
Ano
Wifi + AI Energy saving mode
SMART Integrace do systému
Ne
Ne
Ano
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Ne
Ano
Ano
Rozšířená záruka značky Ano
Samsung 20 let záruka na kompresor
Ano
Držák na láhve Ano
Typ osvětlení LED
35 dB
B
Ano
Barva chladničky stříbrná
Výška chladničky 203 cm
Šířka chladničky 59.5 cm
Hloubka chladničky 65.8 cm
Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 203.0 cm
Hloubka výrobku 65.8 cm
Hmotnost výrobku 103.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 63.7 cm
Výška balení 209.0 cm
Hloubka balení 74.0 cm
Hmotnost balení 106.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu