Čtečka e-knih Amazon Kindle 8 TOUCH Wi-Fi verze s reklamou (EBKAM1147) černá

Značka: Amazon , Kategorie: Čtečky knih
Kód zboží: 1 459 008

Čtečka e-knih 6"800 x 600 SVGA , 4096MB, Wi-Fi, USB

Zjistit dostupnost

Pohodlné čtení kdekoliv

Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch je určena pro všechny vášnivé čtenáře a je ideální na cesty, ale i na čtení doma. Už žádné tahání těžkých knih, díky čtečce Amazon Kindle Touch budete mít knihovnu přímo u vás doma nebo na dovolené. K dispozici budete mít až 4 GB vnitřní paměti a možnost bezdrátového připojení přes Wi-Fi a komunikační rozhraní Bluetooth.Jako kdybyste četli skutečnou knihu

Díky vysoce kontrastnímu 6" E-Ink dotykovému displeji budete mít pocit jako byste četli tištěnou knihu. V žádném případě se nemusíte obávat únavy očí nebo nepříznivých vlivů na váš zrak. Čtení na čtečce Kindle Touch se nepodobá čtení na obrazovce počítače. Displej vytváří ostrý a velmi přirozený obraz bez oslnění či podsvícení. Díky tomu, že Kindle nepoužívá žádné podsvícení a odráží světlo jako běžný papír, jsou zcela eliminovány jakékoliv odlesky a vy si tak můžete užívat čtení jak ve slunečním světle, tak i při umělém osvětlení.

Přizpůsobte text vašim potřebám

Čtečka Kindle Touch je vybavena dalšími užitečnými funkcemi, které jistě ocení každý vášnivý čtenář. Pro maximální ostrost textu má čtečka Kindle speciálně vytvořené fonty, mezi kterými si můžete vybrat ten nejideálnější pro vás. Displej s elektronickým inkoustem vám umožňuje nastavit si až 16 odstínů šedé barvy a máte také možnost zvolit si až 8 velikostí písma.

Dodatečná práce s textem

Čtečka Kindle Touch vám umožňuje další práci s textem knihy. Do textu si můžete vkládat vlastní poznámky, které je možné exportovat do tisknutelného PDF. Pro snadnější orientaci v cizojazyčném textu můžete využívat překlady poskytované přes Bing Translator. Čtení a práce s textem již nemůže být komfortnější a snadnější. Díky automatickému zálohování celé knihovny v cloudu se nemusíte obávat, že byste přišly o své knižní tituly.

Nový Kindle Touch využívá vysoce kontrastní 6" E-Ink dotykový displej. Text na stránce vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Díky E-Ink technologii můžete číst dlouhodobě i bez únavy očí. Kindle na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

Pro pohodlné čtení jednou rukou a kdekoliv
Komfortně čitelný displej s elektronickým inkoustem (16 stupňů šedé)
Speciálně vytvořené fonty pro maximální ostrost
Osm velikostí textu zabrání únavě očí
Automatické zálohování celé knihovny v cloudu
Překlady poskytované přes Bing Translator
EXPORTpoznámek do tisknutelného PDF
Komunikační rozhraní WiFi a Bluetooth

Display: eInk
Úhlopříčka displeje: 6""
Podporované formáty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC, HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP skrze konverzi
Dotykový display: Ano
Barva: Černá
Bezdrátové připojení: Wi-Fi
Vnitřní paměť: 4 GB
Bezdrátové připojení: Wi-Fi
Šířka: 119 mm (11,9 cm)
Výška: 169 mm (16,9 cm)
Hloubka: 10,2 mm (1,02 cm)
Hmotnost přesně: 191 g

Záruka 24 měsíců
Partnumber EBKAM1147
Obecné informace
Úhlopříčka displeje (palce) 6 "
Technologie zobrazení E-Ink
Rozlišení displeje 800 x 600 bodů
ano
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 4096 MB
Podporované textové formáty DOC, TXT, PRC, MOBI, HTML, PDF, AZW
Podporované obrazové formáty JPG, BMP, PNG, GIF
Vestavěné reproduktory Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Výstup na sluchátka Ne
micro USB
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací