Digitální fotoaparát Canon PowerShot G7X Mark II (1066C002) černý (vrácené zboží 8800256222)

bazar
Značka: Canon , Kategorie:
Kód zboží: -9022177

Bazar - vrácené zboží 8800256222

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800256222

Malý, ale výkonný fotoaparát

Patříte mezi ty, co by rádi u sebe měli fotoaparát, který se svou velikostí vejde do kapsy u kabátu, či do malé kabelky a zároveň vyniká vlastnostmi velkých zrcadlovek? Tyto požadavky přesně splňuje nový digitální fotoaparát Canon PowerShot G7X Mark II. Výrobci si s tímto modelem skutečně dali záležet. Má spoustu předností, které oceníte a určitě si jej zamilujete.


Skvělý výkon a rozlišení až 20,1 Mpx

Jedna z hlavních předností, kterou se digitální fotoaparát Canon PowerShot G7X Mark II pyšní je kvalita snímku. Snímač typu CMOS velikosti 1" nabízí skvělý výkon a rozlišení fotografie až 20,1 Mpx. Vaše snímky tak můžete ořezávat či tisknout na velké formáty bez jakékoliv ztráty kvality. Formát RAW vám také umožní širokou škálu postprodukčních úprav obrazu.


Příjemná ergonomie a ovládání

Již na první pohled fotoaparát působí svým designem velice zajímavě a kvalitně. Vkusné kovové tělo jej ochrání od nárazů, na výklopném 7,5 cm velkém LCD displeji o rozlišení 1 040 000 bodů skvěle zobrazuje veškeré údaje expozice a příjemně se s ním komponuje. Dotykové ovládání je intuitivní a rychlé. Navíc máte možnost na obrazovce dotykem vybírat automatický zaostřovací bod, což oceníte před jakoukoliv svižnou situací.


Dokonalý i za špatného světla

Pro každou vámi vytvořenou fotografii je důležité mít dostatek světla, které dopadá na čip. Málo světelné objektivy jsou proto omezené a ne vždy svým majitelům udělají radost. Zabudovaný objektiv digitálního fotoaparátu Canon PowerShot G7X Mark II ale vyniká výbornou světelností f1,8-2,8. Překvapí vás i v těch nejnáročnějších situacích. V kombinaci s variabilní citlivostí čipu si bohatě vystačíte i s nočním svitem pouličních lamp.


Univerzální objektiv s nádherným „bokehem“

Další věc, kterou na objektivu oceníte je jeho univerzálnost. Optický zoom o hodnotách 24-100 mm vám umožní fotografovat jak širokoúhlé snímky krajiny, skvělé portréty či detaily na vzdálenější objekty. Vyznačuje se skvělou clonou s 9 lamelami, čímž vytváří nádherný „bokeh“ v rozostřeném pozadí snímku. Při úplném zoomu se přirozeně oddělí pozadí od fotografovaného objektu a vytvoří se tak nádherná perspektiva.


Videa o rozlišení Full HD

Rádi natáčíte videa, ale nemáte vždy po ruce přístroj, na který je zaznamenat? Společně s fotoaparát Canonem PowerShot G7X Mark II můžete vytvářet videosekvence o rozlišení Full HD. Ve spojení se zabudovaným objektivem je skutečně radost tvořit. Mimo jiné také můžete přidávat efekty jako Miniatura, Olejomalba obraz, Noční scéna z ruky a další a tvořit tak osobitý styl vašich výsledných filmů.


Rychlé sekvenční snímání

Zachytit pohyb rychlé akce je často složité. Pomocí vysokorychlostního 31bodového automatického zaostřování, které zakrývá velkou část záběru, budete vždy ve střehu. Výběr jednotlivých bodů jednoduše potvrdíte na dotykové obrazovce. Digitální fotoaparát Canon PowerShot G7X Mark II také dokáže fotit rychlostí 8 snímků za sekundu, takže vám nikdy neunikne žádný důležitý okamžik.


Spolehlivý stabilizátor obrazu

Fotografování z ruky má bohužel nevýhodu roztřesení. Proto výrobci tohoto modelu zabudovali inteligentní optický stabilizátor obrazu a nebudete se muset bát, že by vaše snímky zničilo rozklepání. V každé situaci by měl být obraz ostrý jak břitva i při slabém osvětlení a při maximálním zoomu. V pěti osách budou úžasně stabilní i vaše videa.

Vráceno - Použito

Stejná kreativita jako u digitálních jednookých zrcadlovek v konektivním kompaktním fotoaparátu s velkým snímačem
Zásluhou snímače typu 1,0", objektivu Canon s vysokou světelností f/1,8–2,8 a skvělého zpracování procesorem DIGIC 7 tento kapesní kompaktní fotoaparát s velkým snímačem nabízí stejnou kreativitu jako digitální jednooké zrcadlovky pro fotografie i filmy v rozlišení Full HD.

Výhody

  • Cestujte nalehko a zachyťte každý okamžik
  • Vše, co potřebujete pro vynikající filmy
  • Snadné připojení, sdílení a zálohování
  • Dokonalý pro nejnádhernější okamžiky – ve dne nebo v noci
  • Jednoduchý nebo pokročilý podle přánít

Skvělé snímky za každého osvětlení
Užijte si nádherné, ostré a čisté snímky v každém světle zásluhou systému HS System, který spojuje podsvětlený 20,1MP snímač CMOS typu 1,0 s mimořádným výkonem zpracování procesoru DIGIC 7.

Úžasně přesná optika
Úžasně přesná optika Canon s objektivem 24 mm s vysokou světelností f/1,8–2,8, 4,2× optickým zoomem a rozsahem citlivosti ISO až do ISO 12800 zajišťuje jedinečné snímky v každé situaci.

Výkonný optický stabilizátor obrazu
Pořizujte nádherně ostré fotografie a stabilní filmy zásluhou inteligentního optického stabilizátoru obrazu s rozsahem 4 EV a technologií Dual Sensing IS.

Zdokonalené zpracování
Pořizujte vysoce kvalitní snímky typu JPEG v obtížných podmínkách se slabým osvětlením zásluhou vybroušeného zpracování procesorem DIGIC 7 a zažijte korekci lomu světla a funkci Auto Lighting Optimizer (Automatická optimalizace jasu) přímo ve fotoaparátu jako u řady EOS.

Kontinuální snímání
Zachyťte spontánnost kolem sebe pomocí mimořádně rychlého spuštění a automatického zaostřování s 31 body a rychlou odezvou nebo zachyťte akci použitím souvislého fotografování rychlostí 8 sn./s, dokonce i pro typ RAW.

Neomezená kreativita
Vyjádřete se bezmeznými způsoby pomocí kreativního ovládání clony, rychlosti závěrky a citlivosti ISO v režimu Film ručně.

Stabilní filmové záznamy, dokonce i při pohybu
Pořiďte neuvěřitelně stabilní filmový záznam při plném zoomu, dokonce i při sledování rychle se pohybujících objektů nebo za pohybu, zásluhou pětiosého pokročilého dynamického IS, který působí proti rozhýbání fotoaparátu, a automatické vodováhy zajišťující rovné horizonty.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
OBRAZOVÝ SNÍMAČ
Typ CMOS typu back-illuminated 1,0"
Efektivní pixely Přibližně 20,1 MP (poměr stran 3:2) 1
Pixely efektivní / celkem Přibližně 20,9 MP
Typ barevného filtru Primární barvy

OBRAZOVÝ PROCESOR
Typ Procesor DIGIC 7

OBJEKTIV
Ohnisková vzdálenost 8,8 až 36,8 mm (ekvivalent pro 35mm film: 24 až 100 mm)
Zoom Optický 4,2×
ZoomPlus 8,4×
Digitální přibližně 4× (s funkcí digitálního telekonvertoru přibl. 1,6násobný až 2,0násobný1)
Kombinovaný přibl. 17×
Světelnost f/1,8 až f/2,8
Konstrukce 11 prvků v 9 skupinách (1 oboustranná asférická čočka, 1 jednostranná asférická čočka UA, 1 jednostranná asférická čočka a 1 čočka UD)
Stabilizace obrazu Ano (typ s posunem objektivu), přibližně 4 EV 1.
Inteligentní IS s propracovaným dynamickým IS a automatickou úrovní pro 5 os

ZAOSTŘOVÁNÍ
Typ TTL
Systém automatického zaostřování / AF body AiAF (31bodové, detekce obličeje nebo automatické zaostřování dotykem s výběrem a sledováním objektu nebo obličeje), 1bodové automatické zaostřování (je dostupná libovolná pozice nebo pevně nastavené na střed)
Režimy automatického zaostřování (AF) Po snímcích, souvislé, průběžné automatické zaostřování a expozice (Servo AF/AE)1, AF na dotek
Volba AF bodu Velikost (normální, malé)
Blokování AF Ano, prostřednictvím tlačítek s přizpůsobitelnou funkcí
Pomocné světlo AF Ano
Ruční zaostřování Ano, navíc zvýraznění obrysů při ručním zaostřování
Bracketing zaostřování Ano
Nejmenší zaostřitelná vzdálenost 5 cm (krátké ohnisko) od přední strany objektivu
40 cm (dlouhé ohnisko) od přední strany objektivu

ŘÍZENÍ EXPOZICE
Režimy měření Poměrové (propojeno na rámeček automatického zaostřování detekce obličeje), celoplošné se zdůrazněným středem, bodové
Blokování AE Ano
Kompenzace expozice ±3 EV v krocích po 1/3 EV
Automatická optimalizace jasu Filtr ND (3 EV) – zapnuto/automaticky/vypnuto 1
Automatický bracketing expozice (AEB)
1/3 až 2 EV v krocích po 1/3 EV
Citlivost ISO 125, 160, 200, 250, 320, 400, 500, 640, 800, 1000, 1250, 1600, 2000, 2500, 3200, 4000, 5000, 6400, 8000, 10000, 128001
Automatické nastavení citlivosti ISO: 125 až 12 800 (možnost nastavit max. citlivost ISO a rychlost změn)

ZÁVĚRKA
Rychlost 1–1/2 000 s (výchozí nastavení)
1/8–1/2000 s (režim Film)
Dlouhá expozice (BULB), 15–1/2 000 s (celkový rozsah – liší se podle režimu fotografování) 1

VYVÁŽENÍ BÍLÉ
Typ TTL
Nastavení Automatické (včetně vyvážení bílé při detekci obličeje), Denní světlo, Stín, Zataženo, Žárovka, Zářivka, Zářivka H, Blesk, Pod vodou, Nastavení Kelvinů, Uživatelské nastavení 1, Uživatelské nastavení 2
Kompenzace vyvážení bílé
Kompenzace vyvážení bílé v režimu Pod vodou, úprava barev v režimu Hvězda

BAREVNÁ MATICE
Typ sRGB

DISPLEJ LCD
Displej Otočný displej LCD (TFT) s dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0"). Poměr stran 3:2. Přibližně 1 040 000 bodů. Kapacitní typ, reprodukce barev sRGB
Pokrytí Přibližně 100%
Výkon Možnost nastavení pěti úrovní.
K dispozici režim nočního zobrazení

BLESK
Režimy Auto, Manuální blesk zap./vyp., Pomalá synchronizace
Nízká rychlost synchronizace Ano. Nejvyšší rychlost 1/2 000 s
Redukce jevu červených očí Ano
Kompenzace expozice s bleskem +/- 2 EV v krocích po 1/3 EV. Expozice s bleskem a detekcí obličeje, Bezpečná expozice s bleskem
Blokování expozice s bleskem Ano
Ruční nastavení napájení 3 úrovně s vestavěným bleskem
Synchronizace na druhou lamelu Ano
Rozsah vestavěného blesku 50 cm až 7,0 m (W) / 40 cm až 4,0 m (T)
Externí blesk Vysoce výkonný blesk Canon HF-DC2

BLESK
Režimy Auto, Manuální blesk zap./vyp., Pomalá synchronizace
Nízká rychlost synchronizace Ano. Nejvyšší rychlost 1/2 000 s
Redukce jevu červených očí Ano
Kompenzace expozice s bleskem +/- 2 EV v krocích po 1/3 EV. Expozice s bleskem a detekcí obličeje, Bezpečná expozice s bleskem
Blokování expozice s bleskem Ano
Ruční nastavení napájení 3 úrovně s vestavěným bleskem
Synchronizace na druhou lamelu Ano
Rozsah vestavěného blesku 50 cm až 7,0 m (W) / 40 cm až 4,0 m (T)
Externí blesk Vysoce výkonný blesk Canon HF-DC2

FOTOGRAFOVÁNÍ
Režimy Smart Auto (58 detekovaných scén), Programová automatická expozice, Automatická expozice s předvolbou času, Automatická expozice s předvolbou clony, Ruční, Uživatelské nastavení, Hybrid Auto, Kreativní záběr, Speciální scéna (Portrét, Autoportrét, Panorámování, Hvězda (Portrét s hvězdami, Noční obloha s hvězdami, Stopy hvězd, Portrét s hvězdami, Časosběrný film o hvězdách), Noční scéna z ruky, Vysoký dynamický rozsah, Efekt Olejomalba, Efekt Akvarel, Efekt Miniatura, Efekt Levný fotoaparát, Rozostření pozadí, Měkké ostření, ČB zrnitý, Pod vodou, Ohňostroj), Standardní film, Krátký klip, Film ručně, Časosběrný film, Film iFrame
Fotografické efekty Styly Picture Style (Automatický, Standardní, Portrét, Krajina, Jemný detail, Neutrální, Věrný, Černobílý, Uživatelem definovaný 3× (Ostrost (Intenzita, Jemnost, Práh), Kontrast, Sytost barev, Barevný tón, Efekt Filtrování, Tónování))
Režimy řízení Po snímcích, Automatické řízení, Souvislé, Souvislé s automatickým zaostřováním, Samospoušť
Sekvenční fotografování Přibližně 8,0 snímku/s pro až 19 snímků ve formátu RAW a 30snímků ve formátu JPEG
s AF: přibližně 5,4 snímku/s až pro 46 snímků ve formátu JPEG
12

ZÁZNAMOVÉ PIXELY / KOMPRESE
Velikost snímku 3:2 – (RAW, L) 5 472 × 3 648, (M) 3 648 × 2432, (S1) 2 736 × 1 824, (S2) 2 400 × 1 600
4:3 – (RAW, L) 4 864 × 3 648, (M) 3248 × 2432, (S1) 2 432 × 1 824, (S2) 2 112 × 1 600
16:9 – (RAW, L) 5 472 × 3 072, (M) 3 648 × 2 048, (S1) 2 736 × 1 536, (S2) 2 400 × 1 344
1:1 – (RAW, L) 3 648 × 3 648, (M) 2 432 × 2 432, (S1) 1 824 × 1 824, (S2) 1 600 × 1 600
K dispozici zpracování snímků typu RAW a změna velikosti přímo ve fotoaparátu
Komprese RAW, nízká, normální
Filmy (Full HD) 1 920 × 1 080, 59,94 / 50 / 29,97 / 25 / 23,98 sn./s
(HD) 1 280 × 720, 29,97 / 25 sn./s
(L) 640 × 480, 29,97 / 25 sn./s
Délka filmů (Full HD a HD) Až 4 GB nebo 29 min 59 s 1
(L) až 4 GB nebo 1 hodina 2

TYPY SOUBORŮ
Typ snímku Komprese JPEG (kompatibilní se standardem Exif 2.3 [Exif Print]) / standard DCF (Design rule for Camera File system) a kompatibilní s formátem DPOF verze 1.1, RAW (14bitový, Canon original RAW 2. verze), RAW + JPEG
Filmy MP4 [obraz: MPEG-4 AVC / H.264, zvuk: MPEG-4 AAC-LC (stereofonní)]
iFrame

PŘÍMÝ TISK
Tiskárny Canon Kompaktní fototiskárny Canon SELPHY a inkoustové tiskárny Canon podporující standard PictBridge
PictBridge Ano (přes rozhraní USB nebo bezdrátovou síť LAN)

DALŠÍ FUNKCE
GPS GPS přes mobilní telefon (po připojení ke kompatibilnímu smartphonu)
Korekce jevu červených očí Ano, během fotografování a přehrávání
Můj fotoaparát / moje menu Možnost přizpůsobení nabídky Má nabídka
Inteligentní polohový senzor Ano
Histogram Ano
Zoom při přehrávání Ano
Samospoušť Přibližně 2 s, 10 s nebo uživatelská
Nabídka jazyků Angličtina, němčina, francouzština, nizozemština, dánština, finština, italština, řečtina, norština, portugalština, ruština, švédština, španělština, ukrajinština, polština, čeština, maďarština, turečtina, zjednodušená čínština, čínština (tradiční), japonština, korejština, thajština, arabština, rumunština, farsí, hindština, malajština, indonéština, vietnamština, hebrejština

ROZHRANÍ
Počítač Speciální konektor Hi-Speed USB (kompatibilní s Mini-B)
Ostatní Konektor HDMI Micro (typ D)
Počítač/ostatní Bezdrátová síť Wi-Fi (IEEE802.11 b/g/n), (pouze 2,4 GHz), s podporou dynamického NFC1

PAMĚŤOVÁ KARTA
Typ SD, SDHC, SDXC (kompatibilní s rychlostní třídou 1 UHS)

PODPOROVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM
Počítač PC a Macintosh Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 1
Mac OS X 10.9 / 10.10 / 10.11
Pro připojení k počítači prostřednictvím bezdrátové sítě:
Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
Mac OS X 10.9 / 10.10
Pro aplikaci Image Transfer Utility:
Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
Mac OS X 10.9 / 10.10 / 10.11

SOFTWARE
Ostatní CameraWindow DC
Map Utility
Image Transfer Utility
Aplikace Camera Connect je dostupná na zařízeních se systémem iOS nebo Android
Manipulace se snímky Digital Photo Professional pro úpravu snímků RAW

ZDROJ NAPÁJENÍ
Baterie Dobíjecí lithium-iontová baterie NB-13L (baterie i nabíječka jsou součástí dodávky)
Životnost baterie Přibližně 240 snímků
Síťové napájení Nabíjení přes rozhraní USB je možné s kompaktním napájecím adaptérem CA-DC30E 1 nebo jinými obvyklými způsoby nabíjení přes rozhraní USB

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pouzdra / řemínky Měkké pouzdro DCC-1880
Organizér příslušenství PowerShot
Vodotěsné / klimaticky odolné pouzdro Vodotěsné pouzdro (40 m) WP-DC55
Blesk Vysoce výkonný blesk Canon HF-DC2
Napájení a nabíječka baterií Kompaktní napájecí adaptér CA-DC30E
Nabíječka baterií CB-2LHE
Dobíjecí lithium-iontová baterie NB-13L
Ostatní Propojovací kabel IFC-600PCU

FYZICKÉ ÚDAJE
Provozní prostředí 0 až 40 °C, 10 až 90% vlhkost
Rozměry (Š × V × H) 105,5 × 60,9 × 42,0 mm
Hmotnost Přibližně 319 g (včetně baterie a paměťové karty)

Záruka 24 měsíců
Partnumber 1066C002
Obecné informace
CANON AKCE Letní CashBack
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Snímací čip
CMOS
20,1 Mpx
RAW, JPEG
Objektiv
4.2 x
4 x
24 mm
100 mm
Ano
1.8 – 2.8
12800
Režimy a funkce
8 sn./s
Displej a hledáček
bez hledáčku
7.5 cm
naklápěcí
Rozhraní
Ne
Ano
Ano
Ne
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
černá
Další parametry
Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.6 cm
Výška výrobku 6.1 cm
Hloubka výrobku 4.2 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.2 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 15.1 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu