Chytré hodinky Fitbit Versa (NFC) - White Band / Black Case (FB505GMWT-EU)

Značka: Fitbit , Kategorie: Chytré hodinky
Kód zboží: FTTFB505GMWTEU

Chytré hodinky 1,34" IPS LCD 300 x 300, akcelerometer, kompas, krokoměr, senzor okolního světla, senzor srdečního tepu, kalorie, čas, hudební přehrávač, intervalový trénink, měření rychlosti,...

Zjistit dostupnost

Fitbit Versa (NFC), White Band/Black Case


Nejsou hodinky jako hodinky. Ty chytré, Fitbit Versa, zvládnou nejen sledovat čas, ale také posloužit jako zdravotní a fitness hodinky. Jejich parketou jsou takové vychytávky, jako nepřetržitý monitoring tepové frekvence, možnost poslouchat hudbu bez manipulace s telefonem, počítat spálené kalorie, měřit vzdálenost, rychlost, ale třeba také hlídat, kolik času denně věnujete spánku. Hodinky se uplatní při mnoha sportovních aktivitách, od běhu, cyklistiky, fitness až třeba k turistice a plavání.


Na míru šité cvičení


Lepší spalování kalorií na trati, optimalizace úsilí při tréninku, efektivní zpětná vazba. To vše máte k dispozici díky inteligentním aplikacím. Své specifické tréninky můžete sledovat v režimech Run, Bike nebo Weights, po skončení tréninku budete mít veškeré statistiky přehledně po ruce. Ba co víc, personalizované cvičení lze sledovat i na zápěstí a na základě zpětné vazby provázet každý pohyb. Dle cvičebního harmonogramu umí Fitbit Versa připomenout, kdy byste měli být aktivní, nebo se naopak věnovat spánku.


Chytře na zdravý životní styl.

 


Bezdrátová spolupráce


Super lehké geometrické pouzdro pro pohodlné celodenní nošení, ale také bezdrátové připojení k Bluetooth sluchátkům, abyste mohli poslouchat své oblíbené melodie. Bezdrátová synchronizace se automaticky provádí na PC a přístrojích s operačním systémem iOS, Android nebo Windows. Spolupráce s vaším smartphonem? Samozřejmost. Fitbit Versa dokáží upozornit na volání, textovou zprávu nebo událost v kalendáři, pakliže je telefon poblíž. Připojením k systému GPS nezapomenete ani odbočit na správnou trasu, například při běžeckém tréninku. Aplikace Fitbit se o to postará. 


Do bazénu i do obchodu, stále jako nové


Znáte možnosti NFC čipu? Lze s ním provádět bezkontaktní platby kdykoliv potřebujete. Pokud pak dostanete chuť zaplavat si v bazénu, ani to není problém. Hodinky jsou vodotěsné až do hloubky 50 metrů. Před dalším použitím stačí nechat oschnout řemínek. Změnám není nikdy dost. Ačkoliv IPS LCD displej s úhlopříčkou 1,34 palců a rozlišením 300 x 300 bodů je neměnný, nikdy vás neomrzí jeho obsah. Díky výběru z mnoha různých módů se můžete těšit na neustále nový "ciferník". Baterie slibuje až 100 hodin činnosti.

Fitbit Versa
Žijte svůj nejlepší život s Fitbit Versa - zdravotní a fitness chytré hodinky, která monitorují 24/7 tepovou frekvenci, hudbu bez telefonu, aplikace, koučování a mnoho další.

Cvičení na obrazovce Získejte personalizované cvičení na obrazovce, které hrají na zápěstí, provázejte každý pohyb a přizpůsobte se na základě vaší zpětné vazby.

Bluetooth Připojte Fitbit Versa k bezdrátovým sluchátkům Bluetooth, jako je Fitbit Flyer, a poslouchejte své oblíbené melodie - bez kabelů.

Více než 4 dny životnosti baterie S vícenásobnou životností baterie více než čtyři dny, Fitbit Versa sleduje vaše ráno, noc a vše mezi nimi.

15+ režimy cvičení Sledujte specifické tréninky v režimech jako Run, Bike nebo Weights, abyste viděli statistiky v reálném čase na obrazovce a získali shrnutí po tréninku.

Připojený GPS Přečtěte si další informace o vašich bězích a túrách tím, že umožňuje připojenému systému GPS zobrazit rychlost a vzdálenost na displeji a získat mapu trasy v aplikaci Fitbit.

Aplikace Přístup k oblíbeným aplikacím pro fitness, sport, zprávy, cestování, dopravu a další s jednoduchým klepnutím.

Sledování srdeční frekvence Lepší vypalování kalorií na trati, optimalizace úsilí při tréninku, sledování trendů klidové tepové frekvence a objevování úrovně kardiální fitness.

SmartTrack ™ Automaticky zaznamenávejte vybrané cvičení, jako je běh, cyklistika a další, a uvidíte je uložené v aplikaci Fitbit.

Přizpůsobené připomenutí Zůstaňte na cestě k vašim cílům s personalizovanými připomenutími, které vám připomínají, abyste zůstali aktivní, abyste byli hydratováni, dodržovali plán spánku a další.

Kardio Fitness úroveň Zjistěte si lepší úroveň fitness a zjistěte, jak se můžete časem vylepšovat pomocí personalizovaného skóre Cardio Fitness.

Bezdrátově synchronizuje Synchronizace se provádí bezdrátově a automaticky na počítačích a přes 200 předních zařízení iOS, Android a Windows.

Dashboard Nastavte cíle, sledujte pokrok a získáte úplnější obrázek o vašem zdraví a kondici - to vše v aplikaci Fitbit.

Ženské zdraví Použijte Versa a aplikaci Fitbit, abyste zaznamenali své období, zaznamenali příznaky a porovnali svůj cyklus s dalšími zdravotními statistikami, jako je spánek, aktivita a váha.

Plavecké bazény a plavecké dráhy Voděodolnost 50M pro nošení v bazénu nebo na déšťi.Měří počet kol, dobu trvání a spálené kalorie během plavání.

Přizpůsobitelné hodiny Přizpůsobte barevný dotykový displej s vysokým rozlišením na Fitbit Versa výběrem z mnoha různých módů určených pro každou příležitost.

Lehká konstrukce Fitbit Versa jsou navrženy se super lehkým geometrickým pouzdrem, jsou štíhlé, ležérní a pohodlné, aby se mohly nosit celý den a noc.

Upozornění na zařízení Smartphone Zobrazte oznámení na volání, text nebo kalendář na obrazovce a získejte upozornění z vašich oblíbených aplikací. K dispozici, pokud je váš telefon poblíž.

Platby S vestavěným čipem NFC můžete používat kreditní a debetní karty na cestách, a to kdekoli, které přijímá bezkontaktní platby.

Celodenní činnost Stopové kroky, srdeční frekvence, vzdálenost, spálené kalorie, vyvýšené podlahy, aktivní minuty, hodinová aktivita a stacionární čas.

Sledování spánku a fáze Podívejte se na svůj čas strávený ve světelných, hlubokých a REM spánkových fázích a získávejte osobní poznatky, které vám pomohou zlepšit spánek.

Vedené dýchání Najděte chvíle klidu po celý den s personalizovanými dýchacími sedmi na základě vaší srdeční frekvence.

Kompatibilita se systémy: Apple iOS 10 nebo vyšší
Android OS 5.0 nebo vyšší
Windows 10 verze 1607.0 nebo vyšší
(Nekompatibilní Výjimky: Huawei P8 Lite, Huawei P9 Lite, Xiaomi Mi 6)

Senzory a komponenty Tříosý akcelerometr
3osý gyroskop
Optický monitor srdeční frekvence
Výškoměr
Snímač okolního světla
Vibrační motor
Wi-Fi anténa (802,11 b / g / n)
NFC

Displej Dotyková obrazovka
Barevný LCD

Baterie a napájení Životnost baterie je delší než čtyři dny
Typ baterie: Lithium-polymer
Doba nabíjení (0-100%): dvě hodiny
Rozhlasový vysílač: Bluetooth 4.0

Voděodolnost Fitbit Versa je vodotěsná na 50 metrů. Po koupání nebo zachycení kapely doporučujeme vyschnout pás, protože stejně jako u každého nositelného zařízení je lepší pro vaši pokožku, pokud je pás čistý a suchý. Nedoporučujeme nosit tyto hodinky ve vířivce nebo sauně. Další podrobnosti najdete na stránce www.fitbit.com/productcare .

Materiály Klasická kapela Fitbit Versa je vyrobena z pružného materiálu odolného materiálu, který je podobný tomu používanému u mnoha sportovních hodinek, a obsahuje hliníkové hodinky a přezku.

Záruka 24 měsíců
Partnumber FB505GMWT-EU
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1,34
Ovládání Tlačítkové, Dotykové
IPS LCD
Rozlišení displeje 300 x 300
Konstrukce a harware
Ano
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy iOS, Windows, Android
Menu v češtině Ne
Funkce
Funkce a monitoring aktivit Hudební přehrávač, měření rychlosti, intervalový trénink, měření tepové frekvence, test kondice, spánek, měření vzdálenosti, výpočet spálených kalorií, vibrace, čas
Notifikace z telefonu hovor, sociální sítě, SMS, email
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Běh, Fitness, Cyklistika, Plavání, Outdoor, Turistika
Konektivita
NFC Ano
Ano
GPS Ne
Bluetooth 4.0
Senzory Krokoměr, Akcelerometer, Senzor srdečního tepu, Spálené kalorie, Senzor okolního světla
Možnosti SIM Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Pol
145 mAh
Běžná výdrž baterie 100 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost Vodotěsné dle 50m (5ATM)
Určení Sportovní, Dámské, Pánské, Unisex, Společenské
Velikost Univerzální
Vyměnitelný náramek Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací