Čistička vzduchu Concept Perfect air CA1000 (CA1000) bílá

Značka: Concept , Kategorie: Čističky vzduchu
Kód zboží: CONCA1000

Čistička vzduchu Perfect Air s vestavěným ionizátorem, pro velikost místnosti 25 – 35 m2, HEPA filtr 13.

Zjistit dostupnost

Concept Perfect Air CA1000


Udělejte pro zdraví vás i vašich nejbližších maximum. S čističkou vzduchu přitom zlepšíte nejen zdravotní stránku vašich životů, ale také psychickou pohodu doma. Optimální podmínky i pro alergiky zajistí model Concept Perfect Air CA1000. Přichází s výkonem 238 m3/hod., jenž ukazuje, že je ideální pro použití v místnostech ideálně do velikosti až 30 m2. O co nejlepší čistotu vzduchu přitom pečuje nejen 4stupňová filtraceHEPA filtrem 13, ale i UV lampa a ionizátor.


Samozřejmostí je snadná obsluha a také možnost regulovat výkon ve třech rychlostech. Čistička poskytuje i časovač a při prvním stupni výkonu činí hlučnost jen 30 dB, takže může klidně pracovat i v noci, aniž by vás rušila.
 


Klíčové vlastnosti:


 • 4stupňová filtrace s HEPA filtrem 13, která účinně eliminuje viry, alergeny a další škodlivé látky
 • vhodné pro prostory do 30 m2
 • UV lampa a ionizátor
 • tři rychlosti provozu
 • šikovný časovač

 
 Dejte mi šanci a pro zdraví vás a vaší rodiny udělám maximum.

 Zdraví je to nejdůležitější…


Vědecké studie prokázaly, že přibližně 70 % venkovního vzduchu pronikne do domů a bytů. To znamená i spoustu alergenů, roztočů nebo smog a inverze, které musíme dýchat 24 hodin denně. Tedy, vy už nyní nemusíte díky čističce vzduchu ideální pro výrazné zmírnění příznaků alergií, když dokáže velmi efektivně ze vzduchu eliminovat prach, pyl, roztoče, plísně i bakterie. Výkonem se přitom tento model ideálně hodí do prostor o velikosti až 30 m2, přičemž hodnota výkonu CADR dosahuje odpovídajících 238 m3/h.


 


 


Propracovaná filtrace


Pilířem čističky je čtyřstupňová filtrace. Jako první její stupeň přitom lze brát přední kryt, jenž například zabrání dětem či mazlíčkům dovnitř cokoli dostat. Druhou filtrací je tzv. prachový předfiltr zachycující prach a alergeny, který současně slouží jako ochrana HEPA filtru proti zanesení. To uhlíkový filtr pohlcuje pachy ve vzduchu – včetně formaldehydu a benzenu. Nejdůležitější částí filtrace je pak HEPA filtr, který velmi účinně eliminuje prach, kouř, pyl, bakterie, viry, plísně s neuvěřitelnou efektivitou 99,98 %. Navíc se nabízí i užitečné upozornění na nutnost výměny filtrů formou kontrolky.


 


 UV lampa a ionizátor


UV lampa produkuje ultrafialové záření ničící škodlivé bakterie, viry a plísně, zatímco ionizátor vzduch ionizuje pomocí elektrického výboje, čímž jej obohacuje o iony pomáhající jej přírodně čistit. Jejich vyšší počet pozitivně ovlivňuje i dýchání, naši psychiku a napomáhá soustředěnosti a výkonnosti. Stejně tak často ulevuje od nepříjemných bolestí hlavy.


 


 


Užitečné funkce


Nabízí se také optimalizace rychlosti prostřednictvím tří stupňů rychlosti provozu, od nichž se odvíjí i hlučnost 30, 45 a 55 dB. Kromě toho je k dispozici ale i praktický časovač s nastavením na 2, 4 nebo 8 hodin a samozřejmě nesmí chybět ani režim nepřetržitého provozu.

Čistička vzduchu Perfect Air CA1000

Technické parametry:

 • Velikost místnosti: 25 – 35 m2
 • Příkon: 55 W
 • Hlučnost: 30 dB, 45 dB, 55 dB
 • HEPA filtr: 13
 • CADR: 238 m3/h
 • Systém čištění: hrubý filtr + HEPA 13 +anti formaldehyd Carbon filtr + UVC
 • Zachytí částice, alergeny, pyl, prachový kouř a srst zvířat
 • Zničí bakterie a viry
 • Redukuje toxické výpary a ničí nepříjemný zápach
 • 3 rychlosti nastavení
 • Časovač (2, 4 a 8 hod)
 • Indikátor výměny filtru
 • Náhradní díl: třívrstvý filtr
 • Délka kabelu: 180 cm

Víte, že….
Zhruba 70 % venkovního vzduchu pronikne do domů a bytů? K tomu spousta alergenů, roztočů, smog a inverze. Přitom řešení může být tak jednoduché – čistička vzduchu. Pomůže zmírnit příznaky alergií, odstraňuje z ovzduší prach, pyl, roztoče, plísně a bakterie. Vyčistí Vám vzduch v prostorech o velikosti až 30 m2. Hodnota výkonu CADR je 238 m3/h.

Důmyslný systém filtrace
Čistička vzduchu CA1000 se může pochlubit čtyřstupňovou filtrací. Za první stupeň filtrace můžeme považovat přední kryt spotřebiče, který zabrání Vašim dětem či mazlíčkům dovnitř cokoli vhodit. Druhý v pořadí je tzv. prachový předfiltr, ten zachycuje prachové částice a alergeny a zároveň chrání HEPA filtr před zanesením. Uhlíkový filtr pohltí pachy ve vzduchu a dokonce i formaldehyd a benzen. Posledním a nejdůležitějším článkem filtrace je samotný HEPA filtr. Ten zachycuje prach, kouř, pyl, bakterie, viry, plísně a má technicky garantovanou účinnost 99,98 %. Inteligentní indikátor výměny filtrů Vám připomene jeho výměnu pomocí kontrolky.

UV lampa a ionizátor
Ultrafialové záření likviduje škodlivé bakterie, viry a plísně. Ionizace je další, velmi důležitou funkcí čističky. Vzduch se ionizuje pomocí elektrického výboje, tzn. zvyšuje množství iontů ve vzduchu, které nám pomáhají jej čistit. Jejich počet má pozitivní vliv na kvalitu dýchání, lidskou psychiku, lepší soustředěnost, zvýšenou výkonnost a hlavně pomáhají v boji proti bolestem hlavy.

Časovač a rychlost
U čističky vzduchu CA1000 máte na výběr ze tří rychlostí provozu. Další vychytávkou je časovač, kterým můžete nastavit 2, 4 nebo 8 hodin. K dispozici je samozřejmě i režim nepřetržitého provozu.

Rodina Perfect Air
Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svěží vzduch pro Váš domov i Vaši mysl.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber CA1000
Další parametry
Vzduchový výkon 238 m3/h
Čištěný prostor 35 m2
Maximální hlučnost 55 dB
Příkon 55 W
Indikátor stavu filtru Ano
Filtr HEPA filtr, Uhlíkový filtr, UV lampa, Formaldehydový filtr
Funkce Časovač, Ionizace vzduchu
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.5 cm
Výška výrobku 40.5 cm
Hloubka výrobku 18.5 cm
Hmotnost výrobku 4.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 36.0 cm
Výška balení 47.3 cm
Hloubka balení 21.5 cm
Hmotnost balení 4.4 kg
Více informací Méně informací