Chytré hodinky Samsung Gear Sport (SM-R600NZBAXEZ ) modrý

Značka: Samsung , Kategorie: Chytré hodinky
Kód zboží: SAMSMR600NZBAXEZ

Chytré hodinky 1.2" Super AMOLED 360 x 360, akcelerometer, barometr, gyroskop, senzor okolního světla, senzor srdečního tepu, čas, hudební přehrávač, intervalový trénink, krokoměr, spánková...

Zjistit dostupnost

Pro kondici, spánek i aktuální čas

Hodinky, ale také osobní trenér, barometr, hudební přehrávač či partner vašeho chytrého telefonu. Zdá se vám to na jeden malý přístroj velikosti běžných náramkových hodinek příliš mnoho? Respektive příliš mnoho na to, aby to byla skutečnost? Chytré hodinky Samsung Gear Sport vás přesvědčí, že nejde o žádné fantazírování. Disponují špičkovou odolností, jdoucí ruku v ruce s technologií pro nepřetržité monitorování vašeho zdravotního stavu a celkové fyzické kondice. A v případě potřeby pomohou s pravidelným tréninkem.


Od konvenčních hodinek k chytrým

Na první pohled se chytré hodinky Samsung Gear Sport podobají staré dobré klasice. Mají obdobné rozměry, ukazují (také) aktuální čas a doplňovat si je můžete bohatou nabídkou řemínků dle svého stylu, nálady i momentálního prostředí. Co se výbavy a provedení týče, zažijete dosud nevídané. Zatímco elegance a vynikající ergonomie se nezapře od prvního dotyku s vaším zápěstím, odolnost – věřte nebo ne – obstojí i náročným vojenským požadavkům. Nemusíte se obávat kontaktu s prachem, vodou ani s nadměrnými otřesy.


Miniaturní počítač pro sportovce

Co ukrývá takto propracovaná technologie? Pro spolehlivý a hladký chod slouží dvoujádrový 1GHz procesor a RAM paměť s kapacitou až 768 MB. Operační systém Tizen, který Samsung využívá i pro své televizory a chytré telefony, představuje pomocníka s mimořádně komfortním prostředím. Vydáváte se tak do světa divů, dosavadním hodinkám zapovězen.

Překvapením nezůstává konec, ani když pohlédnete na ciferník. Spatříte praktickou kruhovou variantu s minimalistickým okrajem, vybavenou vysoce kvalitním, plně barevným AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,2 palce a rozlišením 360 x 360 bodů. Pokročilé uživatelské rozhraní usnadňuje sledování všech užitečných informací během pohybových aktivit.


Online technologie a párování

Chytrost jde ruku v ruce s jednoduchostí. Žádná tlačítka, žádné ovládací prvky. Vše zvládáte pohybem prstu po displeji. Směrem nahoru či dolů měníte základní nastavení, regulujete hlasitost, kontrolujete stav baterie nebo získáváte notifikace o došlých e-mailových zprávách, SMS, hovorech a příspěvcích na sociálních sítích. Jak je to možné? Zásluhou integrované Wi-Fi technologie, Bluetooth modulu pro rychlé spárování s chytrým telefonem a možností přenosu dat pouhým dotykem s využitím NFC (Near Field Communication).

Od běhu přes cyklistiku až po plavání

Potenciál uplatnění? Nedozírný. Prostor máte jak k osobnímu nastavení svého wellness plánu, tak k přenechání plné zodpovědnosti na inteligentní technologii. Hodinky dokáží automaticky rozpoznat druh fyzické aktivity, které se zrovna věnujete, ať již jde o chůzi, běh, jízdu na kole, nebo tanec, aerobik či míčové hry. Samozřejmostí je precizní monitorování tepové frekvence v reálném čase a výběr z více než 60 tréninkových programů s pomocí telefonní aplikace.

Máte sedavé zaměstnání nebo jste dlouho nehybní? Hodinky vás samy upozorní, že je čas se protáhnout. Jste zapálení plavci? Vynikající odolnost platí i pro plavecké bazény. Kromě toho, že se potopíte až do tlaku 5 atmosfér bez obav s proniknutím vody do přístroje, čeká vás i zbrusu nová aplikace pro plavecký trénink Speedo On. Ta monitoruje například počet uplavaných bazénů, čas na jeden bazén nebo typ temp. Jestliže tedy rádi sledujete různé tréninkové parametry, dozajista si vyhrajete.

Multifunkční náramky a bonusy

Již jste slyšeli o fitness aplikacích Under Armour Record, MyFitnessPal, MapMyRun a Endomondo? Se všemi náramek úzce spolupracuje. Jejich účelem je poskytovat informace týkající se výživy, spánku a kondice, jinými slovy o vašem komplexním fyzickém stavu. Jestliže aplikaci Spotify znáte jako jednu z populárních streamovacích služeb, zde vám umožní poslech vaší oblíbené hudby bez nutnosti být online.

Hodinky Gear Sport nabízí několik unikátních bonusů. Studujete? Pak se vám bude hodit alternativa dálkového ovládání k powerpointové prezentaci. Chcete provést nákup? Za zboží lze zaplatit pohybem zápěstí s využitím služby Samsung Pay. Najdete i ryze praktické funkce: akcelerometr, gyroskop, barometr či senzor okolního světla k přizpůsobení jasu displeje vnějším podmínkám. Hodinky jsou kompatibilní s OS Android a iOS.

Gear Sport: Nové univerzální chytré hodinky podporující aktivní a vyvážený životní styl
Gear Sport jsou stylové a zároveň praktické chytré hodinky s kruhovým ciferníkem s minimalistickým okrajem vybavené 1,2palcovým Super AMOLED displejem a zdokonaleným uživatelským rozhraním, které umožňuje snadněji sledovat potřebné informace během pohybu. S hodinkami Gear Sport mohou uživatelé nyní pracovat na dosažení stanovených cílů týkajících se zdraví a wellness a mohou dostávat upozornění týkající se výživového režimu a doporučovaných fyzických aktivit, i když jsou off-line.

Hodinky Gear Sport budou k dispozici v modré a černé barvě a budou obsahovat také základní funkce hodinek Gear:

  • ovládání zařízení Samsung podporujících IoT prostřednictvím aplikace Samsung Connect (pouze NFC) ;
  • dálkové ovládání, ať už jde o prezentaci v PowerPointu nebo brýle Samsung Gear VR;
  • placení zboží pohybem zápěstí pomocí služby Samsung Pay (pouze NFC).
Hodinky jsou konstruovány s odolností splňující vojenské požadavky a dokáží odolávat mnoha typům prostředí. Díky svému elegantnímu a ergonomickému tvaru, který lze doplnit širokou škálou barevných snadno vyměnitelných řemínků se standardní šířkou 20 mm, jsou hodinky Gear Sport ideální pro každou příležitost, takže je můžete bez problému nosit v posilovně i během večerní zábavy s přáteli.

  • Špičková odolnost proti vodě a plavecké funkce: Ideální společník pro plavání – od plaveckého tréninku s měřením času až po hraní v bazénu – tato zařízení jsou certifikována jako voděodolná až do tlaku 5 atm .
  • Gear Sport a Gear Fit2 Pro nyní obsahují nejnovější aplikaci pro plavecký trénink Speedo On od firmy Speedo, takže vám umožňují snadno sledovat hlavní měřené hodnoty, jako je počet uplavaných bazénů, čas na jeden bazén, typ temp a mnohé další.
  • Špičkové monitorování tepové frekvence: Obě zařízení nabízejí zvýšenou přesnost a podporují pokročilé monitorování tepové frekvence v reálném čase. Pomáhají průběžně monitorovat vaši srdeční činnost – ať už během bezstarostného spánku nebo při náročném cyklistickém tréninku.
  • Prémiová partnerství: Své každodenní aktivity můžete doplnit a obohatit také díky partnerství se společnostmi Under Armour a Spotify. Oba náramky spolupracují s fitness aplikacemi společnosti Under Armour včetně aplikací Under Armour Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun® a Endomondo™ , určených pro sledování fyzické činnosti, a nabízejí také funkce týkající se výživy, spánku a kondice – tyto funkce tak svým uživatelům nabízejí ucelený přehled o jejich zdraví a fyzickém stavu. Aplikace Spotify s podporou off-line režimu vám umožňuje poslouchat hudbu on-line i off-line, a to dokonce i když u sebe zrovna nemáte chytrý telefon, takže si své oblíbené skladby můžete vychutnat skutečně kdekoli.
  • Automatické rozpoznání fyzické aktivity: Funkce pro automatické rozpoznání fyzické aktivity, kterou náramky podporují, naslouchá pohybům vašeho těla a dokáže rozpoznat následující typy fyzické činnosti: chůze, běh, jízda na kole a dynamické aktivity zahrnující různé činnosti od tance až po basketbal.
  • Osobní motivace: Můžete si nastavit svůj vlastní wellness plán s cíli a upozorněními dle vlastního výběru.
Technické specifikace Gear Sport Barva modrá
Displej 1,2palcový kruhový Super AMOLED
360 × 360, 302ppi
Plně barevný stále svítící displej
Corning ® Gorilla ® Glass 3

Aplikační procesor Dvoujádrový 1.0 GHz
OS Tizen

Velikost 42,9 (š) × 44,6 (v) × 11,6 (h) mm
50 g (bez náramku)

Řemínek 20 mm
Paměť 4 GB interní paměti, 768 MB RAM
Konektivita Bluetooth® v4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC, GPS/GLONASS/Beidou
Senzor Akcelerometr, gyroskop, barometr, tepová frekvence, okolní osvětlení
Baterie 300 mAh
Nabíjení Bezdrátové nabíjení
Odolnost Odolnost vůči vodě do tlaku 5 atm
MIL-STD-810G

Kompatibilita Samsung Galaxy: Android 4.3 nebo novější
Jiný Android: Android 4.4 nebo novější
iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 5 *iOS 9.0 nebo novější

Záruka 24 měsíců
Partnumber SM-R600NZBAXEZ
Konstrukce a harware
Ovládání Tlačítkové, Dotykové
Super AMOLED
Úhlopříčka displeje (palce) 1.2
Rozlišení displeje 360 x 360
Počet jader dvoujádrový procesor
Frekvence procesoru 1000 MHz
4 GB
Velikost paměti RAM 768MB
Operační sytém
Tizen
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření tepové frekvence, výpočet spálených kalorií, Hudební přehrávač, krokoměr, čas, spánek, test kondice, intervalový trénink
Notifikace z telefonu hovor, sociální sítě, email, SMS
Ovládání telefonu Ano
Aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Outdoor, Plavání, Turistika, Sportovní
Konektivita
NFC Ano
Ano
GPS Ano
Bluetooth 4.2
Senzory Senzor okolního světla, Akcelerometer, Senzor srdečního tepu, Barometr, Gyroskop
Možnosti SIM Ne
Baterie
300 mAh
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Velikost univerzální
Materiál náramku Guma
Výměnný náramek Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 12.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací