Čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00

doprava zdarma
Značka: Dyson , Kategorie: Čističky vzduchu
Kód zboží: DYSDS24887101

Uhlíkové, antibakteriální a prachové filtry, funkce časovače, vzduch nejen čistí, ale i ochlazuje a osvěžuje.

Naše cena s DPH:

9 990

Na splátky od: 1099 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Dyson Pure Cool


Dyson Pure CoolV dnešní době alergií a astmatu je třeba myslet na čistotu domácího ovzduší. K bakteriím, pylům a roztočům ve vzduchu jsou náchylné zejména děti, a pokud si chcete být jisti, že u vás doma je kvalita vzduchu vysoká, pořiďte si čističku vzduchu Dyson Pure Cool. Tato čistička díky zabudovaným filtrům druhé generace zatočí s mikroskopickými částicemi a všem se bude doma dýchat dobře. Tento model dokonce získal certifikát od AAFA stvrzující, že účinně chrání astmatiky a alergiky, a oceněn byl také organizací rodičů PTPA.


Mějte čisté ovzduší ve dne i v noci


Díky tichému chodu modelu Dyson Pure Cool už v noci nemusíte dělat kompromisy mezi hlukem a čistotou vzduchu. Během noci čistička pracuje s menší intenzitou, takže vás budit nebude a využít můžete i funkci časovače. Pomocí něj nastavíte, za jak dlouho se má čistička sama vypnout. O stavu čistoty vzduchu budete mít jasno, i když nejste právě doma. Čistička Pure Cool umožňuje propojení přes aplikaci Dyson Link, a podá vám tak nejnovější zprávy přímo na váš chytrý telefon.


Kombinace čističky a ventilátoru


Zejména v horkých letních měsících oceníte další funkci modelu Dyson Pure Cool. Ten totiž vzduch dokáže nejen čistit, ale také ochlazovat a osvěžovat. Pomocí technologie Air Multiplier se z ní stává účinný ventilátor. Vzhledem k jejímu jednoduchému designu se vám bude čistička také snadno udržovat. Nedisponuje rošty ani vrtulemi, a stačí ji tak jednoduše otřít.

 


Klíčové vlastnosti


  • Pokročilý filtrační systém zachytí většinu nečistot v ovzduší
  • Velmi tichý chod
  • Funkce ventilátoru
  • Časovač automatického vypnutí

 


Čistička s funkcí ventilátoru vám doma i v kanceláři zajistí čisté a svěží prostředí pro práci i zábavu.

 


HEPA filtr


Kruhový skleněný HEPA filtr dokáže zachytit částice malých rozměrů ze všech stran a úhlů.


 Air Multiplier


Pokročilá technologie zaručí efektivní provoz a špičkové výsledky i bez použití lopatek ve ventilátoru.


 Dvojí využití


Čističku můžete používat po celý rok. V létě vás dokáže zchladit proudem studeného vzduchu. Zároveň vám ho také pročistí a zbaví jej virů, bakterií a alergenů, kdykoliv potřebujete.


 Plynulá regulace výkonu


Podle aktuálních preferencí a potřeb si plynule regulujte intenzitu proudu vzduchu, abyste docílili ideálních podmínek pro čištění konkrétní místnosti.


 Dálkový ovladač


V balení najdete kompaktní dálkové ovládání. Jsou na něm umístěné všechny funkce, které můžete nastavovat. Ovladač lze položit také přímo na čističku do zaobleného magnetického úchytu.


 Bezpečné používání


Uprostřed přístroje se nenachází žádné rotující lopatky. Díky tomu nehrozí riziko poranění, takže provoz je maximálně bezpečný.


 Snadné čištění


Zařízení můžete přetřít navlhčeným hadříkem. Pohodlně se dostanete do každého zákoutí, abyste měli jistotu, že se na něm neusazuje žádný prach ani další nečistoty z ovzduší. Integrovaný filtr vyměníte snadno a rychle vždy, když se rozsvítí indikátor.


 Plynulá oscilace


Udržujte si čistý a svěží vzduch v celé místnosti. Aktivujte funkci oscilace, aby se přístroj mohl otáčet až o 70 stupňů a dokázal vyčištěný vzduch distribuovat ještě lépe.

Čistička vzduchu a ventilátor Dyson Pure Cool

  • Uhlíkové, antibakteriální a prachové filtry
  • Funkce časovače
  • Ventilátor
  • Hlučnost 62 dB
  • Snadná údržba

Dyson Pure Cool

V dnešní době alergií a astmatu je třeba myslet na čistotu domácího ovzduší. K bakteriím, pylům a roztočům ve vzduchu jsou náchylné zejména děti, a pokud si chcete být jisti, že u vás doma je kvalita vzduchu vysoká, pořiďte si čističku vzduchu Dyson Pure Cool. Tato čistička díky zabudovaným filtrům druhé generace zatočí s mikroskopickými částicemi a všem se bude doma dýchat dobře. Tento model dokonce získal certifikát od AAFA stvrzující, že účinně chrání astmatiky a alergiky, a oceněn byl také organizací rodičů PTPA.

Kombinace čističky a ventilátoru

Zejména v horkých letních měsících oceníte další funkci modelu Dyson Pure Cool. Ten totiž vzduch dokáže nejen čistit, ale také ochlazovat a osvěžovat. Pomocí technologie Air Multiplier se z ní stává účinný ventilátor. Vzhledem k jejímu jednoduchému designu se vám bude čistička také snadno udržovat. Nedisponuje rošty ani vrtulemi, a stačí ji tak jednoduše otřít.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Vzduchový výkon 1483 m3/h
Maximální hlučnost 62 dB
Příkon 56 W
Indikátor stavu filtru Ano
Filtr HEPA filtr, Uhlíkový filtr
Funkce Časovač, Dálkové ovládání
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.6 cm
Výška výrobku 101.8 cm
Hloubka výrobku 19.6 cm
Hmotnost výrobku 3.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 114.0 cm
Hloubka balení 22.0 cm
Hmotnost balení 5.4 kg
Více informací Méně informací