Datové uložiště (NAS) Western Digital My Cloud Home Duo 4TB (WDBMUT0040JWT-EESN) stříbrné/bílé

Kód zboží: WDGWDBMUT0040JWT

Datové uložiště (NAS) 1xHDD, 1xGb/s, 1xUSB 3.0

Zjistit dostupnost


Western Digital My Cloud Home Duo 4TB (WDBMUT0040JWT-EESN), stříbrná/bílá


My Cloud Home Duo je snadno použitelné osobní úložiště se dvěma disky, které se napojí přímo na Wi-Fi router u vás doma a vy tak budete moci ukládat všechen digitální obsah do jednoho centralizovaného umístění. Díky dvěma diskům nastaveným narežim zrcadlení se vaše data ukládají dvakrát. Všechny fotografie, videa a soubory se ukládají na jeden disk a automaticky se vytváří jejich duplicitní kopie na druhém disku, takže můžete opravdu klidně spát.


Přístup z práce i doma


Pomocí mobilní aplikace či aplikace pro stolní počítače My Cloud Home nebo prostřednictvím webu MyCloud.com můžete nahrávat, procházet a sdílet své oblíbené zážitky a streamovat videa uložená na zařízení My Cloud Home, a to odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.


Vše uloženo dvakrát.

 


Každý uživatel může mít svůj vlastní soukromý prostor


Přizvěte rodinu a přátele a vytvořte jim individuální účty. Každá pozvaná osoba si může na zařízení nastavit vlastní soukromý prostor, ke kterému bude mít přístup pouze ona. Tento prostor si potom může libovolně spravovat, přistupovat k němu a sdílet jeho obsah.


Jedno centralizované umístění pro ukládání a uspořádání veškerých dat
Budete mít dostatek prostoru pro uložení všech svých fotografií, videa a souborů doma na jednom místě. Vše můžete uspořádat podle svého a přistupovat k veškerému obsahu odkudkoli, kde je připojení k internetu.Rychlá a jednoduchá instalace
Stačí jen připojit zařízení My Cloud Home Duo do routeru Wi-Fi. Prostřednictvím mobilního zařízení přejděte na stránku MyCloud.com/hello, kde si nastavíte svůj účet a můžete začít zálohovat, prohlížet a sdílet. Nepotřebujete počítač a neplatíte žádné měsíční poplatky!Automatické zálohování fotografií a videí z vašeho telefonu
Nechejte automaticky zálohovat fotografie a videa ze svého telefonu na zařízení My Cloud Home Duo, abyste vždy měli dostatek prostoru na další snímky.

Port USB pro importování fotografií a videa z externích zařízení
Prostřednictvím portu USB na zadní straně zařízení My Cloud Home Duo můžete rychle importovat fotografie a videa z nejrůznějších zařízení, která doma najdete, jako jsou USB flash disky a externí pevné disky.

Vyhledávání souborů pro snadné nalezení obsahu
Rychle vyhledejte fotografie, videa, filmy a dokumenty pomocí snadno ovladatelné aplikace My Cloud Home pro mobilní zařízení a stolní počítače nebo prostřednictvím webu MyCloud.com.

Aplikace třetích stran pro vlastní přizpůsobení
Pomocí služeb, které jsou k dispozici ke stažení, např. Plex Media Server™, Dropbox, Google Drive™ a další, si přizpůsobíte zařízení My Cloud Home Duo tak, aby vyhovovalo vašim osobním potřebám a
preferencím.

Aby vše bylo na jednom místě
Fotografie, videa a soubory z vašich cloudových účtů se automaticky stahují na vaše zařízení My Cloud Home Duo: Dropbox, Box, Google Drive™, Facebook a mnoho dalších.

Automatické zálohování pro všechna PC a počítače Mac v domácnosti
Zařízení My Cloud Home Duo nabízející enormní kapacitu se zapojí do vaší sítě a umožní bezdrátové zálohování všech počítačů v domácnosti do jednoho centrálního umístění. Bezproblémově pracuje se softwarem Windows Backup a Time Machine.

Plynulé přehrávání videa, ať už jste kdekoli
Streamujte svá osobní videa kamkoli a na libovolné zařízení pomocí mobilní či desktopové aplikace My Cloud Home nebo prostřednictvím webového rozhraní MyCloud.com.

Rychlé a snadné sdílení
Stačí pár kliknutí a můžete sdílet fotografie, videa, dokumenty nebo celé složky s přáteli a rodinou, takže nikomu nic neujde.

Kompatibilita
Datové úložiště je kompatibilní se systémem Windows® 7 (pouze 64bitová verze) nebo novějším a Mac OS X verze 10.10 nebo novějším. Pro mobilní zařízení, kompatibilní se systémy iOS 9+ a Android 4.4+. Vyžaduje router a připojení k internetu.

Vlastnosti:

 • Jedno centralizované umístění pro ukládání a uspořádání veškerých dat
 • Rychlá a jednoduchá instalace
 • Díky režimu zrcadlení se vše ukládá dvakrát
 • Mobilní přístup pro práci mimo domov
 • Automatické zálohování fotografií a videí z vašeho telefonu
 • Port USB pro importování fotografií a videa z externích úložných zařízení

Technická specifikace:

 • Rozhraní: Gigabitový Ethernet
 • Napájecí zdroj: stejnosměrný vstup
 • Rozměry (V x H x Š): 179 x 160 x 102 mm
 • Hmotnost: 2,29 Kg
 • Provozní teplota: 5 °C až 35 °C
 • Neprovozní teplota: -20 °C až 65 °C

Systémové požadavky:
Operační systémy Windows® 10, 8.1 nebo 7 (pouze 64bitové)
Mac OS Sierra, Mac OS El Capitan nebo Yosemite.
Pro mobilní zařízení: iOS 9+ a Android 4.4+
Router a připojení k internetu

Obsah balení:
My Cloud Home Duo
Ethernetový kabel
Napájecí adaptér a kabel
Stručný průvodce instalací

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 36 měsíců
Partnumber WDBMUT0040JWT-EESN
Další parametry
Počet pozic pro disky 2
Včetně HDD Ano
2x 2TB
Formát disků 3,5"
Rozhraní USB 3.0 2x
1
2
Ne
iTunes Ne
Ne
Podpora IP kamer Ne
České menu Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu