Čtečka e-knih Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 16 GB bez reklam (T-MLX531/EBKAM1163) černá

Značka: Amazon , Kategorie: Čtečky knih
Kód zboží: AMAKINDLEPAP516BEZ

Čtečka e-knih 6,8"1800 x 1200, Wi-Fi,

Naše cena s DPH:

4 489

Na splátky od: 494 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá 


Čtečka knih Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 s sebou přináší vylepšený displej se 6,8" úhlopříčkou a rozlišením 300 ppi. V kombinaci s jemností a kontrastem tak vytváří dojem skutečné papírové knihy. Tento model váží pouze cca 0,2 kg, takže je lehčí než většina knih a zabírá méně místa. Díky 16GB paměti se do něj však vejde až 1 400 literárních děl a dokumentů. Podporuje také obrazové, zvukové a video formáty. 


Displej jako papír 


Zařízení má vysoce kontrastní Pearl E-Ink displej, který vytváří stejný zážitek jako při čtení v tištěné podobě. Při čtení ve dne i v noci jistě oceníte možnost nastavení teploty obrazu, abyste se vyhnuli účinkům modrého světla. Jeho výhodou je, že vás nebude nijak oslňovat, je maximálně přirozený, což znamená, že se vaše oči budou méně namáhat. Díky tomu se můžete naplno ponořit do světů a myšlenek svých oblíbených autorů na ještě delší dobu.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Velký 6,8" displej s technologií E-Ink – jako opravdový papír 
  • Možnost uložení až 1 400 knih, obrázků i audio děl 
  • Při čtení na slunci se neleskne, možnost nastavení písma 
  • Rychlejší otáčení stránek i nastavení orientace na šířku 
  • Ergonomický design a nízká hmotnost pro vaše pohodlí 
  • Baterie vydrží až měsíc provozu na jedno nabití
  • Podpora Wi-Fi pro stahování souborů a vyhledávání 

 


Vylepšený displej se skvělým rozlišením a elektronickým inkoustem ve vás vyvolá stejný zážitek jako čtení opravdové tištěné knihy.

 


Pohodlné čtení na slunci 


Obrazovka odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení. Tím se minimalizují odlesky, takže si můžete pohodlně číst třeba i na pláži nebo při pikniku na louce. U displeje jistě oceníte možnost nastavit si velikost textu – celkem budete mít k dispozici 8 velikostí, takže si zaručeně vyberete. Ovládání je velmi jednoduché – stačí stisknout tlačítko. Můžete si také vybrat ze 3 stylů písma.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá
 


Přizpůsobí se vašim potřebám 


Kindle 5 2021 s sebou přináší ještě rychlejší otáčení stránek než jeho předchůdci. Obrazovku si můžete libovolně otáčet na výšku i šířku a pohodlně si tak zobrazovat obrázky, mapy nebo grafy. Fotografie a další snímky lze navíc zvětšit na plnou velikost displeje při zachování perfektní ostrosti. Zařízení podporuje české znaky ve všech formátech dokumentů, které si můžete dokonce poslat jako přílohu e-mailu.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá
 


Pohodlnější práce s PDF dokumenty 


PDF soubory lze otočit na šířku nebo zvětšit až na 300 % a přiblížit tak malé písmo. Dokumenty můžete také převádět do knižního formátu Kindle, který je uživatelsky přívětivější.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá
 


Udržíte ji v jedné ruce 


Aby bylo čtení maximálně pohodlné, přichází tento model s vylepšeným designem a hmotností pouhých 170 gramů. Zvládnete si tak číst třeba i několik hodin, aniž by vás rozbolely ruce. Zařízení je tenčí než magazín – v profilu má pouze 8,7 mm. Chytře umístěná tlačítka po stranách umožňují komfortní obsluhu levou i pravou rukou.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá
 


Jednoduché a pohodlné použití 


Čtečka se nezahřívá, takže si v ní můžete číst, jak dlouho chcete. V porovnání s jinými elektronickými zařízeními je velmi nenáročná, bezdrátová a připravená k použití hned po vybalení z krabice.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá
 


Až 1 měsíc bez nabíjení 


Baterie vydrží při vypnuté Wi-Fi až 1 měsíc provozu (s Wi-Fi 3 týdny). Díky nabíjení přes micro USB kabel jí můžete doplnit šťávu kdykoliv a kdekoliv. Opětovné plné nabití trvá pouze 3 hodiny.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá
 


Knihy budou vaše za 60 sekund 


Technologie Whispernet vám prostřednictvím Wi-Fi umožní bezdrátové hledání a stahování knih, ať už jste kdekoliv. Pořízení nového literární díla tak zabere méně než 60 sekund. Zařízení automaticky detekuje okolní Wi-Fi sítě a připojuje se k těm uloženým.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá
 


Praktické funkce 


Aby bylo její použití ještě komfortnější, má čtečka vestavěný slovník s okamžitým náhledem na více než 250 000 záznamů a definicí z The New Oxford American Dictionary. Umožňuje také jednoduché vyhledávání v knihovně, Kindle Store nebo na webu.


Amazon Kindle Paperwhite 5 2021, 16 GB, černá

Popis produktu: Poslední verze nejpopulárnějčí čtečky Kindle - Paperwhite přichází v nové verzi 2015. Tentokrát se výrazného vylepšení dočkal display, který při svém rozlišení 300ppi drtí konkurenci. Jemnost a kontrast displeje je téměř shodný s opravdovou papírovou knihou. Nejpokročilejší E-Ink technologie – displej jako papír Revoluční technologie podsvíceného displaye Dotykový display Čitelný i na přímém slunci – žádné odrazy O 30% lehčí – pouhých 213 gramů (méně než většina knih) O 18% menší při stejné velikosti obrazovky Nastavitelná velikost textu – 8 velikostí písma a 3 styly písma Výdrž baterie až jeden měsíc – Na jedno nabití můžete číst až jeden měsíc (při vypnuté WiFi a při průměrné délce čtení 30 minut denně)* Pojme najednou až 1400 knih a dokumentů – Vezměte si celou Vaši knihovnu kamkoli sebou Integrovaná WiFi – Kupte si a stáhněte si knihu za méně než 60 vteřin. Ještě rychlejší otáčení stránek – pro nepřerušované čtení Vylepšený prohlížeč PDF – S vyhledáváním ve slovníku, poznámkami a zvýrazňováním textu Nový webový prohlížeč – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi (experimentální funkce) Ebooky Kindle neobsahují české OSD

Ponořte se do příběhu knihy Nejlepší fyzikální vlastností papírové knihy je, že zmizí, když ji čtete. Když jste ponořeni do autorova světa a myšlenek, nevšímáte si knihy, lepidla, papíru nebo inkoustu. Cílem našeho špičkového designu je, aby Kindle zmizel – stejně jako fyzická kniha – takže se můžete ponořit do příběhu, né technologie.

Displej jako papír Naš nejnovější Kindle využívá vysoce kontrastní Pearl E-Ink displej. S naším novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Díky E-Ink technologii můžete číst dlouhodobě i bez únavy Vašich očí.

Čtěte si na slunci bez odrazů obrazovky Kindle na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

Nastavitelná velikost textu Kindle má osm nastavitelných velikostí písma, aby čtení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy můžete zvětšovat a změnšovat jednoduchým stiskem tlačítka. Pokud jsou vaše oči unaveny, jednoduše zvětšíte velikost písma a pokračujete pohodlně ve čtení. Nyní je každá kniha v knihovně tištěna dostatečně velkým písmem. Na výběr jsou také 3 různé styly písma.

Rychlejší otáčení stránek Kindle nyní dokáže otáčet stránky ještě rychleji. Díky optimalizaci elektrických impulsů ovládajících černé a bílé mikrokapsle, které vytvářejí vlastní obraz textu a obrázků na displeji.

Otáčení obrazovky Kindle podporuje otáčení obrazovky na výšku i na šířku. Pokud potřebujete pohodlně ztobrazit tabulku, mapu nebo graf, jednoduče otočíte displej do požadované polohy.

Podpora českých znaků ve všech formátech Kindle podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (např. z aplikace MS Word – .doc) můžete také zaslat jako přílohu e-mailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude převeden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle přes Wi-Fi připojení a také na e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostřednictvím služby Whispernet (www.amazon.com).

Maximální zvětšení Obrázky a fotografie lze zvětšivat na plnou velikost displeje. Zobrazení je perfetkně ostré.

Vylepšené možnosti zobrazení PDF PDF soubory si můžete přečíst v jejich nativní velikosti, zobrazit v režimu na šířku nebo zvětšovat až na 300% velikosti. Můžete tak zvětšit malé písmo, vabranou tabulku nebo graf. Můžete také převést PDF dokument do formátu Kindle a vytvořit tak klasickou knihu pro Kindle. Elegantní a uživatelsky přívětivý

Výrazně lehčí a menší – pouze 170 gramů Když čteme dlouhou dobu, tak víme, že na váze záleží. To je důvod, proč jsme tvrdě pracovali, aby naše nejnovější čtečka Kindle byla ještě lehčí než kdy předtím – jen 170 gramů – takže si můžete pohodlně číst hodiny se čtečkou v jedné ruce. Kindle je lehčí než typický paperback, a tenčí než magazín. S pouhými 8,7mm v profilu, padne Kindle dokonale do ruky.

Ergonomický design Kindle se snadno drží a čte. Navrhli jsme čtečku s důrazem na dlouhodobé čtení. Při dlouhodobém čtení, lidé rádi mění polohu, drží knihu v jedné ruce. Tlačítka pro otáčení stran jsou na Kindle po obou stranách tak, aby se daly otáčet jak pravou, tak levou rukou, což Vám umožní číst a obracet stránky v jakékoli pozici.

Nikdy se nezahřívá Na rozdíl od notebooku nebo tabletu se kindle nikdy nezahřívá, takže si můžete pohodlně číst jak dlouho chcete.

Jednoduchý k použití, počítač netřeba Na rozdíl od většiny elektronických zařízení, jsme chtěli zachovat Kindle velmi jednoduchý k použití. Kindle je bezdrátový a je připraven k použití hned po vybalení z krabice – bez instalace, není potřeba instalovat žádný software, není potřeba počítač. Obrovská výdrž na baterii – až jeden měsíc

Výdrž až jeden měsíc bez nabíjení S vypnutou WiFi vydrží Kindle na jedno nabití až jeden měsíc. Se zapnutou WiFi pak čtečka vydrží až 3 týdny. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové sítě, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek, a stahování obsahu.

Nabíjejte přes USB port Kindle je dodávám standardně se zásuvkou pro americký trh a mikro USB kabelem pro nabíjení Kindle z jakéhokoli počítačového USB portu. Znovu nabití vybité baterie trvá cca 3 hodiny při zapojení přes standardní USB port PC. Knihy za 60 sekund s vestavěnou WiFi

Získejte knihy za 60 sekund Whispernet využívá optimalizované technologie Amazon a Wi-Fi sítě, což vám umožní bezdrátově hledat, objevovat, a stahování obsah přímo na cestách. Vaše knihy a časopisy jsou poskytovány přes Wi-Fi a Whispernet za méně než 60 sekund. Rychlost bezdrátového stahování se může lišit v závislosti na velikosti souboru.

Kindle automaticky detekuje blízkosti Wi-Fi sítí ať už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárně. Pokud je WiFi síť chráněna heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou přidáte vaši WiFi síť, bude se Kindle automaticky připojit k této síti kdykoli budete v její blízkosti. Slovník a hledání

Vestavěný slovník s okamžitým náhledem Narazíte na slovo které neznáte? Kindle obsahuje „The New Oxford American Dictionary“s více než 250.000 záznamy a definicemi. Kindle umožňuje okamžité vyhledávání definice, aniž by jste museli opustit knihu – jednoduše kurzorem vyberete slovo a v dolní části obrazovky se automaticky zobrazí definice.

Hledání, Wikipedia, Web Kindle umožňuje jednoduché vyhledávání. Stačí zadat hledaný výraz a Kindle bude hledat ve Vaší knihovně, v Kindle Store, na Wikipedii nebo na webu pomocí vyhledávače Google.

Záruka 24 měsíců
Partnumber T-MLX531/EBKAM1163
Obecné informace
6,8
Technologie zobrazení E-Ink
1800 × 1200 bodů
ano
Barevný displej Ne
Operační systém vlastní
Podporované textové formáty DOC, PRC, TXT, PDF, HTML, DOCX, AZW, MOBI
Podporované audio formáty AAC
Podporované obrazové formáty GIF, JPG, PNG
Podporované video formáty PMP
Jazyk angličtina, francouzština , čínština, italština, španělština, nizozemština, portugalština, ruština, němčina
Podsvícení displeje Ano
Podpora dotykového pera Ne
Ano
Ano
Ne
USB-C
Modelová řada Kindle Paperwhite
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.6 cm
Výška výrobku 16.7 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.4 cm
Výška balení 2.1 cm
Hloubka balení 24.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací