Dětská vanička Babymoov 3v1 DIGIBATH bílá

Značka: Babymoov , Kategorie: Vaničky
Kód zboží: 1 215 568

Dětská vanička s digitálním displejem, který vám spolehlivě změří teplotu vody a kolik vaše miminko váží.

Zjistit dostupnost

Péče o čistotu miminka nikdy nebyla snažší!

Čekáte narození miminka a snažíte se poříditvýbavičku, kteráby vám pomohla usnadnit péči o něj a zajistila prožití krásných společných chvilek? Koupání je úžasná příležitost ke sblížení se s vašim děťátkem! Při použití špatných pomůcek však může být zdrojem úzkosti a pláče! Pořiďte si proto vaničku, která pomůže děťátku přinést potěšení z vody a radost z koupání!

Vanička, teploměr a váha zároveň

O teplotě napuštěné vody s přesností +/-1 °C a váze vašeho miminka s přesností +/- 0,02 kg vás bude spolehlivě informovat integrovaný digitální LCD displej napájený pomocí 2 AAA baterií. Teplota vody se na displeji zobrazuje automaticky a nepřetržitě se bude aktualizovat. DigiBath disponuje systémem, který stabilizuje pohyb vody a umožní zvážit kojence i pokud se ve vaničce pohybuje. Dětská vanička Babymoov 3v1 DIGIBATH přináší unikátní řešení - koupání, vážení a měření teploty vody v jednom.

Disponuje rozměry 79 x 47 x 23 cm a objemem 24 litrů. Její hmotnost pouhých 2,1 kg vám zajistí snadnou manipulaci a údržbu. Díky provedení v bílé barvě bude tato vanička krásným a elegantním doplňkem pro vaše děťátko i pro vaši domácnost. Vy tak můžete vaše děťátko opakovaně vážit, aniž by bylo nutné jej vyndávat z vody a vynulovat váhu. Odpadne vám stres spojený s neustálou kontrolou správné teploty vody a vážením nahého miminka na chladných a nepohodlných váhách. Teplá voda děťátko uvolní a vážení proběhne pohodlně, klidně a bezpečně!

Komfortní a bezpečná od narození do 12 měsíců

Díky ergonomickému tvaru integrovaného lehátka s protiskluzovou úpravou je vanička Babymoov 3v1 vhodná a pohodlná i pro novorozence. Jakmile se vaše děťátko již dobře udrží v sedě, jednoduše vaničku poupravíte tak, že z ní vyjmete snímatelnou ergonomickou část. Dítě pak budete usazovat do vaničky v opačném směru a můžete ji bez potíží používat až do cca 1 roku, maximálně do 15 kg. Vanička Babymoov 3v1 DIGIBATH je pro vaše děťátkomaximálně bezpečná – neobsahuje žádné ftaláty, PVC ani BPA. Dvě odkládací místa po stranách vám umožní mít potřebné hygienické pomůcky vždy při ruce. Maximálně pohodlné a bezpečné používání vaničky si můžete zajistit pomocí stojanu určeného přímo na tento typ vaničky. Je prodáván samostatně a dodávánspolu s výpustí.

Dětská vanička Babymoov 3v1 DIGIBATH

Dětská vanička s digitálním displejem, který vám spolehlivě změří teplotu vody a kolik vaše miminko váží. Uvnitř ergonomicky tvarovaná, s měkkou EVA pěnou. Neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA. Vhodná pro děti od 0 do 12 měsíců (max. 15kg). Možno dokoupit výpusť a stojan.

Funkce:

  • váha (kg/lb)
  • teploměr vody (°C/°F)

Parametry:

  • materiál: polypropylen
  • rozměr: 79 x 47 x 23 cm
  • objem: 24 l
  • váha: 2,1 kg
  • napájení displeje: 2AAA baterie (nejsou součástí)

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh vanička
od narození
bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 79.0 cm
Výška výrobku 47.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 80.0 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 48.0 cm
Hmotnost balení 2.2 kg