Dětská elektronická chůva TrueLife NannyCam V24 bílá (vráceno - použito 8801265820)

bazar
Značka: TrueLife , Kategorie:
Kód zboží: -9904223

Bazar - vráceno - použito 8801265820

Zjistit dostupnost
Bazar - vráceno - použito 8801265820

TrueLife NannyCam V24


S novou chůvičkou od firmy TrueLife už nebudete muset mít žádný strach o bezpečný spánek vašeho dítěte. Model NannyCam V24 je moderní digitální chůvičkou s barevným LCD displejem, zabudovaným pokojovým teploměrem a automatickým nočním režimem.


Vysoký dosah a funkce Talk back


Chůvička NannyCam V24 nefunguje na bázi Wi-Fi, takže se nemusíte bát žádných výpadků. Prostě jen zapojíte rodičovskou jednotku s displejem a dětskou jednotku do sítě a můžete bezstarostně sledovat dění v dětském pokoji. Tento model zaručuje stabilní signál do vzdálenosti 100 m. Audio přenos je navíc díky funkci Talk back oboustranný, a tak může vaše ratolest usínat při vašem uklidňujícím hlase.


Není prostor pro kompromisy. Když jde o vaše dítě, chtějte to nejlepší!

TrueLife NannyCam H32


 


Jasný obraz i v noci


Na displeji rodičovské jednotky uvidíte vše čistě i v noci, a to díky infračerveným LED diodám, které se automaticky zapnou, jakmile se setmí. Moderní technologie se tak postará o bezpečí vašeho dítěte. 


TrueLife NannyCam H32


 


Velká výdrž baterie a režim VOX


Chůvička NannyCam V24 je vhodná i na cesty, protože vydrží bez nabití až 24 hodin. K tomu pomůže i režim VOX, ve kterém se omezí spotřeba energie. Díky možnosti nabíjení přes USB můžete napájet přístroj i například přes powerbanku ve venkovních prostorách. 


TrueLife NannyCam H32


 


Teploměr v jednom balení


Na displeji rodičovské jednotky vždy uvidíte aktuální teplotu v dětském pokoji, kterou snímá senzor na kameře. Budete tak mít stále přehled o podmínkách okolí vašeho potomka.

Vráceno - Použito

TrueLife NannyCam V24 je digitální video chůvička s přehledným barevným 2,4 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, automatickým nočním módem. Přenos zvuku i obrazu je vysoce kvalitní ve dne i v noci. Můžete být v klidu a mít jistotu, že je s Vašimi blízkými vše v pořádku, protože použitá digitální technologie s frekvencí 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilní signál.

Užitečné použití a dosah
Instalaci zvládne opravdu každý během několika minut. Chůvičku i kameru zapojíte do zásuvky, zapnete a hned vidíte živý přenos. Nemusíte řešit žádné nastavování Wi-Fi, výpadky internetu, rušení signálu a podobné strasti. Přenos funguje spolehlivě až do vzdálenosti 300 metrů ve volném prostranství. V bytě nebo domě můžete počítat se stabilním signálem do vzdálenosti 100 m.

Bez starostí po celý den
Celý jeden den se můžete pohybovat s rodičovskou základnou s přehledným 2,4 palcovým displejem bez obav mimo zdroj napětí. Při zapnutém režimu VOX má dostatečně velkou baterii na to, aby základna vydržela až 24 hodin v provozu. Navíc, můžete nastavit do paměti až 5 časů, které využijete buď jako budík nebo jako upozornění při pravidelných intervalech braní léků a máte o starost méně.

Čistý jasný obraz ve dne i v noci
S blížícím se večerem nemusíte mít obavy o obraz. Po setmění se automaticky aktivují infračervené LED diody a Vy si ve vysokém rozlišení můžete užít chvilky, kdy Vaše dítě spí. Díky velkému LCD displeji budete mít přehled o tom, co Vaše dítě právě dělá. Nechte technologii dohlížet na Vaši ratolest.

Slouží také jako teploměr
Díky snímači teploty na kameře uvidíte na svém LCD displeji vždy aktuální teplotu v dětském pokojíčku. Dítě ještě nemá tak dobrou regulaci tělesné teploty jako Vy, proto jej i mírná změna teploty může zneklidnit.

Hlas a zvuk uklidňuje
Při usínání někdy Vaše dítě jen potřebuje slyšet Váš uklidňující hlas. Díky této možnosti můžete být ve spojení se svým dítětem jediným stiskem odkudkoliv z domácnosti. Zároveň uslyšíte i sebemenší zasmání, zamumlání či škytnutí Vaší ratolesti. Zvuk můžete na LCD displeji samozřejmě zeslabit či zesílit. Můžete si vybrat i jednu z 8 uklidňujících melodií, které Vám pomůžou miminko zklidnit.

Bez omezení i mimo dosah zásuvky
Díky USB dobíjení můžete místo elektrické zásuvky použít i powerbanku, čímž si můžete tuto video chůvičku vzít i na cesty nebo plně využívat i ve venkovních prostorách bez dosahu elektrické energie, např. pro sledování kočárku na zahradě nebo prostorů na balkóně.

Díky režimu VOX budete upozorněni kdykoliv se bude něco dít
Aktivováním režimu VOX na základně šetříte spotřebu baterie. Pokud je režim VOX aktivován, dojde při živém náhledu po krátké chvíli ticha k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku za účelem úspory baterie. Toto nastavení je ideální pro noční hlídání dítěte. Pláč nebo jakýkoliv další zvuk aktivuje kameru i základnu chůvičky. Vy tak obratem budete upozorněni na nastalou situaci a ihned vidíte, co se děje. Můžete také nastavit citlivost režimu VOX. Budete tak schopni eliminovat aktivaci při úrovni hluku, která je ještě standardní a není třeba se ničeho obávat.

Obsah balení

  • Rodičovská jednotka s displejem + síťový adaptér
  • Dětská jednotka (kamera) + síťový adaptér
  • Návod k použití
  • Bezpečnostní instrukce

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh chůva
Přenos zvuku Ano
Přenos obrazu Ano
Indikace ztráty dosahu signálu Ano
Indikace vybitých baterií Ano
Zdroj energie síťový 230V
Dosah ve volném prostoru 300 m
Obousměrný přenos zvuku Ano
Noční světlo Ano
Ukolébavka Ano
Provoz bez sítě dětské jednotky Ne
Provoz bez sítě rodičovské jednotky Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 11.2 cm
Hloubka výrobku 1.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.2 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 17.3 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací