Čistička vzduchu Philips AC3259/10 (448494)

výprodej
Značka: Philips , Kategorie: Čističky vzduchu
Kód zboží: PHIAC325910

Čistička vzduchu pro místnost do 47m2, ovládání přes mobilní aplikaci, účinně odstraňuje velmi malé částice (až do 0,02µm).

Zjistit dostupnost

Philips AC3259/10


Philips AC3259/10 je pokročilá čistička vzduchu, která se postará o ideální klima všude, kde potřebujete. Přináší totiž vysoký výkon, díky němuž se hodí pro zlepšení kvality vzduchu v místnostech do velikosti až 47 m2. Má tři automatické a pět manuálních režimů a využívá detekční technologii AeraSense, která ve vzduchu identifikuje i malé částečky a účinně je eliminuje, aby se z plných plic mohli nadechnout i alergici.


Jednou z hlavních technologických vychytávek tohoto modelu je možnost ovládat jej přes aplikaci Air Matters. Čističku tak můžete odkudkoli zapnout, změnit její výkon i zkontrolovat životnost filtru.


Klíčové vlastnosti:


 • čistí vzduch od virů, alergenů i dalších škodlivých látek
 • pro místnosti o velikosti až 47 m2
 • aplikace Air Matters pro vzdálené ovládání
 • certifikace ECARF a Airmid
 • technologie AeraSense, která ve vzduchu identifikuje i malé částečky a účinně je eliminuje
Udělejte pro své zdraví maximum. Dokonale vyčistím vzduch, který dýcháte 24 hodin denně.

Automatický režim AL


Ve výbavě je i speciální režim určený pro boj proti alergenům, který vysokou efektivitu vykazuje především při eliminaci běžných polétavých alergenů. Stačí, aby sama čistička zaregistrovala i miniaturní změnu v kvalitě ovzduší a chytře zvýší svůj výkon, aby zajistila dokonale čistý vzduch.


 


AeraSense


Čistička využívá technologii Philips AeraSense, která se dokáže rovnat se snímači v přístrojích profesionální třídy. V praxi to poznáte tak, že dokáže identifikovat i nejmenší změny ve stavu kvality ovzduší a automaticky podle nich nastavit rychlost ventilátoru.


 


Certifikace ECARF a Airmid


Garancí kvality je certifikace nezávislých organizací ECARF a Airmid.


 


Aplikace Air Matters


Aplikace Air Matters umožní čističku vzdáleně ovládat odkudkoli a kdykoli. Poslouží například ke změně rychlosti ventilátoru a kontrole filtru.

Čistička vzduchu

 • snímač AeraSense pro odstranění extra malých částic
 • částice AHAM CADR*: 393
 • režim proti alergenům
 • pro místnosti do 47 m2
 • ovládání přes mobilní aplikaci
 • 3 automatické a 5 manuálních režimů
 • 2m kabel

Philips AC3259/10 je pokročilá čistička vzduchu, která se postará o ideální klima všude, kde potřebujete. Přináší totiž vysoký výkon, díky němuž se hodí pro zlepšení kvality vzduchu v místnostech do velikosti až 47 m2. Má tři automatické a pět manuálních režimů a využívá detekční technologii AeraSense, která ve vzduchu identifikuje i malé částečky a účinně je eliminuje, aby se z plných plic mohli nadechnout i alergici.

Ovládání přes aplikaci
Jednou z hlavních technologických vychytávek tohoto modelu je možnost ovládat jej přes aplikaci Air Matters. Čističku tak můžete odkudkoli zapnout, změnit její výkon i zkontrolovat životnost filtru.
S aplikací Air Matters dokonce lze kvalitu vzduchu sledovat nejen uvnitř, ale i venku.

Udělejte pro své zdraví maximum. Dokonale vyčistím vzduch, který dýcháte 24 hodin denně.

Automatický režim AL
Ve výbavě je i speciální režim určený pro boj proti alergenům, který vysokou efektivitu vykazuje především při eliminaci běžných polétavých alergenů. Stačí, aby sama čistička zaregistrovala i miniaturní změnu v kvalitě ovzduší a chytře zvýší svůj výkon, aby zajistila dokonale čistý vzduch.

AeraSense
Čistička využívá technologii Philips AeraSense, která se dokáže rovnat se snímači v přístrojích profesionální třídy. V praxi to poznáte tak, že dokáže identifikovat i nejmenší změny ve stavu kvality ovzduší a automaticky podle nich nastavit rychlost ventilátoru

Záruka 24 měsíců
Partnumber 448494
Další parametry
Čištěný prostor 47 m2
Příkon 60 W
Filtr HEPA filtr
Funkce Wi-Fi
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.2 cm
Výška výrobku 63.8 cm
Hloubka výrobku 37.9 cm
Hmotnost výrobku 9.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.0 cm
Výška balení 79.8 cm
Hloubka balení 47.4 cm
Hmotnost balení 12.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu