Čtečka e-knih Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB - se standardním perem (B09BS5XWNS) šedá

Značka: Amazon , Kategorie: Čtečky knih
Kód zboží: AMAKINSCR2216SG

Čtečka e-knih 10,2"2480 x 1860, 16384MB, Mediatek (1GHz), Wi-Fi,

Zjistit dostupnost

Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá 


Čtečka knih Kindle Scribe 2022 s jedinečně rozměrným 10,2palcovvým dotykovým displejem a technologií E-ink ve vás vyvolá pocit jako byste četli skutečnou tištěnou knihu. Nesvítivé provedení s rozlišením 300 ppi je velmi šetrné k očím a – stejně jako skutečná kniha – neodráží žádné paprsky, takže můžete číst i na přímém slunci.


Zapisujte si své myšlenky


Velký displej doslova vyzývá ke kreslení a psaní. Proto je součástí balení také pero, s jehož pomocí můžete vytvářet elektronické poznámky a nákresy. I v tomto případě vám bude připadat, že píšete opravdovou tužkou na skutečný papír, neboť pero při psaní vydává příjemný zvuk a dokonale padne do ruky.


Díky 16GB kapacitě paměti do čtečky uložíte tisíce knih nebo desítky audioknih, které tak můžete mít neustále u sebe, aby se výrazně zvýšila hmotnost vaší tašky nebo batohu.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Klíčové vlastnosti:


 • Nadstandardně velký displej umožňuje pohodlné čtení i psaní
 • Elektronický inkoust zanechává dojem skutečného papíru
 • Základní pero umožňuje psaní poznámek a kreslení
 • Velká kapacita pojme tisíce knih i audioknihy
 • Nastavení teploty displeje a vlastností textu šetří vaše oči
 • Magnetické upevnění pera předchází jeho ztracení
 • Přehledné psaní do sešitů a procházení poznámek dle souborů
 • Jednoduché sdílení vámi zpracovaných dokumentů

 


Díky elektronickému peru budete mít vždycky po ruce praktický poznámkový blok. 

 


Čtěte za každého světla


Tento model má přední nasvícení, které umožňuje čtení za jakýchkoliv světelných podmínek. Lze také nastavit teplotu barvy displeje, kterou si tak můžete upravit podle svých potřeb. Díky tomu je zařízení šetrné k očím stejně jako skutečné knihy.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Přizpůsobte si vlastnosti textu


Odteď už nemusíte řešit, zda je písmo příliš malé nebo těžko čitelné. Jeho velikost i jiné vlastnosti totiž jednoduše přizpůsobíte svým požadavkům.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Tužka stále po ruce


Magnetické upevnění se postará, abyste měli pero stále po ruce. Navíc nehrozí, že byste jej někdy jen tak vytrousili nebo se ztratilo na dně batohu. Pro použití jej není potřeba nijak nabíjet. Stačí ho vzít do ruky a začít kreslit nebo psát.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Procházejte své poznámky


Po umístění "lepíků" na stránku knihy se nemusíte bát, že by se vaše myšlenky jednou provždy ztratily. Všechny poznámky se totiž ukládají podle knihy, takže je po dočtení můžete opětovně procházet nebo si je dokonce vyexportovat prostřednictvím e-mailu.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Široká nabídka možností


K dispozici budete mít nastavení vlastností pera, které tak lze využít více způsoby. Najdete mezi nimi například inkoustové pero, jež zanechává nádherný kaligrafický efekt. Na kreslení a rychlé skeče lze použít tužku.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Snadná organizace


Prostřednictvím funkce laso můžete své poznámky označit a následně zmenšit, přesunout i kopírovat.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Využijete ji k práci


Potřebujete projít spoustu pracovních dokumentů nebo prezentací? Dokumenty můžete bezpečně přenést z počítače do čtečky Kindle Scribe. Ideální na vytahování poznámek z vědeckých prací nebo nácvik prezentace.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Sdílejte své sešity


Vytvářejte ručně psané sešity, které můžete posléze sdílet s kolegy či spolužáky. Nebo si je pošlete e-mailem a použijte své poznámky či nákresy třeba v prezentaci. Jejich hlavní výhodou je, že vám místo několika sešitů stačí jedno jediné lehké zařízení.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Se stohy papíru se můžete rozloučit


Odteď budou vaše poznámky přehledně zorganizované a snadno dostupné. K dispozici budete mít spoustu nastavení papíru od linkovaného po plánovače a to-do listy. Jednotlivé dokumenty můžete ukládat do složek, kde je vždy najdete, aniž byste se museli probírat spoustou papírů v šuplíku. Díky funkci náhledu si můžete zobrazit i několik stran současně. Ušetříte si také místo v domácnosti a spoustu stromů.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Měsíce čtení na jedno nabití


Integrovaná baterie vydrží na jedno nabití až 12 týdnů čtení – délka se liší v závislosti na době čtení a použitých funkcích. Můžete se proto naplno ponořit do příběhu či práce, aniž byste museli každou chvíli hledat volnou zásuvku.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Světová knihovna na dosah ruky


Se čtečkou Kindle budete mít k dispozici obchod s více než 13 miliony tituly. Pokud si pořídíte předplatné Kindle Unlimited, získáte neomezený přístup k milionům komiksů, audioknih, předplatných časopisů, a samozřejmě i literatury.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Praktické obaly


Tenké a přesné kryty byly vyrobeny speciálně pro Kindle Scribe. Jejich hlavní výhodou je, že je můžete složit a vytvořit si stojánek pro pohodlné čtení. Když zaklapnete přední stranu, čtečka se automaticky přepne do režimu spánku, při otevření se pak zase probudí. Obal není součástí balení.


Amazon Kindle Scribe 2022 16 GB + standardní pero (B09BS5XWNS), šedá
 


Obsah balení:


 • Kindle Scribe
 • Základní pero
 • Nabíjecí kabel USB-C
 • 5 náhradních hrotů
 • Nástroj na výměnu hrotů

Popis produktu:

Čtěte a pište stejně přirozeně jako na papír – obsahuje jako první na světě 10,2" 300 ppi neoslňující papírově bílý displej a obsahuje základní pero.

Dělejte si poznámky do titulů – ručně pište myšlenky na lepicí papírky ve své oblíbené knize pomocí přiloženého základního pera. Poznámky jsou automaticky uspořádány podle knih na jednom místě, takže je můžete procházet, kontrolovat a exportovat e-mailem.

Vytvářejte poznámkové bloky, deníky a seznamy – pomocí čtyř typů štětců můžete psát a skicovat na přiložené šablony, jako je linkovaný papír, mřížkový papír, kontrolní seznamy a další.

Prohlížejte si dokumenty a dělejte si poznámky digitálně – k importu dokumentů použijte aplikaci Kindle nebo webový prohlížeč pro stolní počítače. Prohlížejte a označujte soubory PDF nebo vytvářejte rychlé poznámky v aplikaci Microsoft Word a dalších kompatibilních dokumentech. Export dokumentů a poznámek prostřednictvím e-mailu.

Již brzy: Kindle Scribe poskytuje pravidelné bezplatné aktualizace softwaru, které obsahují nové funkce. V nadcházejících měsících přidá Kindle Scribe nástroje pro výběr lasa, vylepšenou organizaci a navigaci notebooků a možnost odesílat dokumenty do Kindle Scribe přímo z aplikace Microsoft Word (vyžaduje předplatné Microsoft 365).

Čtěte a pište pohodlně ve dne i v noci – ať už se ponoříte do populárně naučné knihy nebo recenzujete dokument, Kindle Scribe má velký displej s vysokým rozlišením, nastavitelné teplé světlo, automatické nastavení předního světla a větší velikosti písma. personalizované zkušenosti.

Delší čtení a zápis – Jedno nabití přes USB-C zajistí měsíce čtení a týdny zápisu a základní pero se nemusí nikdy nabíjet.

Můžete psát přímo na stránku do PDF dokumentů importovaných přes Send to Kindle. Kindle Scribe v současné době nepodporuje zápis přímo na stránku v dokumentech PDF načtených přes USB-C nebo dříve odeslaných do vaší knihovny před 11. 11. 2022.

Displej - 10,2 palce Hustota pixelů - 300 ppi Dotyková obrazovka - Ano Přední světlo - Ano, 35 LED Teplé světlo - Ano Podpora stylusu - Ano Ručně psané označení dokumentu - Ano Úložný prostor - 16, 32, 64 GB microSD karta - Ne Reproduktory - Ne Konektor pro sluchátka 3,5 mm - Ne USB-C port - Ano Tmavý režim - Ano Připravenost pro Audible - Ano Bezdrátové nabíjení - Ne Životnost baterie - Až 12 týdnů Mobilní připojení - Ne Voděodolný - Ne Ekologický - Ano Barvy - Šedý Hmotnost - 433 g Rozměry - 230 × 196 × 5,8 mm

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber B09BS5XWNS
Obecné informace
10,2
Technologie zobrazení E-Ink
2480 x 1860 bodů
ano
Barevný displej Ne
Mediatek
MT8113
1 000 (1 GHz) MHz
Operační systém vlastní
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 16384 MB
Podporované textové formáty HTML, AZW, DOC, DOCX, PRC, TXT, PDF, MOBI
Podporované obrazové formáty JPG, GIF, PNG
Podporované video formáty PMP
nepodporuje
Vestavěné reproduktory Ne
Jazyk čínština, nizozemština, španělština, portugalština, angličtina, němčina
Podsvícení displeje Ano
Podpora dotykového pera Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
USB-C
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.6 cm
Výška výrobku 23.0 cm
Hloubka výrobku 0.6 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.9 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 20.4 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu