Concept

 


Značka moderních domácích elektrospotřebičů byla založena panem Jindřichem Valentou. Její počátky sahají do roku 1991, kdy vše začalo otevřením první maloobchodní prodejny s domácími elektrospotřebiči. Dnes značka CONCEPT představuje významného dodavatele domácích elektrospotřebičů nejen v České republice, ale i na Slovensku a od roku 2004 i v Polsku.
Během celého osmnácti letého vývoje klade značka CONCEPT důraz především na kvalitu produktů. Vysokou technickou kvalitu produktů CONCEPT zajišťuje uplatňováním vysokých nároků v celém životním cyklu výrobku od prvotní přípravy a rozvoje produktů, přes výrobu, logistiku, až po prodejní servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula značka komplexní soubor pravidel, tzv. CONCEPT Quality Control Systém dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.
Při tvorbě novinek využívá značka CONCEPT maximálně invencí vlastních designérů, kteří dodávají výrobkům CONCEPT pokrokový a moderní design, vznikající kombinací jejich vlastní kreativity a znalostí nejmodernějších trendů na poli domácích spotřebičů. Proto nabízí designově velmi působivé možnosti pro Vaši domácnost. Značka vstupuje i do nových segmentů trhu, jako jsou například vestavné kuchyňské spotřebiče. Svým uživatelům díky široké škále vestavných spotřebičů CONCEPT nabízí maximální komfort.

Seřadit:
Seřadit: