Chlebník Florina Coliber

Značka: Florina , Kategorie: Chlebníky
Kód zboží: FLR5C0106

Nerezový chlebník Florina Coliber vám uchová potraviny dlouho čerstvé. Plastové okno. Černé provedení.

Zjistit dostupnost

Kvalitní materiály na prvním místě


Milujete vůni čerstvě upečeného chleba, rohlíků či dalšího voňavého pečiva? Přejete si je mít i po příchodu z pekárny či obchodu stále voňavé a čerstvé, připravené pro vaše chutné snídaně, svačinky či večeře? Potom zvolte nerezový chlebník Florina Coliber, který uchová svěžest vašeho pečiva na dlouho dobu a zároveň dodá vaší kuchyni šmrnc díky krásnému retrodesignu v moderním stylu.Aby všechny potraviny uloženy v chlebníku Florina Coliber zůstávaly co nejdéle čerstvé a voňavé, zvolila značka Florina prvotřídní materiály. Jsou jimi nerez a plast, kde je povrchová úprava chlebníku provedena práškovou barvou po obou stranách a okénko z průhledného plastu pro lepší přehled o uskladněných potravinách.


Komfortní velikost a zářivý styl


Díky promyšlené velikosti nerezového chlebníku Florina Coliber 30,5 x 20 x 15 cm se tento chlebník hodí na jakoukoliv kuchyňskou linku, nebo je možnost umístnit jej třeba na kuchyňský stůl či příborník. Moderní retrodesign krásně vynikne ve vaší domácnosti a překrásná černá barva ji rozzáří za každých okolností.Značka Florina, značka pro váš domov


Značka Florina je v současné době top hráčem a leadrem na trhu s domácími potřebami v Polsku. Již přes 20 let ji přináší do vašich domovů bratři Mariusz and Jarosław Matecki, kteří firmu v roce 1989 založili. Zakládají si na rodinných hodnotách, zaměstnávají přes 500 zaměstnanců a produkují výrobky mimořádně známé a populární.


  • nerezová ocel
  • povrchová úprava práškovou barvou po obou stranách
  • okno z plastu
  • uchovává potraviny dlouho čerstvé
  • retrodesign v moderním stylu
  • rozměry: 30,5 x 20 x 15 cm
  • černá barva

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Vnější povrch nerez
Šířka chlebníku 30.5 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.0 cm
Výška balení 20.5 cm
Hloubka balení 15.5 cm
Hmotnost balení 1.3 kg
Více informací Méně informací