Čtečka e-knih Pocket Book 632 Touch HD 3 - Metallic Grey (PB632-J-WW)

Značka: Pocket Book , Kategorie: Čtečky knih
Kód zboží: PBKPB632JWW

Čtečka e-knih 6"1072 × 1448, 16384MB, (1GHz), Wi-Fi, USB

Naše cena s DPH:

3 689

Na splátky od: 406 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Pocket Book 632 Touch HD, metalická šedá


Pocket Book 632 Touch HD zaujme 6palcovým HD displejem, který zaručuje dostatečný kontrast i ostrost stránek. Je nabitá špičkovými technologiemi a všem milovníkům čtení tak ještě rozšiřuje možnosti.


Komfortní používání


Čtečka se velmi snadno ovládá. Váží pouze 155 g a díky kompaktním rozměrům se pohodlně vejde i do kapsy u kalhot. Její zadní část je pokryta speciálním povrchem a čtečka proto skvěle padne do jedné ruky. Baterie disponuje kapacitou 1 500 mAh, zařízení tak lze používat až několik týdnů bez nutnosti nabíjení.


Voděodolná


Milujete čtení na pláži a chcete si číst třeba i za sychravého počasí při čekání na autobus? Čtečka Pocket Book 632 Touch HD se pár kapek vody nezalekne. Vnější ochranná vrstva spolehlivě chrání vnitřek před možným poškozením vlhkostí. Zařízení patří do třídy IPX7, což znamená, že ve vodě hluboké 1 metr bez poškození vydrží až 30 minut.


Pojme tisíce knih


Vnitřní paměť je ohromných 16 GB. Podporuje 17 běžně používaných formátů e-knih a 4 grafické formáty JPEG, BMP, PNG a TIFF. V knihovně již máte předinstalovaných 97 knih. Čtení v cizích jazycích usnadňují slovníky Abbyy Lingvo®. Hodit se může i vestavěná Wi-Fi a možnost posílat si do čtečky obsah bez nutnosti připojení k PC.


O první lize už neuslyšíte jenom ve fotbale. Tato čtečka totiž patří do první ligy pro čtení e-knih.

 


Perfektní čitelnost za všech podmínek


Nejste schopni se od rozečtené knížky odtrhnout ani v noci? Díky funkci SMARTlight se nemusíte bát bolesti očí. Můžete si zvolit buď automatický režim, který funguje v závislosti na denní době a lidských biorytmech, nebo si nastavit individuální režim.

 


Převod textu na mluvené slovo


Nechte si e-knihy předčítat. Funkce Text-to-Speech text převede na mluvené slovo. Umožňuje tak hlasité čtení libovolného textového souboru.

  


Populární audioknihy


Čtečka podporuje zvukové formáty mp3 i m4b a zajistí vám kvalitní poslech audioknih. Vaší oblíbené knížky se tak nemusíte vzdávat ani při úklidu nebo popojíždění v koloně.

 


čtečka e-knih Pocket Book 632 Touch HD


 


Funkce SMARTlight pro ochranu vašich očí


 


 


 


čtečka e-knih Pocket Book 632 Touch HD


 


Podpora mp3 a m4b pro kvalitní poslech audioknih


 


 


 


 


čtečka e-knih Pocket Book 632 Touch HD


 


Funkce Text-to-Speech pro převod textu na mluvené slovo


 

První liga mezi čtečkami e-knih
PocketBook Touch HD 3 s funkcí SMARTlight a zvukovým výstupem je také chráněna technologií HZO Protection™.
Tato nová čtečka e-knih posouvá špičkovými technologiemi hranice a nabízí lidem z celého světa, kteří si rádi čtou, ještě více možností. PocketBook Touch HD 3 se všemi moderními funkcemi pro obohacení četby, které dnes existují, představuje první ligu pro čtení e-knih.

Spolehlivá ochrana HZO Protection™
Nová čtečka e-knih PocketBook Touch HD 3 je díky technologii HZO Protection™ dokonale chráněná proti vodě. Takže si můžete v klidu číst na pláži, ve vaně, a dokonce když prší. Ochranná vrstva s tloušťkou v řádu mikronů spolehlivě chrání vnitřní elektroniku zařízení před možným poškozením vlhkostí nebo kapalinami. Díky technologii HZO Protection™ má čtečka stupeň krytí IPX7, takže vydrží až 30 minut 1 metr hluboko ve vodě bez poškození.

Mimořádná pohoda při četbě
Zařízení je vybaveno multisenzorovou HD obrazovkou (1 072 x 1 448, 300 DPI), která zaručuje kontrast a ostrost stránky jako u skutečné knihy.
Technologie SMARTlight plynule vyvažuje světlo, aby byla četba příjemná ve dne i v noci. Díky pokročilému nastavení je možné upravit nejen jas, ale i teplotu barvy nasvícení. U technologie SMARTlight je jako výchozí nastaven automatický režim, který funguje v závislosti na denní době a lidských biorytmech. Čtenáři, kteří si nasvícení upravují raději sami, ocení ruční režim. Pokud chtějí změnit úroveň jasu nebo teplotu barev, nemusí přerušit četbu. Nastaví si SMARTlight jednoduše přímo v aplikaci pro čtení, na stránce e-knihy, potáhnutím prstem nahoru nebo dolů na dotykové obrazovce. Uživatel také může pro funkci SMARTlight vytvořit neomezený počet šablon automatického nastavení a tyto šablony přepínat.

Malé zařízení s maximem možností
Integrované zvukové funkce zprostředkovává audio adaptér micro USB a bezdrátové připojení Bluetooth. PocketBook Touch HD 3 podporuje zvukové formáty mp3 i m4b a umožňuje pohodlný poslech audioknih a použití záložek. Funkce Text-to-Speech převádí text na mluvené slovo a umožňuje hlasité čtení libovolného textového souboru v některém z podporovaných formátů.
PocketBook Touch HD 3 má nový design produktů PocketBook, který značně zlepšuje přenosnost zařízení. Čtečka, která váží pouhých 155 g a má rozměry 161,3 × 108 × 8 mm, se vejde do kapsy kalhot a dokonce do nejmenší dámské kabelky. Tento výrobek je k dostání v přitažlivých barvách pikantní měděné a kovově šedé.

A ještě více
Ve velké vnitřní paměti s kapacitou 16 GB může uživatel uchovávat digitální knihovnu a kolekci audioknih dvakrát větší, než tomu bylo u předchozích zařízení PocketBook. PocketBook Touch HD 3 podporuje 17 běžně používaných formátů knih a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG a TIFF).
Výkonný dvoujádrový procesor (2×1 GHz) zajišťuje rychlou odezvu všech aplikací a služeb. Díky vestavěnému adaptéru Wi-Fi a službám Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook a PocketBook Cloud se do zařízení snadno a rychle doručuje jakýkoli elektronický obsah bez připojení k počítači. Čtečka obsahuje knihovnu s 97 předem nainstalovanými bezplatnými e-knihami ve 14 jazycích, včetně 7 v němčině a 8 v angličtině. Čtení s předinstalovanými slovníky Abbyy Lingvo® vám pomůže snadnou a příjemnou formou zlepšovat znalosti cizích jazyků.
Díky vestavěnému g-senzoru a funkci automatického otáčení si může uživatel vybrat nejpohodlnější způsob držení čtečky – ve svislém nebo vodorovném směru.
S pomocí senzoru zakrytí v kombinaci s některým z doplňků čteček PocketBook kompatibilním s tímto konkrétním modelem může uživatel využívat praktickou „funkci spánku“ pro snížení spotřeby energie.
PocketBook Touch HD 3 mění četbu e-knih na umění.

Technické specifikace: Displej: 6" E Ink® Carta™ (1072 × 1448)
Podsvětlení: Ano (SMARTlight)
Protection: HZO Protection™ IPx7
Text-to-Speech Převod textu na řeč: Angličtina (dalších 15 jazyků zdarma ke stažení na webu pocketbook.ch)
Dotyková obrazovka: Kapacitní (vícesenzorová)
Rozměry: 161,3 x 108 x 8 mm
Odstíny šedé: 16
Barva: Pikantní měděná, kovově šedá
Baterie (aktivní čtení): 1 500 mAh (lithium-polymerová)
Procesor: Dual Core (2x1 GHz)
Operační paměť: 512 MB
Paměť Flash: 16 GB
Rozhraní USB: Micro-USB
Slot paměti: Ne
Audio výstup: MP3 (přes adaptér microUSB a připojení Bluetooth)
Formáty e-knih: PDF, PDF(DRM), EPIJB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM
Formáty obrázků: JPEG, BMP, PNG, TIFF
Formáty audia: MP3, M4B
Hmotnost: 155 g
Reproduktory: Ne
Kamera: Ne
Bezdrátové připojení: Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Další funkce: Knihkupectví, Knihovna, Slovník, Prohlížeč, Audioknihy, Zvukový přehrávač, Galerie, Kalkulačka, Zprávy RSS, Poznámky, Šachy, Klondike, Klikyháky, Sudoku. PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook.
Materiál těla: Plastové
Slovníky: ABBYY Lingvo® (24 jazykových kombinací), anglicko-německý, Webster's Dictionary 1913

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber PB632-J-WW
Obecné informace
6
Technologie zobrazení E-Ink
1072 × 1448 bodů
ano
Barevný displej Ne
1 000 (1 GHz) MHz
Operační systém vlastní
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) 16384 MB
Podporované textové formáty PRC, PDF, MOBI, CHM, RTF, FB2, ACSM, DOCX, HTM, FB2.ZIP, DJVU, EPUB, HTML, DOC, TXT
Podporované audio formáty MP3, OGG
Podporované obrazové formáty TIFF, PNG, JPG, BMP
nepodporuje
Vestavěné reproduktory Ne
Jazyk čeština, angličtina, slovenština, maďarština, němčina
Podsvícení displeje Ano
Podpora dotykového pera Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
micro USB
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.8 cm
Výška výrobku 16.1 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.3 cm
Výška balení 2.1 cm
Hloubka balení 22.2 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu