Digitální fotoaparát Canon PowerShot G1 X Mark II černý

Značka: Canon , Kategorie: Základní kompakty
Kód zboží: CANPSG1XMARKII

Kompaktlní fotoaparát, 5x optický zoom, CMOS snímač 12,8 Mpx, světelnost objektivu f/2.0 – 3.9, LCD 7,5 cm polohovatelný displej, video Full HD (1920x1080), optická stabilizace, Wi-Fi, NFC

Zjistit dostupnost

Canon PowerShot G1 Mark II, černá

Milujete fotografování, ale nechcete s sebou všude brát těžkou zrcadlovku, která spolu s příslušenstvím zabírá celý batoh? Výborným řešením je kompakt G1 Mark II. Ten v sobě skrývá funkce a kvality, jež se můžou rovnat se zrcadlovkou. Nicméně tyto vlastnosti jsou ukryty v těle, jenž odpovídá malému a lehkému kompaktu.

Základ fotoaparátu tvoří velký snímač CMOS. Umožňuje vám vybrat si z různých poměrů stran. To oceníte vždy, když budete chtít vytvářet působivé fotografie v závislosti na scenérii. Pro nádherná panoramata je výhodnější zvolit širokoúhlý formát, zatímco u skupinových fotografií se lidé lépe skládají do prostoru, který pokrývá menší poměr stran.

Mimo fotografie máte možnost natáčet kvalitní Full HD videa. I zde platí, že se jejich úroveň pohybuje stejně vysoko jako u zrcadlovek. K profesionálně rozostřenému pozadí a skvěle zaostřenému objektu pomůže kreativní hloubka ostrosti, jíž navolíte pomocí rychlého 24mm objektivu s 5× zoomem a clony s devíti lamelami.

Ergonomický tvar
Tělo přístroje je nejen nádherně vypadající, ale také uživatelsky příjemné. Ergonomický tvar vám přesně padne do ruky, posílí váš úchyt a umožní vynikající manipulaci s přístrojem.

Pokrytí všech úhlů
Na zadní stěně přístroje je umístěn kvalitní dotykový LCD displej. S využitím reprodukce sRGB barev nabízí barevnou přesnost, čistotu obrazu a kontrast, jenž dá vyniknout detailům. Displej je výsuvný a snadno ovladatelný, dopřeje vám proto snadné a rychlé snímání i z neobvyklých úhlů.

Individuální styl
Fotoaparát je vyroben přímo pro vás. Mimo ergonomický tvar se pyšní vysokou přizpůsobivostí uživateli. Můžete si přidávat často používané funkce do uživatelské nabídky, odkud je v případě potřeby snadno aktivujete. Různá nastavení lze naprogramovat také do dvou ovládacích kroužků nacházejících se okolo objektivu.

Dálkové ovládání
Pomocí Wi-Fi propojíte bez obtíží přístroj s kompatibilním chytrým telefonem nebo tabletem. Po připojení budete mít možnost fotoaparát ovládat na dálku přes mobilní zařízení, a to do vzdálenosti až 5 metrů.

Skvělý výkon za slabého osvětlení
Citlivost ISO lze navolit až na úroveň 12 800, aniž byste museli řešit nechtěný šum. HS systém se spolu s kvalitním objektivem postará o získání dostatečného množství světla z okolí. Vás po zmáčknutí spouště čeká výsledek, který vám vyrazí dech.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla kov, plast
Závit na stativ Ano
Snímací čip
CMOS
12.8 Mpx
RAW, JPEG
Objektiv
5 x
12.5 mm
62.5 mm
Ano
2.0 – 3.9
100
12800
Režimy a funkce
5.2 sn./s
Displej a hledáček
bez hledáčku
7.5 cm
1040000 pix
Ano
Rozhraní
Ne
Ano
Ano
Ne
Záznam videa
Full HD (1920x1080)
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
černá
Další parametry
Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.7 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 14.7 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací