Digitální fotoaparát Canon EOS M50 Mark II Premium Live Stream KIT (4728C037) černý

Kód zboží: CANM50II4728C037

Bezzrcadlovka v setu s objektivem, Procesor Digic 8, APS-C CMOS snímač 24,1 Mpx, bajonet EF-M, Live Streaming, video 4K (3840x2160)/25 fps; HD 720p120, stabilizace objektivu, citlivost (ISO) až...

Zjistit dostupnost

Canon EOS M50 Mark II + Premium Live Stream KIT, černá


Poznejte sílu kompaktního bezzrcadlového fotoaparátu Canon EOS M50 Mark II s intuitivním ovládáním a vylepšenými funkcemi, které ocení zejména vloggeřiblogeři influenceři. Odlište se od ostatních tvůrců a poskytněte svému publiku něco neotřelého. S tímto malým kamarádem se rozhodně nudit nebudete a jakmile se do focení jednou pustíte, nebudete vědět, kdy přestat.


Zvládne více než vypadá


Tato kapesní APS-C bezzrcadlovka Canon EOS M50 Mark II s rozlišením 24 MPx ostřícím systémem Dual Pixel CMOS AF je opět poháněná osvědčeným obrazovým procesorem DIGIC 8. Mějte každý záznam plně pod kontrolou díky dotykovému displeji, který můžete ovládat, i když zrovna používáte hledáček. Fotoaparát vám poslouží jako webkamera, ale můžete využít i funkci streamování Wireless YouTube Live přes Wi-Fi


Objektiv v balení


Součástí balení je i objektiv se zoomem a proměnlivou ohniskovou vzdáleností od 15 do 45 mm. Objektiv se hodí k focení portrétů i přírodních scenérií.

 


Klíčové vlastnosti:


 • APS-C CMOS snímač s rozlišením 24,1 MPx 
 • Výkonný procesor DIGIC 8
 • Video ve 4K a Full HD kvalitě
 • Dual Pixel CMOS AF
 • SERVO AF 4K ve filmu
 • Vyklápěcí dotykový 3" LCD displej
 • Elektronický hledáček OLED s 2,36 miliony bodů
 • Citlivost až 51 200 ISO

 


Dovolte svým vášním zazářit!

 


Snímejte tak, jak potřebujete


Fotoaparát EOS M50 Mark II je vybavený 3" LCD displejem, který je plně otočný a dotykový, takže můžete pořizovat kreativní záběry z úhlů, o kterých se vám ani nesnilo. Jednoduše natočíte displej směrem k sobě, když pořizujete selfie nebo natáčíte vlogy, a s pomocí jediného dotyku na obrazovce si určíte přesný bod, na který potřebujete mít nejostřejší záběr.

 


Systém Dual Pixel CMOS AF


Tento skvěle vyvinutý systém Dual Pixel CMOS AF vám zajistí plynulé ostření a filmový vzhled společně s funkcí sledování očí a obličeje, a to všechno při zachování maximální ostrosti snímaného objektu. Funkci zaostřování na oko můžete využít i v kontinuálním ostření ve videu.

 


Vytvářejte videa v dechberoucí kvalitě


Bezzrcadlový fotoaparát vám poskytne záznamovou kvalitu ve 4K rozlišení. Kreativitu vašich záběrů můžete obohatit vysokorychlostním snímáním v režimu Slow Motion, které lze točit v HD rozlišení. Podporu Time Lapse zde naleznete také.

 


 Konektivita ve všech směrech


Vstupte do online světa ve vysoké kvalitě díky aplikaci EOS Webcam Utility, která váš fotoaparát promění na webkameru. Bezzrcadlovku Canon EOS M50 Mark II jde jednoduše propojit s mobilní aplikací, díky které budete mít okamžitý přístup k obsahu na kartě nebo v ní můžete ovládat fotografování na dálku.  

 


Podpořte svou kreativitu


Pro kvalitnější snímání zvuku či mluveného slova stačí jednoduše připojit externí mikrofon přes 3,5mm vstup. K tělu fotoaparátu můžete připojit nejen objektivy typu EF-M, ale díky upevňovacímu adaptéru EF-EOS M s přehledem připojíte navíc objektivy typu EF nebo EF-S. Vyberte si nový objektiv například s pevným ohniskem, který se postará o dokonalejší kresbu s nádherným bokehem v pozadí za foceným objektem.

 


Vytvářejte oslnivý obsah a vyprávějte své příběhy celému světu  


Díky výhodnému setu Premium Live Stream KIT se můžete i vy stát úspěšným tvůrcem online obsahu. Canon EOS M50 Mark II bude díky kompletnímu příslušenství ještě výkonnější. Za takové vybavení by se nemusel stydět ani zkušený vlogger. Nečekejte a začněte klidně hned! 


Obsah balení:


 • Tělo fotoaparátu Canon EOS M50 Mark II
 • Objektiv EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM
 • Řemen fotoaparátu
 • Bateriový zdroj LP-E12
 • Nabíječka baterií LC-E12E
 • Napájecí kabel nabíječky baterií
 • Uživatelská příručka
 • Stativ Joby
 • Mikrofon
 • Konektory HDMI-HDMI Micro kabel, HDMI konvertor
 • DC propojka DR-E12
 • Adaptér CA-PS7000

 


 


 


 


 


 


 


 


 
 
 

3,5mm vstup pro externí mikrofon
Zaznamenávejte úžasný zvuk z externích mikrofonů

24,1MP snímač APS-C
Skvělá kvalita obrazu a malá hloubka ostrosti

Videa v rozlišení Full HD při 60p
Se systémem Dual Pixel AF pro plynulé zaostřování

Videa 4K a na výšku
Pro všechny vaše speciální projekty

Živé streamování ve službě YouTube
Streamujte živě pro své publikum z libovolné sítě Wi-Fi

Automatické překódování videa
Přenášejte rychle videa z fotoaparátu do notebooku nebo mobilního zařízení

Použití ve funkci webové kamery
S bezplatnou aplikací EOS Webcam Utility pro úžasnou kvalitu obrazu

Skvělé výsledky při slabém světle
Automatické zaostřování při velmi slabém osvětlení až do –4 EV a fotografování s citlivostí až ISO 25600

Kontinuální snímání rychlostí 10 sn./s
Zachyťte akce s rychlým pohybem a pomíjivé okamžiky

EOS M50 Mark II je nástupce oceňovaného fotoaparátu EOS M50
Kompaktní a elegantní design s intuitivním ovládáním a vylepšenými funkcemi, které ocení zejména vloggeři a video tvůrci. Disponuje osvědčeným snímačem APS-C CMOS, obrazovým procesorem DIGIC 8, které umožňují rychlost snímání 10 sn/s., 4K video výstup, HD ve 120fps. Vylepšené schopnosti autofokusu nově s detekcí očí jak pro focení, tak i pro natáčení videa. Nově je také možnost ovládat fotoaparát pomocí dotykového displeje a to i když zrovna používáte hledáček. Fotoaparát můžete použít jako webkameru, nebo využít funkci streamování Wireless YouTube Live přes Wi-Fi.

Dovolte svým vášním zazářit
Ať už vytváříte jakýkoli obsah, odlište se od ostatních tvůrců a poskytněte svému publiku něco neotřelého. Fotoaparát EOS M50 Mark II nabízí více způsobů, jak pořizovat fotografie, videa a živé přenosy a spojit se se svými příznivci.

Fotografujte. Vlogujte. Streamujte.
Podívejte se, jak influencer Matt Adlard působící v sociálních médiích používá fotoaparát EOS M50 Mark II ke spojení se svým publikem: k živému streamování a pořizování fantastických videí a fotografií.

» VLOGGING
Dopřejte svým vlogům profesionální úroveň
Udělejte na své online publikum ten správný dojem.

» FOTOGRAFIE
Sociální média
Vyprávějte svůj vlastní příběh pomocí skvělých fotografií pořízených pro váš blog nebo sociální média.

» ŽIVÉ STREAMOVÁNÍ
Vysílejte do celého světa
Streamujte živě ve službě Youtube přímo ze svého fotoaparátu EOS M50 Mark II z libovolné sítě Wi-Fi.

» CESTOVNÍ
Váš výkonný, kompaktní a kreativní pomocník
Snadno přenosný fotoaparát EOS M50 Mark II se spoustou kreativních funkcí je ideálním společníkem na cesty.

Chytré technologie pro nádherné snímky a videa
Užijte si výkon nové úrovně bez ohledu na to, co a jak snímáte. Úžasná kvalita obrazu s malou hloubkou ostrosti a videa, která zní stejně tak dobře, jak vypadají. Chytré technologie fotoaparátu EOS M50 Mark II podpoří vaši kreativitu.
» Kontinuální pořizování fotografií rychlostí 10 sn./s
» Automatické zaostřování –4 EV
» Automatický inteligentní režim

Otočná obrazovka, která vám umožní snímat tak, jak potřebujete
Fotoaparát EOS M50 Mark II je vybaven otočnou dotykovou obrazovkou, takže můžete pořizovat kreativní záběry z různých úhlů. Můžete ji dokonce natočit směrem k sobě, když fotografujete selfie nebo vytváříte vlogy. Ovládací prvky na dotykové obrazovce, jako je AF na dotek, promění pořizování selfie v jednoduchou záležitost.

Lehký a kompaktní
Výkonný, přenosný a kreativní pomocník Přestože tělo fotoaparátu EOS M50 Mark II měří jen 116,3 × 88,1 × 58,7 mm a váží pouhých 387 g2, obsahuje veškerý výkon a chytré technologie, které potřebujete k vytváření toho nejlepšího obsahu, ať už vás okolnosti zavedou kamkoli.

Rozšiřte své kreativní možnosti
Použijte různé objektivy a změňte svou perspektivu. Fotoaparát EOS M50 Mark II využívá naši řadu objektivů EF-M a při použití upevňovacího adaptéru Canon EF-EOS M je také kompatibilní s více než 70 objektivy řad EF a EF-S. Připojte externí mikrofon přes 3,5mm zdířku a získejte skvělý zvuk nebo použijte blesk Speedlite ke kreativnímu osvětlení.

Vysílejte živě do celého světa
Streamujte živě záběry v úžasné kvalitě přímo do služby YouTube pomocí připojení sítě Wi-Fi1, aniž byste potřebovali počítač. Nebo pro zachycení živého záznamu připojte čistý výstup z rozhraní HDMI fotoaparátu ke kartě. Fotoaparát EOS M50 Mark II lze pomocí našeho softwaru EOS Webcam Utility proměnit ve skvělou webovou kamerou.

Profesionální videa, která vás odliší od ostatních tvůrců
Když pořizujete záběry pro následné úpravy, fotoaparát EOS M50 Mark II zachytí ohromující video a zvuk, které si vaše publikum zamiluje.

» Automatické zaostřování na oči/obličej
Když natáčíte sebe nebo kohokoli jiného, automatické zaostřování na oči/obličej vám kromě technologie Dual Pixel CMOS AF zajistí dokonale ostrý vzhled, i když se budete pohybovat, takže se můžete chovat naprosto přirozeně.
» Samospoušť pro videa
Naše funkce samospouště pro videa zajistí, že fotoaparát začne snímat, až budete připraveni, nikoli když dosáhnete na tlačítko.
» Automatické překódování
Důležitou součástí přípravy obsahu pro online sledování je převod videí z jednoho formátu do druhého. Fotoaparát EOS M50 Mark II to zvládne při přenosu záznamu do chytrého zařízení, čímž velmi výrazně urychlí váš pracovní postup.

OBSAH BALENÍ:
tělo, krytka R-F-4, řemínek, nabíječka LC-E12E, aku LP-E12, AC kabel, objektiv EF-M15-45 (+krytka E-49, zadní krytka EB), stativ Joby, HDMI-HDMI Micro kabel, HDMI konvertor, mikrofon, DC-kalel DR-E12, adaptér CA-PS700, uživatelská příručka

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 4728C037
Obecné informace
Typ fotoaparátu kompakt s výměnným objektivem
Doporučená kategorie vloger, začátečník
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Materiál těla plast
Snímací čip
24.1 Mpx
APS-C
CMOS
22,3 × 14,9 mm
JPEG, RAW
100
51200
Objektiv
EF-M
1
Ano
Ne
Ne
15 mm
45 mm
3.5 – 6.3 f/
Průměr závitu objektivu 49
Ne
25 cm
25 cm
Režimy a funkce
10 sn./s
10 s
Ano
Ano
Externí blesk Ano
Ano
28
Procesor Digic 8, video 4K a HD 720p120, Dual Pixel Coms AF Eye Detect AF
Zaostřování a měření scény
Systém ostření jednotlivý AF + MF
Ano
automatické
−3 až +3 EV v krocích po 1/3 EV
1/4 000 s
30 s
Displej a hledáček
elektronický
100 %
2360000 px
7.5 cm
1040000 px
Ano
Ano
Rozhraní
Konektory USB Micro, HDMI Micro, IEEE (FireWire)
Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Záznam videa
4K (3840 × 2160) px
25
MP4
Paměť
Ano
SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity), SD Card
Další parametry
Ano
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.6 cm
Výška výrobku 8.8 cm
Hloubka výrobku 5.9 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 2.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu