Digitální fotoaparát Canon PowerShot G1 X Mark II černý

Značka: Canon , Kategorie: Základní kompakty
Kód zboží: CANPSG1XMARKII

Kompaktlní fotoaparát, 5x optický zoom, CMOS snímač 12,8 Mpx, světelnost objektivu f/2.0 – 3.9, LCD 7,5 cm polohovatelný displej, video Full HD (1920x1080), optická stabilizace, Wi-Fi, NFC

Zjistit dostupnost

Canon PowerShot G1 Mark II, černá

Milujete fotografování, ale nechcete s sebou všude brát těžkou zrcadlovku, která spolu s příslušenstvím zabírá celý batoh? Výborným řešením je kompakt G1 Mark II. Ten v sobě skrývá funkce a kvality, jež se můžou rovnat se zrcadlovkou. Nicméně tyto vlastnosti jsou ukryty v těle, jenž odpovídá malému a lehkému kompaktu.

Základ fotoaparátu tvoří velký snímač CMOS. Umožňuje vám vybrat si z různých poměrů stran. To oceníte vždy, když budete chtít vytvářet působivé fotografie v závislosti na scenérii. Pro nádherná panoramata je výhodnější zvolit širokoúhlý formát, zatímco u skupinových fotografií se lidé lépe skládají do prostoru, který pokrývá menší poměr stran.

Mimo fotografie máte možnost natáčet kvalitní Full HD videa. I zde platí, že se jejich úroveň pohybuje stejně vysoko jako u zrcadlovek. K profesionálně rozostřenému pozadí a skvěle zaostřenému objektu pomůže kreativní hloubka ostrosti, jíž navolíte pomocí rychlého 24mm objektivu s 5× zoomem a clony s devíti lamelami.

Ergonomický tvar
Tělo přístroje je nejen nádherně vypadající, ale také uživatelsky příjemné. Ergonomický tvar vám přesně padne do ruky, posílí váš úchyt a umožní vynikající manipulaci s přístrojem.

Pokrytí všech úhlů
Na zadní stěně přístroje je umístěn kvalitní dotykový LCD displej. S využitím reprodukce sRGB barev nabízí barevnou přesnost, čistotu obrazu a kontrast, jenž dá vyniknout detailům. Displej je výsuvný a snadno ovladatelný, dopřeje vám proto snadné a rychlé snímání i z neobvyklých úhlů.

Individuální styl
Fotoaparát je vyroben přímo pro vás. Mimo ergonomický tvar se pyšní vysokou přizpůsobivostí uživateli. Můžete si přidávat často používané funkce do uživatelské nabídky, odkud je v případě potřeby snadno aktivujete. Různá nastavení lze naprogramovat také do dvou ovládacích kroužků nacházejících se okolo objektivu.

Dálkové ovládání
Pomocí Wi-Fi propojíte bez obtíží přístroj s kompatibilním chytrým telefonem nebo tabletem. Po připojení budete mít možnost fotoaparát ovládat na dálku přes mobilní zařízení, a to do vzdálenosti až 5 metrů.

Skvělý výkon za slabého osvětlení
Citlivost ISO lze navolit až na úroveň 12 800, aniž byste museli řešit nechtěný šum. HS systém se spolu s kvalitním objektivem postará o získání dostatečného množství světla z okolí. Vás po zmáčknutí spouště čeká výsledek, který vám vyrazí dech.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla plast, kov
Závit na stativ Ano
Snímací čip
CMOS
12,8 Mpx
JPEG, RAW
Objektiv
5 x
12.5 mm
62.5 mm
Ano
2.0 – 3.9
100
12800
Režimy a funkce
5.2 sn./s
Displej a hledáček
bez hledáčku
7.5 cm
1040000 pix
Ano
Rozhraní
Ne
Ano
Ano
Ne
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
černá
Další parametry
Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.7 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 14.7 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu