Čistička vzduchu Panasonic F-VXR90 černá

Značka: Panasonic , Kategorie: Čističky vzduchu
Kód zboží: PANFVXR90GK

Čistička vzduchu s funkcí zvlhčování, technologie filtru 3 v 1, technologie nanoe TM, doporučená oblast použití 66 m2.

Zjistit dostupnost

Panasonic F-VXR90, černá

Čistý a zdravý vzduch ve vaší domácnosti je důležitý v každém ročním období. Ať už trpíte na alergie nebo jste náchylní na chřipky a nachlazení, všem těmto útrapám se můžete vyhnout, pokud si domu pořídíte čističku vzduchuPanasonic F-VXR90G. Ta si bez potíží poradí s viry, bakteriemi i nejrůznějšími alergeny a pyly.

Čistí ve 3 krocích

Spotřebič si se škůdci ve vašem domově poradí během pouhých 3 kroků. Ze všeho nejdříve čistička naskenuje místnost pomocí detektorů zápachu a prachových částic. Poté do celé místnosti vypustí látku nanoe™, která zabrání dalšímu šíření virů a alergenů. Poté se proud vzduchu vrací do čističky, která jej přefiltruje a odstraní znečišťující látky a zápach.

Nanoe

Miniaturní částečky vody zvané Nanoe mají velikost nanočástic. Jsou tak malé, že přenáší o 99 % méně bakterií oproti ultrazvukovým zvlhčovačům. Navíc nevytváří mokré skvrny, usazeniny a pronikají i do oblečení, v němž brání vzniku plísní a zápachu. Stejně tak odstraňují zápach, pyl, viry a alergeny ze vzduchu, čímž zvyšují jeho kvalitu.

Odstraní zápach i bakterie

Technologie nanoe potlačuje šíření 99,9 % virů a 99,9 % bakterií. Zároveň za 30 minut dokáže snížit zápach až o 90 %. Kapky se navíc umí navázat na kožní maz, čímž dokáží v pokožce udržet vlhkost. Díky tomu zůstane vaše pokožka krásně svěží a hydratovaná.

Chytré snímače

Čistička je vybavena 5 snímači, které zajišťují, že bude fungovat maximálně efektivně. První senzor rozeznává pohyb osob, čímž čističce dává možnost přizpůsobit se situaci. Samozřejmostí jsou snímače vlhkosti, zápachu a prachu, které také upravují provoz spotřebiče podle situace. Snímač světla automaticky mění osvícení ovládacího panelu. 

Chytré snímače

Čistička je vybavena 5 snímači, které zajišťují, že bude fungovat maximálně efektivně. První senzor rozeznává pohyb osob, čímž čističce dává možnost přizpůsobit se situaci. Samozřejmostí jsou snímače vlhkosti, zápachu a prachu, které také upravují provoz spotřebiče podle situace. Snímač světla automaticky mění osvícení ovládacího panelu. 

Čistička vzduchu s funkcí zvlhčování

 • technologie nanoe TM
 • doporučená velikost 66 m2
 • 3v1 kompozitní HEPA filtr s životností 10let odstraňuje 99.97% částic 0,3µm
 • pre-filtr velkých částic
 • super-nano deodorizační filtr
 • zvlhčovací filtr
 • max. výkon čištění 522 m3/h
 • max. výkon zvlhčování 830 ml/h
 • 3 režimy (čištění, zvlhčování, čištění/zvlhčování)
 • 3D cirkulace vzduchu + přední a boční nasávání
 • 5 senzorů
 • ukazatel aktuálního znečištění vzduchu v místnosti
 • ECONAVI
 • objem nádržky 4,2l
 • dotykový panel
 • timer/sleep mód (8h)
 • certifikace The British Allergy Foundation

Technická specifikace:
Čistí vzduch

 • Objem vzduchu [m3/min] Vysoké: 8,7 / Střední: 3,1 / Nízké: 1.1
 • Spotřeba energie [W] Vysoké: 88 / Střední: 12,5 / Nízké: 6.8
 • Úroveň hluku [dB (A)] Vysoké: 55 / Střední: 34 / Nízké: 18

Čistí a zvlhčuje vzduch

 • Kapacita zvlhčení [ml/h] Vysoké: 830 / Střední: 450 / Nízké: 270
 • Objem vzduchu [m3/min] Vysoké: 7,4 / Střední: 3,6 / Nízké: 1.8
 • Spotřeba energie [W] Vysoké: 63 / Střední: 18 / Nízké: 11.8
 • Úroveň hluku [dB (A)] Vysoké: 54 / Střední: 37 / Nízké: 25

Čistý vzduch po celý rok
Čistička vzduchu Panasonic F-VXR90G chrání zdraví u vás doma v každém ročním období. V zimě vzduch čistí od smogu, bojuje s viry a bakteriemi přímo ve vzduchu dřív, než vás mohou napadnout, a příjemně zvlhčuje vzduch během topné sezóny. Na jaře vás čistička chrání od pylů a různých alergií a na podzim zase před bakteriemi a viry.

Jak mít doma čistý vzduch
Čističky vzduchu značky Panasonic bojují s viry a alergeny ve třech fázích: 1. Snímače zápachu a prachu detekují zápach a prachové částice a podle toho nastaví proudění vzduchu. 2. Čistička vzduchu do celé místnosti vypouští látku nanoe™. Hydroxylové radikály poté potlačují šíření virů a alergenů ve vzduchu. 3. Proud vzduchu nesoucí znečišťující látky se vrací do čističky a prochází vzduchovým filtrem a filtrem na odstranění zápachu. Tento filtr pak znečišťující látky zachytí a zabrání jim v šíření.

Nanoe™, to je prostě čistý vzduch bez chemikálií a škodlivin
Nanoe™* označuje miniaturní elektrostatické částečky vody rozprášené do vzduchu, které ho čistí a zvyšují jeho kvalitu. Mezi výhody této technologie patří odstranění zápachu a pylů, a také potlačení virů a alergenů roznášených vzduchem. Technologie NanoCloud využívá přirozený proces vypařování, kterým obohacuje vzduch molekulami vody ve velikosti nanočástic. Tyto molekuly jsou tak malé, že přenášejí o 99 % bakterií méně než ultrazvukové zvlhčovače, a zároveň brání tvorbě mokrých skvrn a usazenin z vody. * Částečky Nanoe™ jsou tak malé, že proniknou i oblečením, kde brání vzniku plísně a zápachu.

Výhody technologie nanoe™
Antivir/Bakterie Potlačuje šíření 99,9 % virů (H1N1) a (H5N1) a 99,9 % bakterií (E.Coli 0157, MRSA). Potlačení zápachu Za 30 minut sníží zápach o 90 % (např. z kouření). Hydratace pokožky Pomáhá obnovit vlhkost v pokožce. Kapky nanoe™ se navážou na kožní maz a vytvoří na pokožce membránu, která udržuje hydrataci. Tím se zlepší textura keratinu a pokožka zůstává svěží a vlhká.

5 snímačů
Čistička vzduchu Panasonic využívá pět praktických snímačů: 1) Snímač lidské činnosti monitoruje pohyb osob a podle toho upravuje rychlost provozu, aby čistička zachytila znečištění dřív, než se rozšíří. 2) Snímač vlhkosti monitoruje vlhkost v místnosti a upravuje zvlhčování podle nastavené úrovně. 3) Snímač světla detekuje jas v místnosti a upravuje jas ukazatelů na ovládacím panelu. 4) Snímač zápachu detekuje intenzitu zápachu a upravuje režim a rychlost provozu, aby zápach odstranil. 5) Snímač prachu detekuje koncentraci prachových částic a upravuje režim a rychlost provozu tak, aby je zachytil.

Technologie filtru 3 v 1
Systém kompozitního filtru HEPA je filtrační technologie 3 v 1: (1) Filtr Super Alleru-Buster, katechin ze zeleného čaje a antibakteriální enzym společně eliminují alergeny, viry a bakterie. (2) Aktivní karbonový filtr odstraní zápach domácích zvířat, cigaretový kouř a zápach z odpadků. Kompozitní filtr HEPA byl schválen úřadem Allergy UK™ pro boj s alergiemi ve Velké Británii. Produkty s tímto logem prošly nezávislými vědeckými testy, které potvrdily, že snižují, odstraňují nebo omezují působení alergenů v domácím prostředí a efektivně pomáhají lidem minimalizovat kontakt s alergeny. Jednoduché čištění kompozitního filtru HEPA: na hubici vysavače jednoduše nasaďte kartáč nebo dlouhý úzký nástavec a z povrchu filtru odstraňte prach.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Čištěný prostor 66 m2
Ne
Ano
Příkon 88 W
Typ filtru HEPA filtr
Ventilátor bez ventilátoru
Indikátor stavu filtru Ano
Timer/Časovač Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 35.0 cm
Výška balení 69.0 cm
Hloubka balení 47.0 cm
Hmotnost balení 13.5 kg
Více informací Méně informací