Dětská elektronická chůva Babymoov Expert Care Digital Green 2015 černá/bílá

Kód zboží: 1 371 859

Jednosměrná digitální dětská chůvička se 3 typy alarmu, funkcí VOX, dosahem až 1000m a tlumeným noční světlem na dětské jednotce s nastavitelnou intenzitou.

Naše cena s DPH:

3 190

Na splátky od: 351 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Poslouchejte klidný spánek vašeho miminka

Pořiďte si „zvukového“ pomocníka, který vám bude nápomocný s hlídáním vašeho pokladu, když se od něj potřebujete na chvíli vzdálit či v noci spíte v jiném pokoji. Dětská elektronická chůvička značky Babymoov Expert Care Digital Green 2015 v moderním a čistém provedení – bílá jednotka pro miminko, černá jednotka pro rodiče – vás vždy na případný diskomfort miminka upozorní.

Kvalitní zvuk bez rušení

Jednosměrná chůvička je vybavena speciální Digital Green technologií, která kombinuje nulové rušení s velmi nízkou úrovní elektromagnetických vln k lepší ochraně dítěte (výkon pouhých 2,99mW). Ve volném prostoru pracuje až do úžasných 500 metrů, můžete mít tedy miminko například venku na zahradě. Ve vnitřních prostorách se dosah přístroje s každou zdí či rozměrnou skříní snižuje, avšak nemusíte mít obavy, i zde funguje naprosto perfektně s čistým zvukem!

Jaké funkce můžete očekávat?

Při zapojení jednotek do sítě, se obě automaticky vyladí a propojí. VOX funkce vám zajistí okamžitý přenos zvuku mezi jednotkami a je aktivována hlasem dítěte. Ať už si miminko bude hrát s barevným kolotočem, povídat si se zvířátky nebo plakat, budete tak mít aktuální informace a miminko stále pod kontrolou. Rodičovskou jednotku si můžete kdykoliv připnout na opasek pomocí praktického klipu, bez zapojení do elektrické sítě vám vydrží v provozu až 3hod. V noci jistě rodiče ocení možnost zapnutí příjemně tlumeného světla s různou intenzitou, kterým disponuje dětská jednotka.

Další funkce chůvičky

Chůvičku můžete nastavit vždy dle vašich potřeb. Důležitý pro vás je především stupeň hlasitosti reproduktoru s LED ukazatelem a citlivost mikrofonu, abyste miminko ihned slyšeli. Kromě akustického alarmu je přístroj vybaven i optickým alarmem. Oba fungují nejen při hlasu miminka, ale i v případě slabých baterií, a když se jednotky dostanou mimo vzájemný dosah.

Dětská digitální chůvička s čistým zvukem a velkým dosahem. Digitální kvalita zajistí čistý zvuk a minimum rušivých elementů při nízkých hodnotách emisí z elektromagnetických vln.

 • použitá technologie Digital Green - digitální kvalita zajistí čistý zvuk a minimum rušivých elementů při nízkých hodnotách emisí z elektromagnetických vln (výkon pouze 2,99 mW)
 • dosah až 1000 metrů (uvnitř budov se s každou překážkou dosah snižuje)
 • jednosměrná chůvička
 • automatické ladění propojení jednotek
 • VOX funkce - přenos zvuku mezi jednotkami je aktivován hlasem dítěte ( šetří baterie, snižuje elektromagnetické emise )
 • 3 typy alarmů - optický, akustický a vibrační
 • ukazatel a alarm slabých baterií na obou jednotkách
 • nastavení hlasitosti reproduktoru i citlivosti mikrofonu
 • alarm v případě, kdy jsou jednotky mimo dosah ( optický a akustický )
 • LED ukazatel nastavené stupně hlasitosti
 • rodičovská jednotka vybavená klipem k nošení za opaskem
 • tlumené noční světlo na dětské jednotce s nastavitelnou intenzitou

Parametry:

 • výška jednotek: 9 cm
 • použití dětské jednotky na baterie AAA 1,5V ( nejsou součástí výrobku ) nebo zapojení do sítě přes adaptér AC 5V 600mA ( je součástí výrobku )
 • použití rodičovské jednotky na lithio-polymerovou baterii ( je součástí výrobku ), která se dobíjí přes adaptér AC 5V 600mA ( je součástí výrobku ) ze sítě, první dobití lithio-polymerové baterie by měly být minimálně 3 hodiny při vypnuté jednotce.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh chůva
Přenos zvuku Ano
Přenos obrazu Ne
Indikace ztráty dosahu signálu Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Zdroj energie aku (Li-Pol), baterie AAA, síťový 230V
Dosah ve volném prostoru 1000 km
Obousměrný přenos zvuku Ne
Noční světlo Ano
Ukolébavka Ne
Provoz bez sítě dětské jednotky Ano
Provoz bez sítě rodičovské jednotky Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 24.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací