Dětský stoleček Keter Creative Play modrý

Značka: Keter , Kategorie: Stolky / Židle
Kód zboží: RJP220153

Barevný plastový dětský stoleček 79x56x50 cm s odklápěcí stolovou deskou je vhodný pro hraní s pískem i vodou. Doporučeno pro děti od 1,5 do 5 let.

Zjistit dostupnost

Prostor pro všechno důležité


Děti si nejraději hrají na dospělé, proto ke své hře nutně potřebují židli a stůl. Splňte jim jejich přání a rázem se vám před očima promění na malé doktory, architekty, umělce či jiné vysněné povolání. S barevným plastovým dětským stolečkem Keter Creative Play s odklápěcí stolovou deskou si vaše děti zahrají s vodou i pískem a hlavně s jejich skvělou fantazií.


Malování či pexeso? Vše je možné


Vaše děti si dětský stoleček Keter Creative Play zamilují tak, že u něj budou chtít trávit co nejvíce času. S vaší pomocí se totiž může stoleček stát rychle z hřiště místem pro svačinku či naopak. Chcete si s dětmi hrát také? Žádný problém! Balíček pexesa skvěle zabaví celou rodinu a všem vám hravě procvičí paměť i rozzáří oči. Protože společně strávený čas bude tím nejkrásnějším u stolku Keter Creative Play.Ta nejlepší zábava se rodí v hlavě


Děti ve věku od 1,5 do 5 let, pro které je skvělý dětský stoleček Keter Creative Play zejména určen, potřebují pro svou hru spoustu prostoru. Proto má tento stoleček ideální rozměry 79 x 56 x 50 cm a vleze se na něj i pod něho spoustu dětských nezbytností. S oblými hranami a pevné stabilní 3,8 kg vážící plastové konstrukci bude hra na něm vždy bezpečná a bez obav.Podpořte kreativitu dětí prostředím, ve kterém se budou cítit dobře. Barevný veselý dětský stoleček Keter Creative Play bude pro ně tím pravým, součástí jeho balení je totiž také lopatka, bábovičky i konvička. Stačí jednoduše odklopit stolovou desku a děti s radostí objeví dvě nádobičky. Jeho materiál a vybavení dětem dovolují zapojit do hry písek či vodu a hra se stane ještě zábavnější.

Dětský stoleček Keter Creative Play - modré

  • Plastový dětský stoleček se židlemi na hraní.
  • Děti jen odklopí stolovou desku a najdou dvě nádobičky na písek či vodu.
  • Ke stolečku je i vybavení pro zábavnější hru (lopatka, bábovičky, konvička...).
  • Oblé hrany.
  • Určeno pro děti 1,5-5 let.

Parametry:

  • Rozměr: 79x56x50 cm
  • Rozměr kartonu: 78x60x16 cm
  • Hmotnost: 3,8 kg
  • Materiál: plast
  • Výrobce: Keter

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ nábytku Stůl
Určení univerzální
Materiál plast
modrá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 56.0 cm
Výška výrobku 50.0 cm
Hloubka výrobku 79.0 cm
Hmotnost výrobku 6.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 63.0 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 81.0 cm
Hmotnost balení 6.0 kg
Více informací Méně informací