Čisticí přípravek Electrolux Čistič praček speciál

30% sleva
30%
Značka: Electrolux , Kategorie: Ostatní
Kód zboží: 1 059 424

Naše pračky tvrdě pracují týden co týden, a tak se časem může stát, že se v těsněních dvířek, potrubích a v bubnu nahromadí zbytky pracích prostředků a jiné nečistoty. Prostředek Super-Clean s...

255 Kč

Ušetříte: 30 % = 78 Kč

Naše cena s DPH:

177

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Electrolux speciál čistič praček

Pračka je spotřebič, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Vždy je nepříjemné, když ze dne na den dojde k jeho poruše. Zaručte svojí pračce dlouholetý bezchybný provoz. Jednou za čas ji důkladně pročistěte s využitím čističe Electrolux speciál. Balení tvoří dvě dávky, nemusíte proto ihned dokupovat další. Přípravek obsahuje účinné enzymy a odmašťovací složky, které si poradí s usazeninami ve všech vnitřních částech spotřebiče a dokonale ho vyčistí k vaší maximální spokojenosti.

Naše pračky tvrdě pracují týden co týden, a tak se časem může stát, že se v těsněních dvířek, potrubích a v bubnu nahromadí zbytky pracích prostředků a jiné nečistoty. Prostředek Super-Clean s obsahem účinných enzymů a odmašťovací složky je určen pro důkladné čištění spotřebiče. Tak předejdete nepříjemnému pachu a tvorbě skvrn na prádle.

  • Čistič praček speciál
  • dvě dávky v jednom balení
  • zanechává všechny vnitřní části pračky perfektně čisté

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 3.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací