Čtečka e-knih Amazon Kindle 8 TOUCH Wi-Fi verze s reklamou (EBKAM1148) bílá

Značka: Amazon , Kategorie: Čtečky knih
Kód zboží: AMAKINDLE8TOUCHWIW

Čtečka e-knih 6"800 x 600 SVGA , 4096MB, Wi-Fi, USB

Zjistit dostupnost

Amazon Kindle 8 (2016) sponzorovaná verze, bílá


Představte si, že jedete na dlouhou dovolenou nebo třeba pracovní cestu a s sebou si můžete vzít celou knihovnu. Přesně to vám totiž umožní Amazon Kindle 8 (2016). Ve sponzorované verzi s nerušivými reklamami navíc příjemně snižuje cenu a oproti tabletům přináší mnoho výhod – šetří vaše oči, je krásně tenký a lehký a na nabití výdrž bez problémů několik týdnů.


Příjemný displej


Čtení oblíbených titulů přitom zprostředkovává 6palcový dotykový displej na bázi elektronického inkoustu. Má příjemné rozlišení 800×600 pixelů16 odstínů šedi, abyste zbytečně nenamáhali oči. Text je díky tomu krásně ostrý a čitelný – téměř nerozeznatelný od klasických knih. Volit můžete i velikost textu, takže se čtení můžete věnovat třeba i v drncajícím autobusu nebo když doma zapomenete brýle.


Funkce pro váš komfort


Další výhoda je zřejmá – pro nové knihy, časopisy nebo vzdělávací tituly už nemusíte běhat s průkazkou do knihovny. Stačí si je uložit do 4GB paměti, která pojme tisíce knih včetně encyklopedií nebo slovníků (předinstalovaný je Vocabulary Builder pro procvičování cizích slov). Využít k tomu můžete jak bezdrátovou Wi-Fi, tak i počítač, ke kterému se připojíte přes USB port sloužící také k nabíjení. Důležité je jen to, aby knihy patřily mezi podporované formáty.


Je úplně jedno, jestli čtete detektivky, romány nebo potřebujete pracovat s výkresy či grafy. Kindle 8 si se vším poradí na jedničku!

 


Od knih po technické výkresy


Je spousta formátů elektronických knih a dokumentů, naštěstí ale existují zařízení, jako je Kindle 8, která si se všemi poradí s prstem v nose. Nativně tak zobrazíte AZW, AZW3, PDF, nechráněný MOBI či PRC a přes konverzi DOC, DOCX, HTML, JPEG, GIF, PNG a BMP. Výrobce nezapomněl dokonce ani na slovník, takže ani cizojazyčný text už nebude překážkou. 

 


Tenčí, krásnější


Oproti předchůdci zhubl Kindle 8 v pase o 11 % a na celkové hmotnosti dokonce o 16 %. Drží se tak ještě pohodlněji a to klidně i v jedné ruce.

 


Týdny na jediné nabití


Štve vás časté nabíjení vašeho mobilu, který už po celém pracovním dni nemá dost šťávy, abyste si na něm cestou domů mohli číst? Se čtečkou tyhle obavy zmizí, protože na jediné nabití vydrží klidně i několik týdnů. 

 


Bezdrátová Wi-Fi vám dává nové možnosti


K hledání a stahování knih nepotřebujete počítač, vše pohodlně obstaráte ve čtečce s vestavěným Wi-Fi přijímačem 802.11b/g/n, kterému nechybí ani zabezpečení WEP, WPA a WPA2. 

 


Kindle Page Flip


Ztratili jste se po delší pauze v textu nebo jen chcete vědět, jak se bude díl vyvíjet a podle toho se rozhodnout, jestli ještě číst, nebo už raději spát? Tahle funkce vám umožní nahlédnout na předchozí i následující stránky, zatímco na pozadí je ta právě aktivní.

 


Tisíce knih ve vaší kapse


4 GB integrované paměti je dostatečná kapacita na spoustu knih a kdyby to bylo málo, stačí se připojit ke cloudu a máte na dosah tisíce dalších publikací.


Nový Kindle Touch využívá vysoce kontrastní 6" E-Ink dotykový displej. Text na stránce vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Díky E-Ink technologii můžete číst dlouhodobě i bez únavy očí. Kindle na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

Pro pohodlné čtení jednou rukou a kdekoliv
Komfortně čitelný displej s elektronickým inkoustem (16 stupňů šedé)
Speciálně vytvořené fonty pro maximální ostrost
Osm velikostí textu zabrání únavě očí
Automatické zálohování celé knihovny v cloudu
Překlady poskytované přes Bing Translator
EXPORTpoznámek do tisknutelného PDF
Komunikační rozhraní WiFi a Bluetooth

Display: eInk
Úhlopříčka displeje: 6""
Podporované formáty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC, HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP skrze konverzi
Dotykový display: Ano
Barva: bílá
Bezdrátové připojení: Wi-Fi
Vnitřní paměť: 4 GB
Bezdrátové připojení: Wi-Fi
Šířka: 119 mm (11,9 cm)
Výška: 169 mm (16,9 cm)
Hloubka: 10,2 mm (1,02 cm)
Hmotnost přesně: 191 g

Záruka 24 měsíců
Partnumber EBKAM1148
Obecné informace
Úhlopříčka displeje (palce) 6 "
Technologie zobrazení E-Ink
Rozlišení displeje 800 x 600 bodů
ano
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 4096 MB
Podporované textové formáty TXT, HTML, DOC, AZW, PDF, PRC, MOBI
Podporované obrazové formáty GIF, PNG, JPG, BMP
Vestavěné reproduktory Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Výstup na sluchátka Ne
micro USB
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací