Čtečka e-knih Pocket Book 631+ Touch HD 2 (PB631-2-X-WW ) hnědá

Značka: Pocket Book , Kategorie: Čtečky knih
Kód zboží: PBKPB6312XWW

Čtečka e-knih 6"1072 × 1448, 8192MB, (1GHz), Wi-Fi, 3,5 jack, USB

Zjistit dostupnost

PocketBook 631(2), tmavě hnědá


Již stovky let jsou knihy nedílnou součástí lidských životů. Ačkoliv žádný knihomol nedá dopustit na vůni čerstvě vytištěné knihy, někdy je potřeba toho přečíst tolik, že se vám vše nevejde do tašky. V takovém případě se hodí čtečka, kompaktní pomocník, do něhož si můžete nahrát stovky knih, abyste měli např. během cestování nebo na dvoutýdenní dovolené neustále co číst. Přístroj disponuje výkonnou baterií 1 500 mAh, jež mu zajistí dlouhou výdrž bez nutnosti dobíjení. Na velkém 6" displeji text přehledně uvidíte, a to i díky HD rozlišení 1448×1072 px.


Podpora široké škály formátů


Čtečka PocketBook podporuje přes dvacet různých textových i audio formátů, např. MP3, DOC, DOCX, HTML, PDF, RTF, TXT a další. Své knihy si uložte do prostorné 8GB paměti, kterou však v případě potřeby můžete rozšířit až o 32 GB vložením micro SD karty. Vnější materiál se Soft Touch povrchovou úpravou vám zajistí pohodlné, leč pevné držení čtečky bez rizika, že vám přístroj vyklouzne z dlaně a rozbije se.


PocketBook Touch HD 2 – vysoký komfort čtení a poslechu

Společnost PocketBook oznamuje představení nového zařízení PocketBook Touch HD 2, které díky šestipalcovému dotykovému displeji 300DPI E Ink Carta™ nabízí vynikající optické vlastnosti i možnost pohodlného poslechu zvukových souborů.

PocketBook Touch HD 2 byl vyroben s důrazem na nejlepší tradice značky PocketBook a nabízí širokou paletu možností díky dotykovému displeji, vestavěné bezdrátové Wi-Fi, předinstalovaným slovníkům, lokalizaci rozhraní do více než 30 jazyků a podpoře 22 formátů, přičemž samozřejmostí je formát MP3.

Změnou oproti svému předchůdci je vylepšené podsvícení SMARTlight, díky kterému si mimo intenzity podsvícení můžete zvolit i barevnou teplotu.

Nejpříjemnější e-čtení bez jakýchkoli omezení
Nová e-čtečka má 8 GB vnitřní paměti a slot na externí kartu microSD (až 32 GB), což umožňuje uložení digitální knihovny i kolekce zvukových nahrávek uživatele. Výkonný procesor s taktovací frekvencí 1 GHz a 512 MB paměti RAM poskytuje rychlé reakce a umožňuje nepřerušovanou práci libovolné aplikace i bezproblémové procházení stránek.

Uživatel zařízení PocketBook Touch HD 2 si může vybrat obsah v jakémkoli formátu – zařízení podporuje 18 oblíbených textových formátů a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG, TIFF) bez nutnosti převodu. Předinstalované slovníky Abbyy Lingvo® (21 směrů překladu) jsou nepostradatelné při čtení knih v cizích jazycích. Vestavěná Wi-Fi a služby Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync umožňují rychlý a snadný přenos libovolného e-obsahu do zařízení bez nutnosti připojení k PC.

Klasický styl a mobilita
Jednoduchý a elegantní vzhled zařízení PocketBook Touch HD 2 vyhoví všem možným stylům. Na předním panelu jsou tlačítka, která lze použít společně s dotykovým displejem. Kompaktní e-čtečka s rozměry 113,5 x 175 x 9 mm a hmotností 180 g je ideální pro použití prakticky kdekoli – na cestách, v kanceláři i doma. Díky zadnímu panelu s úpravou „soft touch“ a oblastí s perforovanými tečkami padne pohodlně do dlaně.

PocketBook Touch HD – vaše svoboda volby a spokojenost díky pohodlí.

Svoboda volby A pro všechny, kteří při čtení rádi poslouchají hudbu, je tu příjemné překvapení. PocketBook Touch HD 2 je vybavena veškerými funkcemi, které jsou potřeba pro přehrávání zvukových souborů. E-čtečka podporuje formát MP3 a má standardní 3,5mm audio konektor. Uživatel si může do zařízení stáhnout sadu souborů se svojí oblíbenou hudbou a věnovat se při čtení i poslechu hudby. Dobře zvolená volba jako kulisa zesílí pocit, který ve vás vzbudí knížka. Nastavení přehrávání zvuku je snadné – během čtení lze změnit hlasitost i zcela vypnout zvuk.

Stejné funkce vám dávají i možnost poslouchat audioknihy. Uživatel má nyní možnost volby – číst knížku, nebo poslouchat její profesionální nahrávku ve formátu MP3. A další cenná charakteristika – PocketBook Touch HD 2 má funkci Text-to-speech, která převádí text na výstup ve formě mluveného slova. To znamená, že e-čtečka může nahlas číst libovolnou knihu nebo dokument v jakémkoli textovém formátu.

Perfektní optické vlastnosti Nová e-čtečka je vybavena displejem E Ink Carta s HD rozlišením (1072 x 1448) a 300 dpi, což zaručuje vysoký kontrast a ostrost obrazu. Charakteristika displeje zaručuje perfektní vyváženost bílé a černé barvy na stránce elektronického textu, takže čtení je pro oči naprosto pohodlné.

Záruka 24 měsíců
Partnumber PB631-2-X-WW
Obecné informace
Úhlopříčka displeje (palce) 6 "
Technologie zobrazení E-Ink
Rozlišení displeje 1072 × 1448 bodů
Ano
Frekvence procesoru 1000 MHz
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 8192 MB
Podporované audio formáty MP3
Podporované obrazové formáty PNG, JPG, BMP, TIFF
Podporované paměťové karty / typ karty microSD
Vestavěné reproduktory Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstup na sluchátka Ano
micro USB
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.5 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 14.7 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu