Dalekohled Nikon Aculon T51, 10x24 stříbrný

Značka: Nikon , Kategorie: Dalekohledy
Kód zboží: NIKACULONT511024S

Oceněn: reddot award 2014, Elegantní dalekohled 10x zoom, zorné pole od 2,5 m, průměr objektivu 24 mm, ideální pro cestování, divadlo, hudební a sportovní akce

Zjistit dostupnost

NIKON Aculon T51, 10×24, stříbrná


Renomovaný japonský výrobce Nikon nemá ve svém repertoáru pouze skvěle vybavené fotoaparáty. Léta zkušeností v tomto oboru mu totiž umožňují produkovat i velmi kvalitní dalekohledy, při jejichž vývoji své technologie také uplatní. Nyní vám odborníci z Nikon představují velmi praktický a vybavený model zároveň T51 z osvědčené řady Aculon. Ten díky jeho praktickým vlastnostem můžete využívat téměř kdekoliv si usmyslíte. Je ideální jak pro všechny, kteří cestují do přírody a chtějí si detailně prohlédnout vzdálenější místa, tak i pro ty, kteří navštěvují koncerty, divadla a sportovní akce a chtějí být ději co nejblíže alespoň tímto způsobem.


Vybavený a praktický


Tento model se může pochlubit celkovým 10× zvětšením obrazu. O to se postará 24mm objektiv s čočkami vybavenými antireflexní vrstvou pro nejjasnější možný obraz. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost činí 2,5 metru. Tělo dalekohledu je pokryto speciální hliníkovou úpravou, díky které je dalekohled odolný a působí velmi elegantním dojmem. Díky svému malému objemu a hmotnosti pouhých 200 gramů jej můžete vzít téměř kamkoliv s sebou.

Dalekohled Nikon Aculon T51, 10x24 - Oceněn: reddot award 2014 winner
Dalekohledy ACULON T51 nabízí nejen křišťálově čistý obraz, ale jsou i velmi elegantní a velmi lehké. Modely ACULON T51 10×24 se dodávají s elegantní hliníkovou povrchovou úpravou v černé nebo stříbrné barvě. Dalekohled se díky štíhlé a kompaktní konstrukci snadno vejde do kapsy nebo tašky.

Dalekohledy ACULON T51 nevynikají pouze módním designem, ale i velkým výkonem a bezpečností. Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami nabízejí nejjasnější možný obraz Ekologická optická skla Nikon zajistí, že jsou všechny čočky a hranoly 100% bez příměsí olova a arzénu. Ideální pro cestování, divadlo, hudební a sportovní akce – dalekohledy ACULON T51 jsou nejvyšší třídou módní optiky pro volný čas.

  • Štíhlý a kompaktní
  • Tělo z hliníkového materiálu s elegantním návrhem
  • Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami poskytují jasnější obraz

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Parametry
Typ dalekohledu kapesní dalekohledy
10 ×
24 mm
93 m
2.4 mm
5.8
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 2.5 m
Nastavení osové vzdálenosti okulárů od 56 mm
Nastavení osové vzdálenosti okulárů do 72 mm
Barva stříbrná
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 10.2 cm
Hloubka výrobku 2.9 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 16.5 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací