Digitální fotoaparát Nikon Coolpix A10 černý (vrácené zboží 8800021821)

bazar
Značka: Nikon , Kategorie: Základní kompakty
Kód zboží: -9073074

Bazar - vrácené zboží 8800021821

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800021821

Intuitivní fotoaparát do rodiny


Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla. Pokud se chystáte koupit si fotoaparát a víte, že jej budete používat pro zachycení události v rodině, na výletech, nebo jen tak pro zábavu, je pro vás Nikon Coolpix A10 jako stvořený. Tento digitální fotoaparát je se svým snadným a intuitivním ovládáním určen pro nejširší okruh uživatelů, schopném vytvářet vynikající snímky ve všech nejběžnějších situacích.


Zvěčněte pomíjivé události


Nezáleží na tom, jestli rádi fotíte v interiéru, venku, za pohybu či ve statické poloze. Nikon Coolpix A10 se snadno přizpůsobí vašim potřebám a se snímanou scénou si dokáže dokonale pohrát. Spolu s intuitivním ovládáním máte po ruce vynikající obrazový snímač CCD s rozlišením 16,1 milionu efektivních pixelů a velký rozsah ohniskových vzdáleností díky objektivu Nikkor (26-130 mm). S 5x optickým zoomem bez problémů pořídíte kvalitní snímky vzdálených objektů bez náznaku rozmazání, stejně jako skupinových snímků s přáteli.

Monitor pro zachycení všeho podstatného


Vadil vám u staršího fotoaparátu malý monitor? Ačkoliv to nemá nic společného se schopností pořizovat kvalitní snímky, jistě souhlasíte, že větší displej vždy umožňuje lepší zacílení a pořízení výsledku, s nímž jsme spokojeni. Proto je Coolpix A10 vybaven rozměrným LCD displejem s úhlopříčkou 6,7 cm (2,7") s potenciálem zobrazení až 230 000 pixelů. Ať už pořizujete snímky nebo videozáznamy, vždy vás při přehrávání čeká jasný a čistý obraz. Příjemné ovládání zajistí přehledné rozmístění tlačítek a komfortní grip pro lepší držení.

Uplatněte svou kreativitu


K dispozici máte celou řadu vychytávek, které můžete využít pro svůj tvůrčí rozlet. Nejde jen o víceméně klasické rychlé úpravy v podobě Rybího oka, Efektu miniatury či dětského fotoaparátu, ale i speciální efekty, které dokáží například na jediném snímku zachycovat objekt a jeho zrcadlový obraz, nebo zobrazovat jedinou barvu na jinak černobílém snímku. Kromě toho je přístroj vybaven 15 automatickými programy pro unikátní snímací podmínky.Obzvláště atraktivní je režim Inteligentní portrét, jež dokáže například detekovat úsměv při samospoušti a následně vytvořit snímek, nebo vyslat varovný signál, pokud snímač zaregistroval mrknutí fotografované osoby během expozice, a doporučit tak akci opakovat. Součástí režimu je detekce tváří pro optimalizaci expozice různých odstínů pleti.


Pro filmařské začátečníky


Máte rádi pořizování snímků pohybujících se zvířat, dětí či různých objektů? Pak pro vás režim „videokamery“ bude mít obzvláště důležitý význam. Snadno si jej navolíte pouhým přepnutím tlačítka, a pakliže si budete přát, můžete střídavě vytvářet klasické fotografie a videosnímky v HD kvalitě. Abyste s výsledky byli maximálně spokojeni, redukce pohybové neostrosti a redukce vibrací se postará o účinnou korekci například tehdy, pokud se vám chvěje ruka.Solidní kapacita s vysokou výdrží


Fotoaparát Nikon Coolpix A10 pracuje s kartami SC, SDHC a SDHC, a to s kapacitou až do 128 GB. Nechybí vstup pro USB a podpora přímého tisku. Pro své kompaktní rozměry (96,4 x 59,4 x 28,9 mm) a nízkou hmotnost (160 g) se perfektně hodí na cesty, neboť jej pohodlně uschováte do kapsy, brašny či batohu. Je napájen klasickými tužkovými bateriemi AA, přičemž s využitím jejich lithiové varianty vytvoříte až 730 snímků, případně přes 4 hodiny filmového záznamu.

Vráceno - Použito

Snadné a intuitivní ovládání fotoaparátu COOLPIX A10 umožňuje zábavné pořizování vynikajících snímků.

Design fotoaparátu s komfortním gripem a přehledným rozmístěním tlačítek upřednostňuje maximální jednoduchost. Objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem umožňuje zachytit výrazy ve tvářích fotografovaných osob a zaručuje, že se na skupinový snímek vždy vejdou všichni vaši přátelé.

6,7cm/2,7˝ monitor LCD nabízí bezproblémovou tvorbu kompozice snímků, zatímco Automatická volba motivových programů vybírá v libovolných snímacích podmínkách nejvhodnější motivový program. Jednoduchým stisknutím tlačítka lze snadno přepínat na záznam HD videosekvencí a funkce redukce pohybové neostrosti potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro dosažení ostřejších snímků a videosekvencí – a přístroj využívá tužkové baterie AA, které jsou snadno dostupné všude na světě.

Zachyťte snadno všechny důležité životní okamžiky s fotoaparátem COOLPIX A10 s 16,1 milionu pixelů.

SNADNÉ POUŽITÍ A 16,1 MILIONU EFEKTIVNÍCH PIXELŮ
Kombinace snadného ovládání a výkonného obrazového snímače s 16,1 milionu pixelů zaručují, že zábavným způsobem získáte snímky s vysokým rozlišením.

KOMFORTNÍ GRIP A PŘEHLEDNÉ ROZMÍSTĚNÍ TLAČÍTEK
Komfortní grip zvyšuje stabilitu fotoaparátu pro získání brilantnějších snímků, zatímco přehledné a vysoce funkční rozmístění tlačítek výrazně zjednodušuje ovládání fotoaparátu.

OBJEKTIV NIKKOR S 5× OPTICKÝM ZOOMEM
Velký rozsah ohniskových vzdáleností objektivu NIKKOR s 5násobným optickým zoomem (ekvivalent ohniskových vzdáleností 26–130 mm u kinofilmu a formátu FX) poskytuje dostatečnou všestrannost pro pořizování skupinových snímků s přáteli prostřednictvím širokoúhlého objektivu i fotografování vzdálených objektů bez starostí s rozmazanými snímky.

6,7CM/2,7˝ MONITOR TFT LCD S CCA 230 000 PIXELY
Rozměrný a jasný monitor LCD usnadňuje tvorbu kompozice při pořizování snímků i videosekvencí a poskytuje jasný obraz při přehrávání.

AUTOMATICKÁ VOLBA MOTIVOVÝCH PROGRAMŮ
Automatická volba motivových programů zaručuje maximálně jednoduché fotografování automatickým výběrem nejvhodnějšího motivového programu – například Krajina, Noční portrét nebo Makro – pro každou snímací situaci. Fotoaparát je vybaven celkem 15 motivovými programy, které jsou vhodné pro nejrůznější snímací podmínky. Každý z motivových programů optimalizuje nastavení fotoaparátu pro dosažení nejvhodnější expozice v konkrétní situaci, takže vždy získáte vynikající snímky i za obtížných podmínek.

ZÁZNAM HD VIDEOSEKVENCÍ (720P)
Samostatné tlačítko záznamu videosekvence umožňuje snadno přepínat mezi pořizováním statických snímků a videosekvencí a zachytit tak zábavné okamžiky s rodinou a přáteli na plynulých HD videosekvencích.

REDUKCE POHYBOVÉ NEOSTROSTI
Fotografujete rychle se pohybující objekty, jako jsou děti nebo domácí zvířata? Redukce pohybové neostrosti vám poskytne ostřejší snímky korekcí účinků chvění fotoaparátu a pohybu objektu.

SPECIÁLNÍ EFEKTY
Pořizované snímky můžete ještě před zahájením fotografování vylepšit prostřednictvím množství kreativních efektů, jako je efekt Zrcadlo (zachycuje na jediném snímku objekt a jeho zrcadlový obraz), efekt Selektivní barva (zobrazuje jedinou barvu na jinak černobílém snímku) nebo Kontrastní monochromatický efekt (zaručuje vyšší působivost snímků). Buďte více vynalézaví ve svém fotografickém vyjádření.

RYCHLÉ EFEKTY
Chcete změnit vzhled pořízeného snímku? Rychlé efekty, jako jsou Rybí oko, Efekt miniatury, Efekt dětského fotoaparátu a Cross proces, lze přidávat přímo ve fotoaparátu k pořizovaným snímkům pro získání jejich unikátního vzhledu.

INTELIGENTNÍ PORTRÉT
Inteligentní portrét využívá automatické funkce, které zaručují snadné dosažení kvalitnějších portrétních snímků. Samospoušť detekující úsměv pořídí snímek v okamžiku, kdy rozpozná úsměv objektu. Kontrola mrknutí zobrazí varování v případě, že rozpozná mrknutí fotografované osoby během expozice, takže můžete ihned zopakovat snímek bez předchozí kontroly výsledků. Efekt Změkčení pleti nabízí zlepšenou detekci tváří a zlepšenou expozici odstínů pleti, takže mají portrétované osoby vždy perfektní vzhled.

LEHKÉ A KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ, NAPÁJENÍ POMOCÍ TUŽKOVÝCH BATERIÍ AA
Fotoaparát s nízkou hmotností 160 g a dostatečně kompaktními rozměry pro snadné přenášení v kapse nebo brašně je rovněž napájen praktickými tužkovými bateriemi AA, které jsou snadno dostupné všude na světě. Nikdy se tak nebudete muset strachovat, že zmeškáte nějaký zajímavý okamžik.

Obsah balení

  • fotoaparát
  • Poutko
  • alkalické baterie LR6/L40 (AA) (2×) (Dodávané baterie jsou pouze zkušební.)

Specifikace

Typ Kompaktní digitální fotoaparát
Počet efektivních pixelů 16,1 milionu (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
Obrazový snímač 11mm (1/2,3˝) obrazový snímač CCD; Celkový počet pixelů: cca 16,44 milionu
Objektiv Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
Ohnisková vzdálenost 4,6 až 23 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 26 až 130 mm u kinofilmu)
Světelnost f/3,2 až 6,5
Konstrukce objektivu 6 čoček/5 členů
Zvětšení Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 520 mm u kinofilmu a formátu FX)
Redukce vibrací Elektronická redukce vibrací (videosekvence)
Redukce pohybové neostrosti Elektronická redukce vibrací (statické snímky)
Automatické zaostřování Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
Zaostřovací rozsah [W]: Cca 50 cm až nekonečno, [T]: Cca 80 cm až nekonečno, režim Makro: Cca 10 cm (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) až nekonečno (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
Režimy činnosti zaostřovacích polí Střed, detekce tváří
Monitor 6,7 cm (2,7˝) úhlopříčka, cca 230 000 pixelů, TFT LCD s pětistupňovou regulací jasu
Obrazové pole Cca 98 % obrazu horizontálně a 98 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Obrazové pole (režim přehrávání) Cca 100 % obrazu horizontálně a 100 % obrazu vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
Ukládání dat – média Paměťové karty SD, SDHC, SDXC (max. 128 GB), interní paměť (cca 17 MB)
Systém souborů Kompatibilní se standardy DCF a Exif 2.3
Ukládání dat – formát souborů Statické snímky: JPEG, Videosekvence: AVI (video: kompatibilní s Motion JPEG, audio: PCM, monofonní)
Velikost obrazu (v pixelech) 16M (vysoká kvalita) [4 608 × 3 456 (jemná kvalita)], 16M [4 608 × 3 456], 8M [3 264 × 2 448], 4M [2 272 × 1 704], 2M [1 600 × 1 200], VGA [640 × 480], 16 : 9 [4 608 × 2 592]
Citlivost ISO ISO 80 až 1 600
Měření expozice Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
Řízení expozice Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
Typ závěrky Kombinovaná mechanická a CCD závěrka
Časy závěrky 1/2 000 až 1 s, 4 s (motivový program Ohňostroj)
Samospoušť Cca 10 s
Clona Elektronicky řízený filtr ND (–2,7 EV)
Rozsah clony 2 clony (f/3,2 a f/8 [W])
Vestavěný blesk Ano
Pracovní rozsah blesku (přibližný) [W]: 0,5 až 3,6 m, [T]: 0,8 až 1,7 m
Řízení záblesku TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
USB Hi-Speed USB, podpora přímého tisku (PictBridge); konektor slouží rovněž jako A/V výstup (Volitelný videovýstup NTSC nebo PAL.)
Zvukový vstup Stereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm; podpora napájení)
Zvukový výstup Stereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm)
Podporované jazyky Arabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, nizozemština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, maráthština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština
Zdroje energie Dvě alkalické tužkové baterie LR6/L40 (AA), dvě lithiové tužkové baterie FR6/L91 (AA), dvě dobíjecí nikl-metal hydridové tužkové baterie EN-MH2 (dostupné samostatně), síťový zdroj EH-65A (dostupný samostatně)
Výdrž baterií1 Cca 200 snímků při použití alkalických baterií, cca 730 snímků při použití lithiových baterií, cca 500 snímků při použití baterií EN-MH2
Skutečná výdrž baterií pro záznam videosekvencí2 Cca 1 h 25 min při použití alkalických baterií1, cca 4 h 15 min při použití lithiových baterií1, cca 2 h 40 min při použití baterií EN-MH21
Stativový závit 1/4˝ (ISO 1222)
Rozměry (Š × V × H) Cca 96,4 × 59,4 × 28,9 mm (bez výstupků)
Hmotnost Cca 160 g (včetně baterií a paměťové karty SD)
Provozní podmínky – teplota 0 °C až 40 °C
Provozní podmínky – vlhkost 85 % nebo méně (bez kondenzace)

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
kompakt
Odolné provedení nemá
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Závit na stativ Ano
Snímací čip
CCD
16,1 Mpx
JPEG
Objektiv
5 x
26 mm
130 mm
Ne
3.2 – 6.5
80
1600
Displej a hledáček
bez hledáčku
6.7 cm
230000 pix
ne
Ne
Rozhraní
Ne
Ne
Ne
Ne
Záznam videa
HD (1280x720) pix
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Barva
černá
Další parametry
AA
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.5 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 13.4 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu