Čistič oken Leifheit Window Cleaner 51147 + oboustranný mop

Značka: Leifheit , Kategorie: Čističe oken
Kód zboží: 1 345 669

Krásná okna bez námahy! Žádné kapky na parapetu či podlaze. Mop s tyčí okna umyje i v těžko dostupných místech, vysaje přebytečnou vodu a zároveň vyleští.

Zjistit dostupnost

Nová technologie, dokonalé čištění!


Den mytí oken se opět přiblížil a vy se snažíte udělat vše proto, abyste ho zase oddálili? Nebaví vás namáhavě a zdlouhavě umývat a leštit všechna okna ve vašem domě? Pak pro vás máme úžasné řešení, díky kterému si i takovou úklidovou činnost oblíbíte! S čističem oken Leifheit s tyčí a oboustranným mopem bude vše provedeno bez námahy, snadno a hlavně zábavně.

Krásných oken beze skvrn docílíte díky inovativnímu elektrickému vysávání vody a leštění. Naprosto bez námahy tak mytí oken dotáhnete k dokonalosti a navíc vás práce s čističem oken Leifheit bude bavit. Pomocí prodlužovací rukojeti snadno dosáhnete do jakékoliv výšky a nebudete tak už potřebovat k mytí oken židli, žebřík nebo svého manžela. Dokonce bez námahy dosáhnete i na těžko přístupná, střešní okna.

Čistá okna díky mikrovláknu


Spolu s čističem obdržíte i oboustranný mop, který je vyroben z kvalitních mikrovláken a pomocí nějž snadno a dokonale umyjete plochu okna. Mikrovlákna bez problémů zachytí všechny nečistoty. Po použití lze návlek mopu prát bez aviváže v pračce, tudíž ho udržíte pořád čistý. Díky záběru 28 cm umyje jedním tahem větší plochu, než jakýkoli hadr, proto s prací budete mnohem rychleji hotovi.


Pracujte, jak dlouho potřebujete


Pro maximální výdrž baterie (30 minut) disponuje přístroj stand-by senzorem, nejvyšší výkon tak čistič podává pouze při kontaktu s povrchem, čímž se baterie vybíjí podstatně méně a vy tak můžete s přístrojem pracovat déle. Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, umyjte nejprve okna oboustranným mopem, odstraníte tak všechny nečistoty. Poté odstraňte vodu, pěnu a špínu vysavačem, který okna zároveň krásně vyleští. Čistič oken Leifheit se také perfektně hodí na mytí zrcadel, sprchových koutů nebo dlaždic.

Dopřejte si výhled skrz skvěle umytá okna! Už žádné zbytečné kapky vody, už žádná namáhavá práce!

Sada se skládá z čističe (vysavače) na okna s prodlužovací tyčí a oboustranného mopu na okna 28 cm. Čistič (vysavač) vysává a leští okna beze skvrn. Inovativní čištění oken díky elektrickému odsávání vody. Vhodný na klasická i střešní okna, zrcadla, sprchové kouty, dlaždice, ale i na všechny rovné povrchy v domácnosti.

  • standby senzor pro maximální výdrž baterie (30 minut), maximální výkon pouze při kontaktu s povrchem.
  • velká nádrž s otvorem pro jednoduchou manipulaci s vodou.
  • mop je vhodný na všechny druhy skleněných povrchů. Speciální mikrovlákna snadno rozpouští všechny nečistoty. Návlek lze prát v pračce bez aviváže. Nepoužívat na akrylátové plochy.
  • záběr mopu 28 cm
  • délka tyče 43 cm
  • kompatibilní s Click systémem
  • doba nabíjení cca 180 min

Pro perfektní výsledek:
Nejprve umyjte mopem na okna, poté odstraňte zbylou vodu, pěnu a nečistoty vysavačem oken.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh akumulátorový
Doba provozu 30 min
Šíře záběru 28 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.5 cm
Výška výrobku 47.5 cm
Hloubka výrobku 10.5 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.0 cm
Výška balení 47.5 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Hmotnost balení 1.5 kg
Více informací Méně informací