Chytré hodinky Apple Watch Series 3 GPS 38mm pouzdro ze zlatého hliníku - pískově růžový sportovnm řemínek (MQKW2CN/A)

Značka: Apple , Kategorie: Chytré hodinky
Kód zboží: APPMQKW2CNA

Chytré hodinky 1.5" AMOLED 340 x 272, akcelerometer, gyroskop, senzor okolního světla, senzor srdečního tepu, čas, hudební přehrávač, krokoměr, měření tepové frekvence, spánková aktivita,...

Zjistit dostupnost

Ve všech směrech praktické

Chytré hodinky Apple WatchSerie 3 jsou malé, lehké, všestranné a nadchnou každého uživatele. Hodinky mají spoustu specifických a užitečných funkcí, které svým uživatelům usnadňují každodenní život. Jsou to hodinky připravené doslova na všechno a nezklamou vás, ať už se s nimi chystáte podniknout cokoliv.


Neobyčejné hodinky s vynikající ochranou

Mezi hlavní přednosti chytrých hodinek Apple WatchSerie 3 jsou bezpochyby chytré a praktické funkce, jimiž disponují. Tyto funkce vám dokážou zpříjemnit a vylepšit každodenní život. Nejen, že budete moci využívat klasický hodinkový um, mezi který patří ukazatel přesného času, stopky a podobné základní věci, které jsou v tomto případě navíc umocněny o dokonalou eleganci. Ta je navíc dokonale střežena. Hodinky jsou vybaveny vysokou ochranou proti poškození při pádu a zamezí tím tak prasknutím sklíčka, oděrkám a ostatním šrámům.


Připojte se k mobilu

Ačkoliv to zdaleka není nutností a hodinky samotné to nevyžadují, můžete je propojit s vaším chytrým mobilním telefonem (iOS) pomocí technologie Bluetooth 4.2. Ke komunikaci s okolním světem se zajisté budou hodit další dvě rovněž bezdrátové technologie, kterými jsou Wi-Fi a NFC (NearFieldCommunication). Po tomto propojení získáte další přídavné funkce, které by se leckterému uživateli mohly vcelku slušně hodit. O bezproblémovou funkčnost bez jediného zádrhelu se postará dvoujádrový procesor.


Přehledný displej

Předpokladem ke skvělému fungování je bezpochyby prvotřídní displej, se kterým nebudete mít problémy ani při těch nejextrémnějších podmínkách. Displej s dotykovým ovládáním AMOLED s úhlopříčkou 1,5 palce se vyznačuje především svou vynikající čitelností v jakýchkoliv světelných podmínkách. Rozlišení 340 x 272 pixelů je skutečně špička, která vám dokáže výtečně zobrazit veškeré požadované hodnoty. Hodinky vám klasicky ukazují současný čas, v případě že si do hodinek přidáte nějakou svou oblíbenou hudbu, si ji budete moct pustit přes hudební přehrávač. Výdrž baterie je až 18 hodin.


Ostatní chytré funkce

Výše vypsaný výčet funkcí není zdaleka vším, čím se mohou hodinky Apple WatchSerie 3 pochlubit. Plnou podporu GPS oceníte při pěší túře horami či orientačním běhu. Naopak při potápění vás určitě potěší, že hodinky jsou do 50 metrů voděodolné. Pomocí počítadla kalorií vám hodinky budou i vlastním osobním fitness trenérem na zápěstí, oceníte také vestavěný gyroskop, krokoměr nebo barometr.

Hodinky Apple WatchSeries 3 vás také upozorní na příchozí zprávu, email nebo na právě příchozí telefonní hovor. Zkontrolujte také novinky na sociálních sítích. Kompas a akcelerometr využijete rovněž při běhu či cyklistice. V noci vám budou měřit vaši spánkovou aktivitu. Při veškerých činnostech však pracuje zejména snímač srdečního tepu, který se postará a přesné počítání srdeční frekvence a každý uživatel tak bude mít přehled skutečně o všem.

Ve vrcholné formě.
Chytré koučování. Vylepšená aplikace Srdeční tep. Tvoje oblíbené playlisty. A vestavěný výškoměr. To jsou Apple Watch Series 3. Počítají se všemi tvými aktivitami, motivují tě a udržují na příjmu. Ještě líp než dřív.

Ultimátní sportovní hodinky
Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškoměrem přesně zaznamenají tréninky venku. Aktualizovaná aplikace Cvičení si poradí i s vysoce intenzivním intervalovým tréninkem a při plavání automaticky počítá bazény. A protože se do hodinek vejde ještě víc hudby, můžeš si pokaždé pustit něco jiného.

GPS a výškoměr. Schválně, jak daleko to dotáhneš. A jak vysoko.
Při cvičení venku ti vestavěná GPS zaznamená vzdálenost, rychlost a trasu. Výškoměr změří každý kopec, který cestou vyběhneš nebo vyšlapeš. A jestli tě zajímají podrobnější statistiky, po návratu domů je najdeš na iPhonu.

Přidej playlisty. A přidej.
S Apple Watch Series 3 máš v zásobě ještě víc hudby. Tvoje oblíbené playlisty z Apple Music se automaticky synchronizují do hodinek, takže každý trénink bude mít náboj.

Víc údajů, víc motivace.
Měř si běžné indoorové i outdoorové aktivity jako běhání, jízdu na kole, plavání a nově i vysoce intenzivní intervalový trénink. Pokud rychle střídáš různé disciplíny, můžeš mezi nimi snadno přepínat a na konci si zobrazit ucelený přehled.

Spáruj hodinky s fitkem.
Hodinky snadno spáruješ s kompatibilními tréninkovými stroji.3 Všechny důležité ukazatele jako tepovou frekvenci, rychlost nebo kalorie tak budeš mít přesně zaznamenané.

Nevyšplouchnou tě v bazénu ani v moři.
Apple Watch Series 3 jsou voděodolné pro plavání a měří tréninky v bazénu i na otevřené vodě. Až doplaveš, zbaví se vody v reproduktoru zvukovými vibracemi.

Budeš koukat, jak se zlepšuješ.
Veškerá tvoje aktivita včetně tréninků se započítává do kroužků Stání, Pohyb a Cvičení. Historii kroužků a tréninků si prohlédneš na iPhonu a hned uvidíš, jaké děláš pokroky.

Účinná zdravotní pomůcka
Apple Watch Series 3 máš pořád na ruce, a tak si udržíš lepší představu o svém zdravotním stavu. Pomůžou ti sledovat tepovou frekvenci a líp zvládat každodenní stres. Můžeš si na ně přidat i zdravotní aplikace, které potřebuješ.

Sleduj svou tepovou frekvenci. Ať víš, která bije.
Apple Watch Series 3 ti měří tep v průběhu celého dne – když odpočíváš, běháš i když se zotavuješ po tréninku. Pokud ti tep stoupne nad určitou hranici, přestože se víc než 10 minut nehýbeš, aplikace Srdeční tep tě na to upozorní.

Aplikace Zdraví na iPhonu. Tvoje tělo od hlavy až k patě.
V aplikaci Zdraví se ukládají informace ze všech tvých zdravotních a tréninkových aplikací, takže máš všechno krásně pohromadě. Urči si, jaké ukazatele se mají zobrazovat v přehledu, a sleduj jejich vývoj v čase. V novém zobrazení Srdce teď najdeš podrobné údaje z aplikace Srdeční tep.

Asistent na celý den
Odpověz na nepřijatý hovor. Zkontroluj si svůj let. Nech si ukázat cestu. S Apple Watch Series 3 máš přehled o všem důležitém a potřebné věci vyřídíš rychle a pohodlně.

Tolik ciferníků. A tolik možností, jak si je upravit.
Uprav si ciferníky. Přidej informace, které potřebuješ mít na očích. Fotky, co tě vždycky potěší. Anebo aplikace, které chceš spouštět jedním klepnutím. Ciferník změníš přejetím prstem. Začni den třeba s dynamickým ciferníkem Siri, a až budeš vyzvedávat děti, přepni na Příběh hraček.

Technická specifikace Pouzdro z vesmírně šedého hliníku Zabudované GPS a GLONASS Rychlejší dvoujádrový procesor Čip W2 Barometrický výškoměr Kapacita 8 GB1 Snímač tepové frekvence Akcelerometr a gyroskop Voděodolné do 50 metrů2 Tvrzené Ion-X sklíčko Kompozitní zadní strana Wi-Fi (802.11b/g/n v pásmu 2,4 GHz) Bluetooth 4.2 Výdrž baterie až 18 hodin3 watchOS 4

Výška: 38,6 mm
Šířka: 33,3 mm
Tloušťka: 11,4 mm
Hmotnost pouzdra: 26,7 g

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber MQKW2CN/A
Konstrukce a harware
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
AMOLED
Úhlopříčka displeje (palce) 1.5
Rozlišení displeje 340 x 272
Počet jader dvoujádrový procesor
8 GB
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
watchOS
Kompatibilní operační systémy iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit test kondice, krokoměr, čas, Hudební přehrávač, výpočet spálených kalorií, spánek, měření tepové frekvence
Notifikace z telefonu hovor, email, sociální sítě, SMS
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Běh, Outdoor, Cyklistika, Fitness, Společnost, Turistika
Konektivita
NFC Ano
Ano
GPS Ano
Bluetooth 4.2
Senzory Gyroskop, Akcelerometer, Senzor srdečního tepu, Senzor okolního světla
Možnosti SIM Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Výdrž baterie 18 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost Voděodolné do 50 metrů
Velikost univerzální
Materiál náramku Guma
Výměnný náramek Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.8 cm
Výška výrobku 3.3 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu