Čtečka e-knih Pocket Book 626 Touch Lux 3 šedá (vrácené zboží 8800111355)

bazar
Značka: Pocket Book , Kategorie: Čtečky knih
Kód zboží: -9057700

Bazar - vrácené zboží 8800111355

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800111355

Konec papíru

Rádi byste skoncovali s těžkými papírovými knihami nebo jste už zkušeným elektronickým čtenářem? Úspěšná švýcarská firma Pocket Book pokračuje inovovaným modelem 626 Touch Lux 3. Oproti staršímu nejprodávanějšímu sourozenci si zachovává kvalitu komponentů i výkon zařízení, nově má kvalitnější HD displej o rozlišení 1024 x 758 px s větší hustotou pixelů. Díky lepším optickým vlastnostem se zase o krůček přibližuje běžnému papíru.

Revoluční zobrazení

Vyžadujete čitelnost nejen ve stinných místech ale i na přímém slunci? Čtečka Touch Lux 3 byla osazena skvěle vyvinutým novým displejem E-Ink Carta, což je jeden z nejlepších displejů pro tyto čtečky knih. Vyniká až o 50 % vyšším kontrastem, kdy černá barva je opravdu reálně černá a bílá je zase o něco světlejší, čímž se zlepšuje vykreslování textu, a proto je opticky přívětivější a čitelnější.

Online funkce

Čtečka je vybavena také Wi-Fi pro bezdrátové připojení zařízení, jež může být využíváno nejen pro prohlížení internetových stránek ale také pro online služby jako Send-to-PocketBook, PocketBook Sync nebo Dropbox. Chcete vědět co Vaši přátelé doporučují nebo jaká kniha nemá příliš dobré reference? Pak je právě pro Vás již předinstalovaná aplikace ReadRate, kde můžete dát najevo i vlastní zkušenosti.

Pohodlné čtení

Vyžadujete kvalitní podsvícení? Spodní část displeje je velmi kritickou oblastí ale díky rovnoměrnějšímu přisvícení, se zde tohoto neduhu nemusíte obávat. Máte rádi plynulost? Další skvělou vlastností nového displeje je rychlejší vykreslování. Snižuje nutnost celkového obnovení stran, čímž zlepšuje plynulost otáčení stran. Bez využití nasvícení je zde výdrž baterie až 8000 stránek.

Technická výbava

Vnitřní a vnější rozměry i vybavení zůstaly stejně znamenité jako u předchůdce. Vnější povrchová úprava z materiálu Pastic soft touch, zabezpečuje snadné a pevné držení v ruce. Vnitřní paměť 8 GB je rozšiřitelná o paměťovou kartu microSD s velikostí až 32 GB, Vám dovolí uchovávat tisíce knih až v 18 ti knižních nebo čtyřech grafických formátech. Plynulý chod zařízení poskytuje procesor 1 GHz společně s 256 MB RAM pamětí, jejich výkon zabezpečuje rychlé reakce všech aplikací.

Vráceno - Použito

Popis produktu:
Pokračovatel oblíbené čtečky Touch Lux 2 má kvalitnější displej a zachovává důležité vlastnosti předchozího modelu. Čtečka PocketBook 626 je rychlá, lehká, tenká a má na zadní straně speciální povrch, díky kterému vám perfektně padne do jedné ruky. Zásadní inovací je displej E Ink Carta s jemným rozlišením a ovládáním prsty, takže stačí jen klikat na ikony v uživatelském rozhraní, aby použití čtečky bylo intuitivnější. Předchozí generaci E ink displejů předčí vysokým kontrastem a ostrostí, se kterou zobrazí text. Při horším či nulovém okolním osvětlení uvítají čtenáři nasvícení displeje. Úroveň nasvícení lze regulovat v novém rozhraní velmi jednoduše.

I tento model podporuje velmi rychlý přístup k internetu pomocí bezdrátové technologie WiFi. Integrovaná nastavitelná čtečka RSS vám zprostředkuje všechny aktuální novinky z vašich oblíbených webů. Čtečka podporuje celou řadu populárních textových a grafických formátů, takže si přečtete téměř vše, co dnešní trh s elektronickými knihami nabízí. O svižný a bezproblémový chod se stará procesor na frekvenci 1 GHz. Stažené elektronické knihy uložíte na integrovanou 8 GB paměť nebo paměťové karty microSD až do velikosti 32 GB.

Parametry a specifikace:
Technologie displeje: eInk
Úhlopříčka displeje: 6"
Rozlišení v pixelech: 1024x758
Výbava: Dotykový displej
Barva: šedá

Paměť
Vnitřní paměť: 8 GB
Typ paměťové karty: micro SD, micro SDHC

Připojení
Bezdrátové připojen:í Wi-Fi
Konektory : Micro USB

Rozměry
Šířka: 114,6 mm (11,46 cm)
Výška: 174,4 mm (17,44 cm)
Hloubka: 8,3 mm (0,83 cm)
Hmotnost přesně : 208 g

Baterie : Li-Ion 1500mAh

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Úhlopříčka displeje (palce) 6 "
Technologie zobrazení E-Ink
Rozlišení displeje 1024 x 758 bodů
ano
Typ procesoru Allwinner
Označení procesoru A13
Frekvence procesoru 1000 MHz
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 4096 MB
Podporované textové formáty RTF, HTML, EPUB, DJVU, DOC, PDF, FB2.ZIP, FB2, PRC, TXT, CHM
Podporované obrazové formáty BMP, PNG, TIFF, JPG
Podporované paměťové karty / typ karty microSDHC, microSD
Vestavěné reproduktory Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstup na sluchátka Ne
micro USB
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.4 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 2.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací