Čistička vzduchu Electrolux EAP150 bílá

Značka: Electrolux , Kategorie: Čističky vzduchu
Kód zboží: ELEEAP150

Čistička vzduchu Electrolux Essential - výkon až 153 m3/hod

* Barva bílá
* Filtrace částic o velikosti až 0.1 mikrometru znamená, že tato čistička bezpečně zastaví téměř...

Zjistit dostupnost

ELECTROLUX EAP150


Oxygen EAP150 od Electroluxu je účinná čistička, která přefiltruje až 153 m3 vzduchu za hodinu. Je vybavena systémem PureSource, který vzduch čistí ve třech fázích. Obsahuje i HEPA filtr H13, který efektivně zachytí prach, špínu, pyl, kouř i ostatní nečistoty a částice. Aktivovaný uhlíkový filtr pak minimalizuje nežádoucí pachy včetně čpavku a technologie Cleancel zase zabraňuje množení mikroorganismů jako jsou plísně, kvasinky, houby a bakterie.


Čistička je konstruována tak, aby vás nijak nerušila. Nabízí přehledný ovládací panel s jasnými tlačítky a symboly. Díky tomu vždy přesně budete vědět vše důležité. Upozorní vás na kvalitu vzduchu v místnosti, čas výměny filtru i rychlost otáček větráku. Tlačítka, která slouží k obsluze, využijete nejen pro zapínání a vypínání, ale i nastavení otáček či režimu spánku, kdy jsou světla na kontrolním panelu ztlumena a větráky automaticky na nejtišší nastavení.


Senzor, který neustále sleduje kvalitu ovzduší, vás upozorňuje prostřednictvím barevných LED diod na kontrolním panelu. Rychlost tří integrovaných větráků přitom můžete regulovat ve čtyřech úrovních: tichá, nízká, vysoká a turbo.


Kromě kompaktních rozměrů čistička zaujme i krásně tichým chodem, kdy hlučnost může činit jen 25 dB (při max. výkonu pak 52 dB). Výkonem přitom jde o variantu ideální pro využití v místnostech s velikostí do 32 m2 – to znamená menší ložnice nebo dětské pokoje.


Díky mně budete čerství a osvěžení. Doma se mnou zavládne pohoda.


 


 


Pro alergiky ideál


Jednou z hlavních předností tohoto modelu je systém Pure Source. Díky němu totiž čistička provádí filtraci v několika fázích. Odstraňuje tak nečistoty, prach, pyl a zápach ve třech krocích, čímž dokáže ze vzduchu účinně odstranit až 99,97 % nečistot.


 


  


 


 


 


Možnost manuálního nastavení


Součástí přístroje je snímač čistoty kvality vzduchu, který bez přestání vyhledává znečišťující látky a upozorní vás v případě, že dojde k jejich zvýšenému výskytu. Nastavení výkonu přitom lze ovlivňovat i manuálně.


 


  


 


Inteligentní provoz


Snímač kvality ovzduší měří čistotu vzduchu, na jejímž základě inteligentně reguluje optimální otáčky ventilátoru. Snímač je velmi přesný, takže zaznamená i malé odchylky. Tím je zajištěno vždy dokonalé ovzduší ve vaší domácnosti.

Čistička vzduchu Electrolux Essential - výkon až 153 m3/hod

  • Barva bílá
  • Filtrace částic o velikosti až 0.1 mikrometru znamená, že tato čistička bezpečně zastaví téměř všechny typy látek znečišťujících vzduch.
  • Neomyvatelný HEPA filtr, elektronický display.
  • Pracuje s příkonem pouze 35w při normálním režimu a je proto energeticky velmi účinná.
  • Essential EAP150 se však vyznačuje hlavně vysokým výkonem čištění. To umožňují předfiltry, elektrostatický hlavní filtr a filtr s aktivním uhlím, který eliminuje pachy. Předfiltry zachycují větší částice, zatímco malé částice ve vzduchu se ionizují a jsou přitahovány filtrem s elektrostatickým nábojem.
  • Se svými 25 decibely v ložnicovém režimu je přístroj tak tichý jako šepot (moderní chladnička vydává hluk asi 40 decibelů).
  • Pokud není zapotřebí intenzivního čištění, čistička vzduchu si automaticky nastaví hladinu výkonu díky vestavěnému senzoru, který reaguje na znečištění.
  • Velký stupeň filtrace znamená, že se zachytí skoro všechny druhy částic...

prach a nečistoty z emisí dopravních prostředků, pyly stromů a trav, výtrusy plísní, bakterie, alergeny od zvířat a prachové roztoče.

  • Elektronický displej ukazuje stav čističky, tedy nastavený výkonový stupeň, zda filtr potřebuje vyčistit nebo vyměnit atd..,
  • Délka přívodního kabelu: 2 m

Čistička vzduchu Oxygen EAP150 přefiltruje 153 m3 vzduchu za hodinu. Systém PureSource čistí vzduch hned natřikrát: HEPA filtr H13 zachytí prach, špínu, pyl, kouř i ostatní nečistoty a částice, aktivovaný uhlíkový filtr redukuje nežádoucí pachy včetně čpavku a technologie Cleancel předchází množení mikroorganismů jako jsou plísně, kvasinky, houby a bakterie. Zdravější život začíná doma, kde je čistička vzduchu.

Čistička vzduchu Electrolux filtruje vzduch bez toho, aniž by rušila váš každodenní život. Velký ovládací panel s několika jasnými tlačítky a symboly vám přesně ukáže, co dělat a co potřebujete vědět: kvalitu vzduchu v místnosti, kdy je čas vyměnit filtr a rychlost nastavení větráků. Tlačítka slouží k zapínání a vypínání, rychlostnímu nastavení a k manuálnímu zapnoutí režimu spánku.

Sensor určující kvalitu vzduchu funguje téměř jako elektronický nos, který automaticky zaznamená, jaký je vzduch v místnosti, a dá vám vědět pomocí barevných LED diod na kontrolním panelu. Možné je manuální nastavení rychlosti tří větráků, a to ve čtyřech úrovních: tichá, nízká, vysoká a turbo. Tím se rychle odstraní nechtěný zápach nebo nečistoty z místnosti.

Náš nejmenší model má kompaktní vzhled a hladina zvuku je pouze 25dB. Při maximálním výkonu dosahuje čistička vzduchu 52 dB. Tento model se hodí do prostor okolo 32 m2 a je ideální pro menší ložnice nebo dětské pokoje. Je-li čistička vzduchu v režimu spánku, světla na kontrolním panelu jsou ztlumená a větráky se automaticky přepnou na nejpomalejší (a nejtišší) nastavení.

Pusťte si domů trochu toho čerstvého vzduchu. Čističky vzduchu Electrolux patří do řady tichých čističek vzduchu, které čistí vzduch v místnosti až v pěti fázích a zaručují až o 99,97% lepší vzduch. Dostupná ve třech velikostech, aby se hodila do každého domova, od malého bytu po velký dům.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Vzduchový výkon 153 m3/h
Čištěný prostor 32 m2
Maximální hlučnost 52 dB
Příkon 35 W
Indikátor stavu filtru Ano
Filtr HEPA filtr, Uhlíkový filtr, Elektrostatický
Funkce Noční režim, Senzor kvality ovzduší
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 47.0 cm
Hloubka výrobku 23.1 cm
Hmotnost výrobku 6.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.0 cm
Výška balení 51.0 cm
Hloubka balení 27.0 cm
Hmotnost balení 6.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu