Chytré hodinky Amazfit GTR 2e (A2023-MG) zelené

Značka: Amazfit , Kategorie: Chytré hodinky
Kód zboží: AMFGTR2EGN

Chytré hodinky 1.39" AMOLED 454 x 454, akcelerometer, gyroskop, krokoměr, senzor okolního světla, senzor srdečního tepu, kalorie, budík, čas, krokoměr, meření okysličení krve SpO2, měření...

Zjistit dostupnost

Amazfit GTR 2eAmazfit GTR 2e, Matcha Green


Co se týče designu, Amazfit GTR 2e jsou elegantní hodinky, které můžete nosit do práce, do divadla i třeba na ples. Když se ale zaměříte na jejich funkcionalitu, musíte uznat, že jde o mnohem víc. Toto šikovné chytré zařízení vám totiž taky změří tep, zaznamená trasu vašeho běhu či vyhodnotí kvalitu vašeho spánku. Má toho zkrátka hodně co nabídnout, takže vás nezklame v celé řadě rozličných situací.


Hodinky jsou vybaveny 1,39" AMOLED displejem, který zůstává neustále rozsvícený (Always-on). Aktuální čas tak na nich vidíte i ve chvíli, kdy jsou ostatní funkce přístroje neaktivní. Obrazovka vyniká hezky zřetelným obrazem a navíc je pokryta elegantním zakřiveným sklem (2,5D).


Amazfit GTR 2e
 


Amazfit GTR 2eKlíčové vlastnosti:


  • Snadné měření tepu i okysličení krve
  • Výpočet skóre fyzického stavu PAI
  • Monitoring denní aktivity, spánku i stresu
  • Režimy pro 90 sportovních aktivit
  • Podpora pohodlného hlasového ovládání

 

 


V těchto chytrých hodinkách se dokonale snoubí elegance a praktičnost.

 


Podtrhnou váš styl


Abyste se s hodinkami Amazfit GTR 2e dokonale sžili, můžete si individuálně nastavit vzhled jejich ciferníku. Na výběr máte přes 50 různých stylů, z nichž si stačí vybrat ten, který nejlépe vystihne vaši osobnost.


Amazfit GTR 2e
 


Hlídají vaše srdce


Tyto chytré hodinky jsou vybaveny senzorem biologických dat BioTracker 2 PPG, jehož prostřednictvím vám dokážou 24 hodin denně měřit tep. V případě jakýchkoliv srdečních nepravidelností vás tak mohou včas upozornit na možné nebezpečí.


Amazfit GTR 2e
 


Zjistí okysličení krve


Abyste měli svůj zdravotní stav pod dokonalou kontrolou, dokážou také tyto hodinky zjistit aktuální stav kyslíku ve vaší krvi.


Amazfit GTR 2e
 


Výpočet skóre PAI


Chytré hodinky Amazfit GTR 2e sbírají data o vaší srdeční frekvenci, aktivitě a celé řadě dalších fyzických hodnot. Na základě toho vám pak dokážou vypočítat aktuální skóre PAI (Personal Activity Intelligence) – komplexní ukazatel vašeho fyzického stavu.


Amazfit GTR 2e
 


Jak se vám spí?


S těmito hodinkami máte přehled i o svém spánku. V noci totiž přístroj sleduje vaše spánkové fáze, monitoruje, jak během spánku dýcháte, a analyzuje i celkovou kvalitu spánku.


Amazfit GTR 2e
 


Skoncujte se stresem


Díky monitoringu stresu vám tyto chytré hodinky prozradí, jak moc jste napjatí. Dokážou vás tak upozornit na přílišný stres, na což můžete včas zareagovat potřebným odpočinkem.


Amazfit GTR 2e
 


Nevadí jim voda


Amazfit GTR 2e se pyšní vodotěsností dle 50 m (5 ATM), takže je můžete bez obav používat i v dešti, a dokonce i při plavání.


Amazfit GTR 2e
 


Jde se sportovat


Hodinky Amazfit GTR 2e jsou také ideálním parťákem na sportování. Máte v nich totiž k dispozici 90 režimů, z nichž každý je zaměřen na jinou pohybovou aktivitu. Ať už tak vyrážíte běhat, jezdit na kole, anebo plavat, tyto hodinky jdou do toho s vámi.


Amazfit GTR 2e
 


Nadstandardní výdrž baterie


Zásluhou baterie o kapacitě 471 mAh vám tyto chytré hodinky vydrží na jedno nabití sloužit velmi dlouho. Při běžném používání se jejich výdrž vyšplhá až na 24 dnů, při úsporném používání dokonce na 45 dnů.


Amazfit GTR 2e
 


Vyslovte své přání


Výhodou těchto hodinek je i podpora moderního hlasového ovládání. Své pokyny tak můžete tomuto zařízení zadávat i hlasem.


Amazfit GTR 2e
 


Všestranný pomocník


Z chytrých hodinek Amazfit GTR 2e se stane váš nepostradatelný pomocník, kterého nebudete chtít sundat z ruky. Jakmile si je totiž nasadíte na zápěstí, budete mít k dispozici i pestrou paletu drobných funkcí, které vám usnadní i zpříjemní život. Mimo jiné můžete pracovat se stopkami, časovačem či budíkem. Dále vám hodinky prozradí aktuální předpověď počasí a předají i notifikace z vašeho mobilu. A aby toho nebylo málo, také vás dokážou upozornit na příliš dlouhé sezení.


Amazfit GTR 2e
 


Obsah balení:


  • Chytré hodinky Amazfit GTR 2e
  • Nabíječka
  • Stručná uživatelská příručka

Nová klasika nezbytnosti
Všestranné elegantní chytré hodinky s klasickým kulatým ciferníkem, zdravotní a fitness funkcemi, a extrémně dlouhou výdrží baterií.

Zahnutý bezrámečkový design. Integrovaná struktura a vynikající zpracování.
Koncepce bezrámečkového designu zahrnuje velký 1,39“ AMOLED displej se zaobleným sklem, které přirozeně přechází na pečlivě leštěné tělo hodinek, což vede k lepší vizuální estetice a rozšiřuje zorné pole.

HD barevný AMOLED displej. Jasný a živý
Velký displej s vysokým rozlišením AMOLED s hustotou pixelů 326 ppi je jasná a živá, ať už zobrazuje čas nebo jakoukoli vaši oblíbenou aplikaci.

Always-on displej. Sebejistá kontrola času.
Displej Always-on vám umožní zobrazit čas, i když jsou ostatní funkce hodinek neaktivní, a budete si tak vědomi všech důležitých okamžiků ve vašem životě. K dispozici je také 40+ vždy zapnutých displejů, které odpovídají našim designům ciferníku, takže můžete kdykoli vidět, že se vám líbí.
Pro větší pohodlí a úsporu energie baterie můžete obrazovku vypnout jednoduše položením paže nebo zakrytím obrazovky.

24 hodinové monitorování srdeční frekvence. Zůstaňte v bezpečí díky upozornění na zvýšenou srdeční frekvenci.
Biologický sledovací optický senzor vyvinutý společností Huami BioTracker ™ 2 v hodinkách může provádět 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Pokrývá zóny srdečního tepu, udržuje vás informovaný o efektu cvičení a poskytuje varování, když je váš klidový srdeční rytmus abnormálně zvýšený.

Měření saturace krve a kyslíku. Komplexní porozumění zdraví.
Nasycení krve kyslíkem je jedním z nejdůležitějších faktorů lidského zdraví, a proto hodinky obsahují funkci měření saturace krve kyslíkem. Pokud se věnujete dlouhodobě psychické práci nebo náročné fyzické aktivitě, jako je účast na maratónech nebo vysoce intenzivní venkovní sporty, změřte si hladinu kyslíku v krvi, pokud se cítíte nepříjemně, abyste udrželi své zdraví pevně ve svých rukou.

Systém hodnocení zdraví PAI ™. Jedno skóre pro shrnutí vašeho fyzického stavu.
PAI ™ (Personal Activity Intelligence) je systém hodnocení zdraví, který pomocí algoritmů převádí komplexní data, jako je srdeční frekvence, doba trvání aktivity a další zdravotní data, do jediného intuitivního skóre, aby uživatelé snadno pochopili jejich fyzický stav. Tato funkce pokrývá většinu forem cvičení a také přizpůsobuje systém hodnocení zdraví pro každého uživatele na základě jeho zdravotních údajů.

Monitorování kvality spánku pro optimální výkon. Analyzuje fáze spánku a krátkých zdřímnutí.
Kvalitní spánek je v moderním světě nejvyšší prioritou. Proto hodinky nabízejí hloubkové monitorování spánku, které dokáže přesněji určit fázi spánku (lehký spánek, hluboký spánek, fáze REM), monitoruje stav dýchání při spánku a poskytuje analýzu kvality a návrhy na zlepšení na základě nočních dat. Hodinky také rozpoznávají denní spánek po dobu 20 minut, aby zaznamenávaly úplnější informace o spánku.

Monitorování úrovně stresu. Uklidněte se, když se budete cítit vystresovaně.
Zkontrolujte svoji osobní úroveň stresu - uvolněnou, normální, střední nebo vysokou - kdykoliv po celý den pociťujete tlak a stres, tak víte, kdy si odpočinout a uklidnit se.

5 ATM vodotěsnost. Pro nadšené plavce.
S vodotěsností až do 50 metrů jsou hodinky na stejné úrovni jako tradiční špičkové hodinky, takže je můžete nosit bez starostí při každodenním použití nebo při plavání.

90 zabudovaných sportovních režimů. Chytré rozpoznávání sportovních režimů.
Aktivujte jeden ze sportovních režimů, který potřebujete, a po skončení cvičení hodinky zpracují odpovídající analytickou zprávu, kterou lze zobrazit také v mobilní aplikaci, abyste mohli průběžně vylepšovat svůj cvičební plán. Inteligentní rozpoznávání sportovních režimů také eliminuje potřebu manuálního výběru sportovních režimů, takže jsou hodinky vždy připraveny k akci.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber A2023-MG
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1,39
Ovládání dotykové , tlačítkové
Typ krycího sklíčka chemicky tvrzené
Tvar ciferníku kulatý
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 454 × 454
Konstrukce a hardware
ano
Velikost paměti RAM ano
Operační sytém
vlastní OS
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit budík, čas, měření rychlosti, spánek, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, měření vzdálenosti, vibrace, monitor stresu, měření okysličení krve, krokoměr
Notifikace z telefonu SMS, sociální sítě, hovor, e-mail
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity cyklistika, outdoor, turistika, běh, fitness
Konektivita
NFC Ne
Bezkontaktní platby Ne
Ne
GPS Ano
Bluetooth 5.0
Senzory spálené kalorie, senzor srdečního tepu, senzor okolního světla, gyroskop, krokoměr, akcelerometr
Možnosti SIM ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
471 mAh
Běžná výdrž baterie 576 hod.
Maximální výdrž baterie 45 dní
Možnost nabíjení - konektor dock
Materiál
vodotěsné dle 50 m (5 ATM)
Určení dámské, unisex, pánské, sportovní, společenské
Materiál řemínku silikon
Barva řemínku zelená
Materiál pouzdra hliník
Barva pouzdra stříbrná
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Určeno pro model Amazfit GTR 2e
nové
Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.7 cm
Výška výrobku 4.7 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.1 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 7.6 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací