Dětská elektronická chůva Philips SCD501/00 bílá/modrá

Kód zboží: PHISCD50100

Philips AVENT SCD501/00 je určena pro rodiče, kteří chtějí slyšet vše z postýlky svého dítěte. Technologie DECT zajišťuje vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk. 

Zjistit dostupnost

Philips Avent DECT, bílá Philips Avent DECT, bíláNeustálý dohled nad malým dítětem může být časově velmi náročný a zejména ve větších bytech nebo rodinných domech i téměř nemožný. Naštěstí máte možnost pořídit si elektronickou dětskou chůvičku, která vám značně usnadní rodičovské povinnosti. Pokud vám záleží na vysoké kvalitě a praktických funkcích, zvažte při výběru model Avent DECT od známého výrobce elektrospotřebičů a elektroniky Philips. Jako většina chůviček se i tento model skládá ze dvou samostatných jednotek, tedy z dětské, která monitoruje dění v pokoji dítěte a rodičovské pro samotný dohled. U té už ale narazíme na první velkou přednost, díky níž předstihuje tento výrobek konkurenci. Jedná se o možnost akumulátorového napájení rodičovské jednotky. Tato funkce vám umožní mít chůvičku neustále u sebe.Povedený designZařízení je velmi kompaktní a nebude zbytečně zabírat místo na nočním stolku nebo ve vaší kapse. Zaoblené hrany jednotek působí velmi elegantně a snadno zapadnou do každého interiéru. Dětská jednotka je navíc vybavena praktickým nočním světlem, které může pomoci usnout vašemu dítěti.
Dopřejte si čas pro sebe! Se mnou si můžete bez obav odpočinout.
Philips Avent DECT, bílá

Vysoký dosahU dětské chůvičky je jednou z klíčových vlastností její dosah. Aby vůbec měla smysl, musí být schopna přenášet spolehlivé informace i na delší vzdálenost. Tento model si poradí s 50 metry v interiéru a venku, například na zahradě, dokonce až s 300 metry.Chuvicka

Duální napájeníRodičovskou jednotku lze napájet jak klasicky pomocí adaptéru z elektrické sítě, tak pomocí vestavěného akumulátoru. První variantu použijete například ve chvíli, kdy chcete mít jednotku umístěnou na nočním stolku. Možnost bezdrátového napájení potěší například při úklidu bytu, protože se můžete libovolně pohybovat v různých místnostech a mít dítě neustále monitorované. Na jedno nabití vydrží rodičovská jednotka až 24 hodin provozu.

Chuvicka

Eco režimPro úsporu elektrické energie zabudoval výrobce do zařízení jedinečnou technologii, která automaticky detekuje vzdálenost obou modulů a tomu přizpůsobuje sílu signálu. Čím blíže zařízení jsou, tím menší jsou nároky na sílu vysílaného signálu a tím je šetřena elektřina.Chuvicka

LED kontrolkyChůvička ve výchozím nastavení přenáší zvuk, takže přesně víte, co se děje poblíž vašeho dítěte. Pokud ho ale ztlumíte (například při sledování TV nebo telefonátu), nepřijdete o informaci o úrovni hluku. 5 LED kontrolek indikuje sílu snímaných zvuků, takže snadno poznáte, když bude dítě plakat.Chuvicka

Indikátor stavuNa rodičovské jednotce najdeme kontrolku, která včas upozorní na docházející baterii nebo problémy se signálem.

Dětská elektronická chůva Philips AVENT SCD501/00

Nejspolehlivější spojení s vaším dítětem
Nová elektronická chůva DECT SCD501/00 zaručuje maximální pocit bezpečí. Poskytuje nejdůležitější funkce elektronických chův. Nejspolehlivější spojení s křišťálově čistým zvukem a příjemným nočním světlem pro vás a vaše dítě.

5 kontrolek LED ke zvuku signálu
Kontrolky se aktivují a zobrazí úroveň zvuku v dětském pokoji, i když je rodičovská jednotka ztlumena.

Nastavte požadovanou hlasitost
Díky proměnlivé hlasitosti uslyšíte každý drobný zvuk, takže uslyšíte své dítě.

Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí
Technologie DECT zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, která vysílají signál, např. jinými zařízeními pro sledování dětí a bezdrátovými nebo mobilními telefony. Šifrování dat zajišťuje bezpečné a soukromé připojení, takže si můžete být jisti, že své dítě posloucháte pouze vy.

Vždy víte, že jste ve spojení
Rodičovská jednotka elektronické chůvy Philips AVENT vás upozorní, že je baterie vybitá, nebo že jste se dostali mimo dosah.

Rodičovská jednotka se napájí ze sítě nebo bateriemi
Rodičovská jednotka funguje skvěle při napájení ze sítě. Pokud chcete být mimořádně pohybliví, můžete vložit baterie a používat jednotku bez kabelu. Lze vložit dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvě dobíjecí 1,2V baterie R6 AA*.

Dosah až 300 metrů*
Dosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů*.

Jistota s křišťálově čistým zvukem
I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě. Technologie DECT zajišťuje vysoce kvalitní a křišťálově čistý zvuk, takže můžete své dítě poslouchat kdykoli.

Automatický úsporný režim Smart ECO
Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje spotřebu energie při přenosu a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně energie je třeba k dokonalému spojení (funkce není dostupná v USA a v Kanadě).

Uklidňující noční světlo
Když dítě uložíte do postýlky, může být stále neklidné. Pomozte je ukonejšit a uklidnit pomocí příjemného a teplého nočního světla, aby usnulo.

Volitelná delší doba provozu
Doba provozu při plně nabitých bateriích je až 24 hodin, v závislosti na typu použitých baterií a na tom, jak často a jak dlouho používáte rodičovskou jednotku na baterie.

EcoPassport
Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • Provozní dosah elektronické chůvy se liší v závislosti na okolí a na faktorech, které působí rušení.
 • Tato elektronická chůva nemá funkci nabíjení.

Vlastnosti:

 • Bezpečné spojení
 • Dosah až 300 metrů
 • Uspávací světlo a 5 úrovní zvuku
 • Světelná signalizace zvuku
 • Rodičovskou jednotku lze užívat na baterie i do sítě, dětská jednotka funguje pouze ze sítě.

Technické údaje:

Funkce:

 • Technologie DECT Ano
 • Režim Smart ECO Ano
 • Indikace vybité baterie Ano
 • Indikace spojení a dosahu Ano
 • Kontrolka reagující na zvuk 5×
 • Ovládání hlasitosti Ano
 • Uklidňující noční světlo Ano
 • Dosah uvnitř až 50 metrů
 • Dosah venku až 300 metrů

Technické údaje:

 • Rozsah provozní teploty 10 - 40 °C
 • Rozsah teploty při uskladnění 10 - 40 °C

Stupně vývoje:

 • Stupně: Těhotenství; 0–6 měsíců

Spotřeba:

 • Provozní doba při napájení baterií 24 hodina (hodiny)
 • Napájení 220–240 V

Tuner/příjem/vysílání:

 • Frekvenční pásmo DECT
 • Automatická volba kanálů Ano

Pohodlí:

 • Indikace vybité baterie Ano
 • Ovládání hlasitosti Ano
 • Automatická výstraha při překročení dosahu Ano
 • Kontrolky úrovně zvuku Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh chůva
Přenos zvuku Ano
Přenos obrazu Ne
Indikace ztráty dosahu signálu Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Zdroj energie bateriový, síťový 230V
Dosah ve volném prostoru 300 m
Obousměrný přenos zvuku Ne
Noční světlo Ano
Ukolébavka Ne
Provoz bez sítě dětské jednotky Ne
Provoz bez sítě rodičovské jednotky Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.8 cm
Výška výrobku 14.6 cm
Hloubka výrobku 24.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.6 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 15.6 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací