Digitální fotoaparát Fujifilm X-T30 II černý

Značka: Fujifilm , Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem
Kód zboží: FUJXT302

Bezzrcadlovka, APS-C X-Trans CMOS 4 snímač 26,1Mpx, bajonet FUJIFILM X mount, video 4K (3840x2160)/30 fps, citlivost (ISO) až 51 200, LCD 7,6 cm dotykový polohovatelný displej, Wi-Fi, hmotnost 0,38 kg

Naše cena s DPH:

19 990

Na splátky od: 2199 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Nastavitelná nastavení
X-T30 II usnadňuje vytváření vlastního osobitého vizuálního stylu kombinací filmových simulací s dalšími efekty, včetně textury zrna filmu, hloubky barev, jasnosti, ostrosti a tónů zvýraznění a stínů. Všechna tato nastavení jsou živě zobrazena v elektronickém hledáčku a na dotykové obrazovce LCD, takže můžete vytvářet efektní efekty a ukládat je jako předvolby.

Nejlepší automatické zaostřování ve své třídě
Pokročilé automatické zaostřování fotoaparátu X-T30 II využívá hustě uspořádané pixely fázové detekce a pokročilé algoritmy k dosažení nejlepšího automatického zaostřování ve své třídě. Díky rychlosti puchýřů a práci napříč rámem zajišťuje X-T30 II perfektní vybavení pro každou příležitost.

Funkce filmu
Mnoho dnešních kamer má video výstup 4K, ale X-T30 II jedinečně pořizuje záběry převzorkované z původního signálu 6K. To znamená, že fotoaparát poskytuje záběry ve vysokém rozlišení s relativně nízkým šumem a ohromující ostrostí. Podporuje také filmování ve formátu DCI s poměrem stran 17:9 pro vysoce kvalitní filmový vzhled.
Bezkonkurenční barevná věda společnosti Fujifilm prospívá i videu. Při vytváření filmů můžete použít kteroukoli z 18 různých simulací filmu X-T30 II a přidat tak svému záběru vlastní osobitý vzhled, včetně ETERNA, filmového skladu filmů používaného v mnoha filmových mistrovských dílech.

Vysokorychlostní záběry Full HD 240p
X-T30 II zaznamenává vysokorychlostní filmy ve Full HD při 240 fps. Přehrává se normální rychlostí a výsledkem jsou plynulé a vysoce kvalitní záběry s až 10násobným zpomaleným efektem.

Vylepšené detaily
Pro větší flexibilitu postprodukce podporuje X-T30 II formát videa F-Log, který vám umožňuje nahrávat filmy se širokým dynamickým rozsahem a vylepšovat detaily ve světlech a stínech. Použití funkce F-Log View Assist při nahrávání vám také poskytne ekvivalentní náhled BT.709 na LCD monitoru, což vám pomůže s vizualizací, jak může vypadat úprava.

Kompatibilita se smartphony
Nainstalujte si do svého smartphonu nebo tabletu bezplatnou aplikaci FUJIFILM Camera Remote a budete moci odesílat snímky z fotoaparátu do chytrých zařízení, ovládat nastavení expozice a dálkově spouštět spoušť. Aplikace může také pomoci při ukládání dat komprimací obrázků až na 3 MB při jejich přenosu. Spárování fotoaparátu přes Bluetooth vám umožňuje naplánovat přenos snímků z fotoaparátu do vašeho zařízení, když se nepoužívá. Můžete také povolit upozornění na aktualizace firmwaru, poté je stáhnout a nainstalovat na dálku, aniž byste potřebovali počítač.

Vysokorychlostní souvislé rámování
Potřebujete řešit rychle se pohybující předměty? X-T30 II má záda. Mezi mechanickou závěrkou 8 snímků za sekundu a elektronickou závěrkou 20 snímků za sekundu máte krok s akcí na dosah. A pokud potřebujete ještě vyšší rychlost, elektronickou závěrku lze zrychlit na 30 snímků za sekundu, s mírným oříznutím pohledu.

Režim AUTO
Vylepšený automatický režim fotoaparátu X-T30 II využívá nejnovější technologie k zajištění dokonalé kvality obrazu. Krajiny jsou jasnější a živější, portréty jsou krásně přirozené a scény v protisvětle jsou méně náchylné ke ztrátě detailů ve světlech a stínech, což přináší hvězdné výsledky přímo z fotoaparátu.

Režim ovládání
Díky intuitivnímu ovládání vám X-T30 II umožňuje rychle přepínat mezi expozičními režimy, a to jednoduše nastavením kombinace voliče rychlosti závěrky a clonového kroužku na objektivu. Volič kompenzace expozice vám také umožňuje upravit expozici až o ± 5 EV*.

  • Při použití voliče v poloze C.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Materiál těla plast, kov
Snímací čip
26.1 Mpx
APS-C
X-Trans CMOS 4
Velikost snímače (CSC) 23,5 × 15,6 mm
JPEG, RAW
80
51200
Objektiv
Bajonet FUJIFILM X mount
pouze tělo
Stabilizace snímače Ne
Režimy a funkce
30 sn./s
2 s
Interní blesk Ano
Nastavení interního blesku v EV Ano
Ano
Ano
18
Zaostřování a měření scény
Systém ostření AF Tracking, kontinuální AF, manuální zaostřování, jednotlivý AF
Ano
s výběrem světelného zdroje, manuální, automatické
−5 až +5 EV v krocích po 1/3 EV
1/32 000 s
B (dle stisku spouště) s
Displej a hledáček
elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 2360000 pxl
7.6 cm
1620000 pxl
Ano
Ano
Rozhraní
Konektory HDMI Micro, USB C, mikrofon
Ano
Ano
Ne
Podpora přímého tisku Ano
Ne
Záznam videa
4K (3840 × 2160)
Hodnota fps 30
MP4, MOV
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SDHC (SD High-Capacity), SD Card, SDXC (SD Extended-capacity)
Další parametry
Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.8 cm
Výška výrobku 8.3 cm
Hloubka výrobku 4.7 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.5 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 17.7 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu