Čtečka paměťových karet Transcend RDC3 USB-C/SDHC, SDXC (UHS-I), microSDHC, microSDXC (UHS-I) (TS-RDC3) černá

Značka: Transcend , Kategorie: Čtečky paměťových karet
Kód zboží: TRATSRDC3

Transcend RDC3 USB-C (3,2 Gen 1) čtečka paměťových karet SDHC / SDXC (UHS-I) / microSDHC / microSDXC (UHS-I), černáčtečka RDC3 karet Transcend je speciálně navržen tak, aby práce s příští generace...

Naše cena s DPH:

403

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Čtečka paměťových karet Transcend RDC3 USB-C/SDHC, SDXC (UHS-I), microSDHC, microSDXC (UHS-I) (TS-RDC3) černáTranscend RDC3, černá


Čtečka paměťových karet Transcend RDC3 je navržena pro snadný přenos dat z paměťových karet do notebooků, počítačů a mobilních zařízení vybavených USB-C konektorem. Je kompatibilní s Android telefony a tablety, MacBooky a iPady vybavené USB-C portem. Čtečka je vybavena slotem na SD karty i microSD karty a podporuje čtení dat z karet SDHC a SDHC UHS-I. Pro přenos dat využívá rychlou technologii USB 3.2 Gen 1, která využije plný potenciál vaší paměťové karty. Navíc se vejde i do kapsy od kalhot, takže se skvěle hodí na cesty. Pro organizaci, zálohování, šifrování a sdílení dat si zdarma stáhněte aplikaci Transcend Elite. Je speciálně navržena pro spolupráci se čtečkami karet na vašem zařízení Android. Software RecoveRx zase umožňuje najít stopy i po smazaných datech, jako jsou fotografie, dokumenty nebo video.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Čtečka paměťových karet 
  • Pro počítače, notebooky a mobilní zařízení využívající USB-C port
  • Slot pro SD i microSD karty podporuje karty SDHC a SDHC UHS-I
  • Pro přenos dat využívá technologii USB 3.2 Gen 1
  • Kompaktní design se hodí pro časté přenášení
  • Zdarma stažitelný software Transcend Elite pro správu a organizaci dat
  • Zdarma stažitelný software RecoveRx pro obnovu dat

Transcend RDC3 USB-C (3,2 Gen 1) čtečka paměťových karet SDHC / SDXC (UHS-I) / microSDHC / microSDXC (UHS-I), černá

čtečka RDC3 karet Transcend je speciálně navržen tak, aby práce s příští generace USB Type-C vybavena počítače a mobilní zařízení. Je kompatibilní se smartphony a tablety Android, novými notebooky, MacBooky s portem Type-C a zařízeními iPad Pro 2018 nebo novějšími. Transcend RDC3 je vybaven slotem pro kartu SD i microSD a je vybaven rozhraním USB 3.2 Gen 1 pro působivé přenosové rychlosti. Stáhněte si bezplatnou aplikaci Transcend Elite pro správu souborů na smartphonu nebo tabletu.

Oboustranný konektor USB typu C. Čtečka karet Transcend RDC3 je dodávána s reverzibilním konektorem USB typu C pro větší snadné použití. Je kompatibilní s chytrými zařízeními Android, novými notebooky, MacBooky s portem Type-C a zařízeními iPad Pro 2018 nebo novějšími.

Dva sloty pro karty pro snadné rozšíření Čtečka karet RDC3 společnosti Transcend je vybavena jak slotem pro SD karty, tak i slotem pro microSD karty. Slot pro kartu SD podporuje paměťové karty SDHC UHS-I a SDHC, zatímco slot pro kartu microSD nabízí ještě další způsob, jak rozšířit úložnou kapacitu vašeho chytrého zařízení Android.

Poznámka: Čtečka nepodporuje současné vkládání dvou karet.

Neuvěřitelně rychlé přenosové rychlosti Čtečka karet Transcend RDC3, která plně využívá rozhraní USB 3.2 Gen 1 pro rychlé přenosy, uvolní plný potenciál vašich vysokorychlostních karet flash. Čtečka karet Transcend RDC3 o

Velikost kapsy je neuvěřitelně kompaktní a perfektně se vejde do vaší kapsy, takže je skvělým společníkem na cesty, ať už pro práci nebo zábavu.

Aplikace Transcend Elite pro Android Aplikace Transcend Elite je navržena pro práci s mobilními flash úložišti a čtečkami karet Transcend podporovanými na zařízeních Android. Stáhněte si jej z Google Play a zkoumejte, spravujte, šifrujte, zálohujte a sdílejte důležité soubory na cestách!

Software RecoveRx Transcend nabízí software RecoveRx, bezplatný nástroj pro obnovu dat, který vám umožní hledat hluboko v úložném zařízení stopy po vymazaných souborech, včetně digitálních fotografií, dokumentů, hudby a videa.

Specifikace: Rozměry: 40,8 mm x 40,8 mm x 10,4 mm Hmotnost: 17 g (0,60 oz) Barva: Černá USB Typ: USB Type-C Připojení Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 Čtečka karet Slot (y): SD / microSD Provozní teplota: 0 ° C (32 ° F) ~ 70 ° C (158 ° F)

Záruka 24 měsíců
Partnumber TS-RDC3
Další parametry
SD Card, microSD, SDHC (SD High-Capacity), microSDHC, SDXC (SD Extended-capacity), microSDXC
USB-C
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.1 cm
Výška výrobku 4.1 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.3 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 11.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací