Chytrý bezpečnostní zámek FAB ENTR 40 + 50, Ns, 4.BT (poškozený obal 2100006926)

bazar
Značka: FAB , Kategorie: Bezpečnostní kamery
Kód zboží: -9040683

Bazar - poškozený obal 2100006926

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 2100006926

Poškozený obal

Chytrý zámek FAB ENTR 40 + 50, Ns, 4.BT

Chraňte si svou domácnost. Zloději jsou stále odvážnější a vynalézavější, nedělá jim problém dostat se i do hůře přístupných míst, do patra panelového bytu nebo přes velký plot do zahrady k rodinnému domu. Společnost FAB patří mezi přední výrobce chytrých bezpečnostních zámků. Vytvořila praktickou cylindrickou vložku pro instalaci v motorickém zámku FAB ENTR, určenou primárně pro vstupní dveře bytů či rodinných domů, která váš cenný majetek spolehlivě ochrání.

Čtvrtá bezpečnostní třída
Cylindrická vložka FAB ENTR se pyšní zařazením do čtvrté bezpečnostní třídy. Toto zabezpečení patří k těm nejvyšším na trhu. Zcela proto splňuje požadavky pojišťoven o důkladné ochraně, proto i v případě, že by se nezvaní hosté přece jen do vaší domácnosti dostali, budete mít nárok na plnou náhradu škody na odcizeném majetku.

Umístění adaptéru
Každá cylindrická vložka FAB ENTR se udává ve dvou rozměrech. Produkt je oboustranný, přičemž adaptér pro motoristický zámek FAB ENTR je standardně umístěn na straně "B" neboli ve druhé části vložky. Je proto potřeba vždy přesně změřit, jaký rozměr potřebujete právě pro svoje dveře. FAB ENTR 40 + 50 má rozměr A 40 mm a rozměr B 50 mm.

Bohaté příslušenství
Kromě samotné cylindrické vložky najdete v balení sadu pěti klíčů, aby se do domácnosti dostal každý člen rodiny. Mimo to sada obsahuje také bezpečnostní kartu. Ta je potřeba vždy, když byste chtěli nějaký klíč navíc vyrobit; bez karty není možné klíč přidělat, díky čemuž jste ještě lépe chráněni proti neoprávněnému kopírování.

  • bezpečnostní cylindrická vložka
  • velmi vysoká ochrana 4.BT
  • vhodná pro vstupní dveře do bytu či rodinného domu
  • oboustranný typ
  • rozměr A 40 mm
  • rozměr B 50 mm
  • 5 ks klíčů v balení
  • bezpečnostní karta pro dodělávání klíčů v balení
  • povrchová úprava ze saténového niklu

Další parametry
Určení zabezpečení
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 4.0 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací