Datové uložiště (NAS) Western Digital My Cloud Home Duo 4TB (WDBMUT0040JWT-EESN) stříbrné/bílé (vrácené zboží 8800296462)

bazar
Kód zboží: -9060821

Bazar - vrácené zboží 8800296462

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800296462

Vše uloženo dvakrát

My Cloud Home Duo je snadno použitelné osobní úložiště se dvěma disky, které se napojí přímo na Wi-Fi router u vás doma a vy tak budete moci ukládat všechen digitální obsah do jednoho centralizovaného umístění. Díky dvěma diskům nastaveným narežim zrcadlení se vaše data ukládají dvakrát. Všechny fotografie, videa a soubory se ukládají na jeden disk a automaticky se vytváří jejich duplicitní kopie na druhém disku, takže můžete opravdu klidně spát.

Přístup z práce i doma

Pomocí mobilní aplikace či aplikace pro stolní počítače My Cloud Home nebo prostřednictvím webu MyCloud.com můžete nahrávat, procházet a sdílet své oblíbené zážitky a streamovat videa uložená na zařízení My Cloud Home, a to odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.

Každý uživatel může mít svůj vlastní soukromý prostor

Přizvěte rodinu a přátele a vytvořte jim individuální účty. Každá pozvaná osoba si může na zařízení nastavit vlastní soukromý prostor, ke kterému bude mít přístup pouze ona. Tento prostor si potom může libovolně spravovat, přistupovat k němu a sdílet jeho obsah.

Vráceno - Použito

Jedno centralizované umístění pro ukládání a uspořádání veškerých dat
Budete mít dostatek prostoru pro uložení všech svých fotografií, videa a souborů doma na jednom místě. Vše můžete uspořádat podle svého a přistupovat k veškerému obsahu odkudkoli, kde je připojení k internetu.Rychlá a jednoduchá instalace
Stačí jen připojit zařízení My Cloud Home Duo do routeru Wi-Fi. Prostřednictvím mobilního zařízení přejděte na stránku MyCloud.com/hello, kde si nastavíte svůj účet a můžete začít zálohovat, prohlížet a sdílet. Nepotřebujete počítač a neplatíte žádné měsíční poplatky!Automatické zálohování fotografií a videí z vašeho telefonu
Nechejte automaticky zálohovat fotografie a videa ze svého telefonu na zařízení My Cloud Home Duo, abyste vždy měli dostatek prostoru na další snímky.

Port USB pro importování fotografií a videa z externích zařízení
Prostřednictvím portu USB na zadní straně zařízení My Cloud Home Duo můžete rychle importovat fotografie a videa z nejrůznějších zařízení, která doma najdete, jako jsou USB flash disky a externí pevné disky.

Vyhledávání souborů pro snadné nalezení obsahu
Rychle vyhledejte fotografie, videa, filmy a dokumenty pomocí snadno ovladatelné aplikace My Cloud Home pro mobilní zařízení a stolní počítače nebo prostřednictvím webu MyCloud.com.

Aplikace třetích stran pro vlastní přizpůsobení
Pomocí služeb, které jsou k dispozici ke stažení, např. Plex Media Server™, Dropbox, Google Drive™ a další, si přizpůsobíte zařízení My Cloud Home Duo tak, aby vyhovovalo vašim osobním potřebám a
preferencím.

Aby vše bylo na jednom místě
Fotografie, videa a soubory z vašich cloudových účtů se automaticky stahují na vaše zařízení My Cloud Home Duo: Dropbox, Box, Google Drive™, Facebook a mnoho dalších.

Automatické zálohování pro všechna PC a počítače Mac v domácnosti
Zařízení My Cloud Home Duo nabízející enormní kapacitu se zapojí do vaší sítě a umožní bezdrátové zálohování všech počítačů v domácnosti do jednoho centrálního umístění. Bezproblémově pracuje se softwarem Windows Backup a Time Machine.

Plynulé přehrávání videa, ať už jste kdekoli
Streamujte svá osobní videa kamkoli a na libovolné zařízení pomocí mobilní či desktopové aplikace My Cloud Home nebo prostřednictvím webového rozhraní MyCloud.com.

Rychlé a snadné sdílení
Stačí pár kliknutí a můžete sdílet fotografie, videa, dokumenty nebo celé složky s přáteli a rodinou, takže nikomu nic neujde.

Kompatibilita
Datové úložiště je kompatibilní se systémem Windows® 7 (pouze 64bitová verze) nebo novějším a Mac OS X verze 10.10 nebo novějším. Pro mobilní zařízení, kompatibilní se systémy iOS 9+ a Android 4.4+. Vyžaduje router a připojení k internetu.

Vlastnosti:

 • Jedno centralizované umístění pro ukládání a uspořádání veškerých dat
 • Rychlá a jednoduchá instalace
 • Díky režimu zrcadlení se vše ukládá dvakrát
 • Mobilní přístup pro práci mimo domov
 • Automatické zálohování fotografií a videí z vašeho telefonu
 • Port USB pro importování fotografií a videa z externích úložných zařízení

Technická specifikace:

 • Rozhraní: Gigabitový Ethernet
 • Napájecí zdroj: stejnosměrný vstup
 • Rozměry (V x H x Š): 179 x 160 x 102 mm
 • Hmotnost: 2,29 Kg
 • Provozní teplota: 5 °C až 35 °C
 • Neprovozní teplota: -20 °C až 65 °C

Systémové požadavky:
Operační systémy Windows® 10, 8.1 nebo 7 (pouze 64bitové)
Mac OS Sierra, Mac OS El Capitan nebo Yosemite.
Pro mobilní zařízení: iOS 9+ a Android 4.4+
Router a připojení k internetu

Obsah balení:
My Cloud Home Duo
Ethernetový kabel
Napájecí adaptér a kabel
Stručný průvodce instalací

Záruka 36 měsíců
Partnumber WDBMUT0040JWT-EESN
Další parametry
2 ks
Formát disků 3,5"
Podpora IP kamer Ne
2x 2TB
Ne
HotSwap Ne
iTunes Ne
Ne
České menu Ne
Podpora paměťových karet Ne
1x Gb/s
2
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu